РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Шиферний завод у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Шиферний завод у Вінниці

Де і як з'явився шифер?

Що таке шифер, відомо всім, і більшість з нас вважають його поширеним покрівельним матеріалом в Вінниці. Але тільки деякі знають, що під словом шифер мається на увазі плитка з натурального каменю і сланцю.

Ще в далекому Середньовіччі сланець служив покрівельним матеріалом, і тільки багаті люди робили собі сланцевий дах. Шифер застосовувався для покрівлі в багатьох країнах Європи. Особливо популярним він був у Німеччині, так як там дуже сильно цінують якість і надійність. Шифер, як покрівельний матеріал відрізняється довгим терміном служби, і при дбайливої ​​експлуатації прослужить вічно.

У перекладі з німецького Schiefer означає сланець - плитка, яку виготовляють шляхом розколювання гірського сланцю. Сьогодні цю назву носить азбоцементний лист, який має плоску або хвилясту форму.

Вперше азбоцементні вироби почали виробляти в 1901 році в місті Веклабрук, саме там жив винахідник цієї технології. Більше ста років тому в 1908 році в Росії в Брянській області почав свою діяльність вже другий завод, який виготовляв шифер товщиною 5 мм і розмірами 400 * 400 мм. Російський цар Микола ІІ вирішив складну задачу з покриттям дахів Брянської та сусідніх областей. Шиферні листи у Вінниці служать людям в якості покрівлі для даху та сьогодні. Безліч будівель під цими дахами вже перебудували, а покрівлю залишили колишньою. 

Балаклійський шиферний комбінат - головний виробник шиферу на Україні

Цей завод з виробництва шиферних листів є одним з найбільших на Україні. Він виступає головним виробником шиферу на сході країни і працює вже більше 40 років. Якість продукції на Балаклійському комбінаті постійно поліпшується і прагне до європейських стандартів. При цьому вартість шиферу Balaklia залишається на демократичному рівні, тому покрівельний матеріал використовується в промисловому і приватному будівництві.

Види шиферу, який проводиться на Балаклійському комбінаті:

 • восьмихвильовийї шифер сірого кольору;
 • плоский шифер сірого кольору;
 • восьмихвильовий шифер міні ¼ листа різного кольору;
 • восьмихвильовий шифер пігментований різного кольору.

Головні характеристики шиферу Balaklia і область його застосування

Хвильовий шифер Балаклія має в своєму складі наступні компоненти: вода, азбест і портландцемент. Азбестові волокна рівномірно розподіляються в силікатному цементі і виступають армуючим матеріалом для підвищення міцності і в'язкості. Шифер, ціна у Вінниці якого порядку на 30% дешевше металочерепиці, зручний при монтажу, а також не потребує постійного догляду.

Як основні переваги хвильового шиферу варто виділити:

 • Матеріал негорючий і може застосовуватися на будівлях з підвищеною небезпекою загоряння.
 • Невисока ціна на хвильової шифер у Вінниці.
 • Довгий термін експлуатації і висока міцність.

Плоский шифер у Вінниці виготовляється певних розмірів, які відповідають ГОСТу і з самого початку задаються на обладнанні. Найбільш популярні параметри листа - 1500 * 3000 або 2000 мм або 1150 * 1750 мм, товщина при цьому становить від 6 до 30 мм. Використовується плоский шифер для обшивки і монтажу конструкцій різного типу і покрівлі малоповерхових будівель.

Переваги плоского шиферу Балаклія:

 • Матеріал простий у використанні.
 • Володіє стійкістю до гниття і не піддається корозії, в порівнянні з металом.
 • Досить міцний матеріал, який здатний витримати людський вагу.
 • Негорючий.
 • Покрівля з такого матеріалу майже не нагрівається від сонця.
 • Має властивість електроізолятора, стійкий до лугів і низьких температур.
 • Легко ріжеться на частини.

Де у Вінниці недорого купити шифер Balaklia оптом і в роздріб?

Якщо ви хочете заощадити і при цьому купити якісний шифер - звертайтеся в базу будівельних матеріалів КУБ. У нас є 8-хвильовий і плоский лист шиферу різних розмірів і кольору. Також ви можете замовити доставку шиферу Balaklia, а на сайті магазина КУБ надана можливість написати відгуки про шифер Балаклія.

Знайшли помилку?