РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Dyckerhoff у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Dyckerhoff у Вінниці

Цемент німецької якості у Вінниці за українськими цінами

Компанія Dyckerhoff AG займається виготовленням і продажем цементу у Вінниці. Бренд Dyckerhoff є міжнародним, виробництва цементу відкриті в 7 країнах світу. В Україні компанія виробник Дюкерхоф розпочала свою діяльність з 2000 року, шляхом придбання українських цементних заводів в Миколаєві - ПАТ «ЮГцемент» та у Волинській області - ПАТ «Волинь-Цемент».

У 2003 році, завдяки впровадженню німецьких технологій і автоматизації виробництва істотно знижена вартість виробництва цементних сумішей, що дозволило клієнтам, зокрема у Вінниці, купити недорого цемент і цементні суміші. На заводах з виготовлення бетону встановлено нове комп'ютерне обладнання, а також діють сертифіковані лабораторії, які контролюють високі технічні характеристики цементу. Цемент Дюкерхофф у Вінниця був завезений в 2013 році і протягом останніх років отримав позитивні відгуки покупців. Купити недорого цемент Dyckerhoff можна в інтернет магазині «КУБ».

Характеристики цементу Дюкерхофф і його застосування.

Цементні заводи даного виробника виготовляють цемент популярних марок - марки 400 і марки 500, в розфасовках по 25 і 50 кг. Кожна партія перед надходженням у продаж проходить лабораторну перевірку. Продукт має документи, що підтверджують фізичні, хімічні та санітарні параметри. Також матеріал має всі необхідні сертифікати.

Цемент у Вінниці має широке застосування, його використовують при заливці фундаменту і подальшому зведенню будівель, при будівництві доріг та встановленні огорожі. Цемент є незамінним і найбільш затребуваним матеріалом при будівництві та ремонті будинку. При підготовці розчину обов'язково необхідно враховувати марку цементу і область застосування, щоб правильно розрахувати пропорції цементу з піском. Найбільш популярним є співвідношення однієї частини цементу до трьох піску.

Де у Вінниці купити цемент марки 400?

На базі будівельних матеріалів «КУБ» Ви завжди зможете купити якісний цемент, фасований пісок і щебінь для будівництва. Замовивши матеріал з доставкою на будівельний об'єкт, клієнту надається можливість оплатити матеріали вже безпосередньо на місці вивантаження.

Знайшли помилку?