РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Dimol у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Dimol у Вінниці

Альтернативний спосіб опалення за доступними цінами керамічних електропанелей

База будівельних матеріалів та інструментів КУБ представляє в своєму асортименті електронагрівальні панелі з кераміки від виробника торгової марки "Dimol". Дані системи обігріву використовуються як головний або другорядний елемент опалення приміщень різного роду: житлових і виробничих, шкільних і медичних, побутових та громадських, а також приміщень, які відрізняються підвищеною вологістю і запиленістю.

У Вінниці електричні панелі з кераміки вже тривалий час використовуються в якості альтернативного способу обігріву приміщення. Ці економічні та ефективні обігрівачі нового покоління. Їх можна використовувати для опалення житла за доступною ціною і досить якісно.

Електричне опалення з унікальним дизайном

Фірма Dimol - український виробник енергозберігаючих електропанелей з кераміки посередництвом будбази КУБ надає можливість купити у Вінниці економічні панелі електроопалення за ціною виробника. Керамічні моделі даної компанії мають сертифікати, видані державною системою сертифікації УкрСЕПРО, також мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Крім цього, компанія Dimol пропонує дуже цікаву послугу на ринку електропанелі з кераміки - нанесення будь-якого малюнка на робочу поверхню виробу електропанелі. Це зробить обігрівач більш унікальним, він буде не тільки функціональним елементом вашого інтер'єру, а ще й декором, який додасть різноманітності будь-якому приміщенню.

На відміну від звичайних електричних обігрівачів, електропанелі, виготовлені з кераміки, мають властивості акумуляції тепла. В цьому випадку можна значно скоротити витрату електрики і в результаті вони не будуть перевищувати витрату енергії необхідної для роботи холодильника. Ціна у Вінниці на керамічні панелі від Dimol набагато доступніше, ніж в інших містах. Відгуки користувачів про електро-панелі свідчать про те, що системи обігріву цього виробника дійсно ефективніше класичних систем обігріву. Крім цього, обігрів в офісних приміщеннях бази будівельних матеріалів КУБ здійснюється за допомогою даних керамічних батарей.

Економічні переваги, якими володіють керамічні панелі, доповнює і красивий вид, що легко вписується в будь-який дизайн приміщення. Обігрівачі з кераміки від виробника Dimol мають глянсову поверхню, займають зовсім мало простору і досить прості у використанні.

Де купити електропанелі Dimol з кераміки у Вінниці?

Альтернативний спосіб опалення житла можливо з легкістю придбати на сайті бази будівельних матеріалів та інструментів КУБ. Це чудо техніки можна замовити буквально в один клік і за доступну ціну. Доставка замовлення здійснюється відразу після обробки заявки нашими співробітниками. Панелі дімол можливо придбати у Вінниці як оптом, так і в роздріб. Якщо порівняти ціни з іншими пропозиціями магазинів, можемо з упевненістю заявити про перевагу електричних панелей заводу дімол.

Знайшли помилку?