РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Екоборд у Вінниці

Знижка
Пінополістирол екструдований Екоборд 1200х600х20 мм (Вінниця)
Хочете купити за 30.78 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Екоборд - матеріал нового покоління, що застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, вимощення, фасадів і місць з підвищеними фізичними навантаженнями.
Цена: 34.04 грн.
Количество:
Знижка
Пінополістирол екструдований Екоборд 1200х600х30 мм (Вінниця)
Хочете купити за 49.63 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Екоборд 30 мм - високоякісний матеріал нового покоління, що використовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, фасадів і місць з підвищеними мехнагрузками.
Цена: 54.36 грн.
Количество:
Знижка
Пінополістирол екструдований Екоборд 1200х600х40 мм (Вінниця)
Хочете купити за 64.66 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол 40 мм - високоякісний матеріал виробництва Вінницького заводу "Екоборд", що широко застосовується в теплоізоляції підлог, укосів, фундаментів, фасадів будівель і місць з підвищеними механічними навантаженнями.
Цена: 71.50 грн.
Количество:
Знижка
Пінополістирол екструдований Екоборд 1200х600х50 мм (Вінниця)
Хочете купити за 80.06 грн. Уточнюйте у менеджера!
Екструдований пiнополiстирол Екоборд 50 мм - теплоізоляційний матеріал Вінницького виробництва, що широко застосовується в утепленні виробничих і житлових будівель (тепла підлога, дахи, фундамент, внутрішні і зовнішні стіни).
Цена: 89.39 грн.
Количество:
Купити продукцію Екоборд у Вінниці

Пріоритети будівельної компанії Екоборд, як виробника теплоізоляційних матеріалів

Працювати компанія почала в 2010 році, саме в цей період попит на теплоізоляційні матеріали на будівельному ринку перевищив його пропозиції.

Компанія Екоборд Вінниця виробляє будівельні матеріали для теплоізоляції на сучасному обладнанні, яке володіє високими технологічними властивостями. Робота інженерів-технологів компанії спрямована на задоволення потреб покупців України та забезпечення будівельного ринку якісними утеплювальних матеріалів. Завдяки новітньому обладнанню фірма Екоборд у Вінниці виробляє пінополістирол з максимально високою якістю і мінімально низькою ціною.

Сучасні технології запобігають забрудненню зовнішнього середовища, не залишають токсичних відходів і не роблять шкідливих викидів в атмосферу. Тому полістирол Екоборд у Вінниці користується гарною репутацією і позитивними відгуками покупців.

Характеристики екструдованого пінополістиролу Екоборд і особливості її застосування

Теплоізоляційний матеріал виготовляється в процесі змішування сировини при високій температурі, який згодом видавлюють з екструдера і додають речовину для вспінювання. Після цього отримана суміш формується в плити певних розмірів і набуває блакитного кольору. Для захисту виробів від ультрафіолету утеплювач Екоборд пакується в термоусадочний поліетилен. Синім пінополістирол Вінниця становиться після додавання спіціальних добавок і модифікаторів.

В якості головних переваг утеплювача Екоборд можна виділити наступні властивості, які роблять його незамінним утеплювачем:

  • Мінімальна теплопровідність полістиролу, завдяки чому він утримує на 20% більше тепла в порівнянні з мінераловатними утеплювачами.
  • Утеплювач Ecoboard володіє низьким водопоглинанням через структурні властивості комірок.
  • Пінополістирол має високу міцність і здатний витримувати навантаження до 70 тонн на м2. Застосовується в будівництві з високими механічними навантаженнями.
  • При дотриманні умов експлуатації екструзійного пінополістиролу Ecoboard, він зберігає оптимальні властивості більше 50-ти років.
  • Пінополістирольний утеплювач «Екоборд» нешкідливий для здоров'я людей та навколишнього середовища.
  • Теплоізоляційний матеріал компанії «Екоборд» легкий в монтажі і не вимагає професійного обладнання. Проведення робіт по влаштуванню утеплювача можливо в будь-яку погоду і пору року.
  • Пінополістирол Екоборт має гарні звукоізоляційні показниками і захищає від ударного шуму.

Завдяки своїм властивостям утеплювач «Екоборд» застосовують в будівельних сферах, які характеризуються середньою агресивністю експлуатаційних умов. У порівнянні з раніше перерахованими показниками вартість пінополістиролу Екоборд Вінниця залишається на доступному рівні. Для надійного монтажу необхідно використовувати спеціальну клейову суміш та кріплення.

Де у Вінниці можна недорого купити пінополістирол Екоборд з доставкою?

Продукція компанії Екоборд - поширений будівельний матеріал, але найнижчі ціни на пінополістирол Екоборд на базі будматеріалів КУБ. На сайті інтернет-магазину КУБ є детальна інформація та інструкція про використання утеплювача Екоборд. Щоб купити матеріал Екоборд оптом і в роздріб і замовити доставку пінополістиролу - заповніть форму замовлення на сайті або зверніться до менеджера магазина КУБ.

Знайшли помилку?