РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Южкабель у Вінниці

Електричний дріт ШВВП 2*1,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Цена: 9.02 грн.
Количество:
Електричний дріт ШВВП 2*2,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Цена: 14.65 грн.
Количество:
Електричний дріт ШВВП 3*1,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Цена: 13.49 грн.
Количество:
Електричний дріт ШВВП 3*2,5 "Южкабель"- кабельний виріб, що містить одну або кілька скручених дротів; одну чи більше ізольованих жил, поверх яких в залежності від умов прокладки і експлуатації може бути легка неметалічна оболонка або обмотка.
Цена: 22.46 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*0,75 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 9.34 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*1,5 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 9.75 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 2*2,5 являє собою 2 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 17.17 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*1,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 14.58 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 3*2,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 23.52 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 4*1,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 19.54 грн.
Количество:
Електричний дріт (шнур) ПВС 4*2,5 являє собою 3 струмопровідні скручені та ізольовані між собою жили, які мають високу гнучкість. ПВС затребуваний як подовжувальний або основний шнур для побутових електроприладів.
Цена: 32.03 грн.
Количество:
ШВВП 2 * 0,75 - двожильний дріт, відгуки на ШВВП 2 * 0,75 свідчать, що він підійде найкращим чином для вимикачів і малопотужних побутових електроприладів.Якщо говорити про ШВВП в цілому, то це найбільш часто використовуваний тип проводу, який використовується для електрифікації приміщень.
Цена: 5.55 грн.
Количество:
Електричний кабель ВВГнг 3*1,5 застосовується для розподілу і передачі змінного струму напругою 660 В і 1000 В при монтажі електромереж. Найчастіше провід використовується при прокладанні електропроводки в житлових (квартири, дачі, будинки) і дрібних промислових спорудах.
Цена: 17.10 грн.
Количество:
Під замовлення
Плита стельова Роксфон Лілія (Roskfon Lilia) (0,6*0,6 м)
Якщо Ви вирішуєте, який матеріал вибрати для стелі, ми рекомендуємо Вам зупинитися на стельових плитах Roskfon Lilia. Стеля з таких плит має безліч переваг.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Дрот ШВВП 2*1,0 (м.п)
ШВВП 2 * 1,0 - двожильний дріт, відгуки на ШВВП 2 * 1,0 свідчать, що він підійде найкращим чином для вимикачів і малопотужних побутових електроприладів.ШВВП в цілому - найбільш часто використовуваний тип дроту, який використовується для електрифікації приміщень.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Южкабель у Вінниці

"Южкабель" - підприємство, яке є лідером по виробництву провідників і кабелів в Україні, також це основний постачальник цієї продукції на українському ринку.

Цей завод був заснований у Вінниці у воєнний час ще в 1943 році, з метою забезпечення у необхідному обсязі обмотувальних проводів, які в подальшому використовувалися для виготовлення електромоторів. Зараз чисельність типів продукції, що випускає завод, перевищує 15 тис. найменувань, маючи широку спеціалізацію кабельно-провідникової продукції, а вироблені товари використовуються в різних сферах виробництва і побуту.

Зокрема, продукцію Південкабелю використовують теплові електростанції, міський електротранспорт, залізні дороги, на нафтових родовищах, а також застосовують для забезпечення освітлення метрополітену і вугільних шахт. Крім того, завод має ліцензії на постачання продукції, що випускається на атомні електростанції.

Якість продукції заводу має високий рівень і відповідає міжнародним стандартам, на підтвердження чого завод відзначений нагородою «Міжнародна Золота Зірка».

Бренд «Південкабель» відомий як на національному ринку, так і на міжнародному завдяки високій якості продукції, що випускається, тому товари широко експортуються в кілька десятків країн світу.

Типи продукції, що випускається акціонерним товариством «Південкабель»:

1. Кабелі:

 • сигнально-блокувальні;
 • силові із ППІ;
 • силові з XLPE;
 • контрольні;
 • волокно-оптичні;
 • силові з ізоляцією;
 • з пластмасовою ізоляцією;

2. Провід:

 • самонесучі;
 • обмотувальні;
 • нагрівостойкі.

На будбазі КУБ доступні у продажу плоскі дроти (шнури) з вінілової ізоляцією в вінілової оболонці (ШВВП) наступних діаметрів:

 • 2 * 1,5;
 • 2 * 2,5;
 • 3 * 1,5;
 • 3 * 2,5.

Відгуки про характеристики продукції Південкабель

На світовому ринку кабельно-провідникової продукції товари марки "Південкабель" користуються широкою популярністю і наданням переваги клієнтів, завдяки поєднанню доступної ціни і високої якості.

Високий рівень якості підтверджений міжнародними нагородами і перевірений часом, а широкий асортимент товарів забезпечує створення будь-яких кабельних мереж різного ступеня складності.

Південкабель - вітчизняний виробник, який користується значним попитом у клієнтів України та інших країн.

Ціна на кабелі і провідники Південкабель в Вінниці

Компанія Південкабель постійно розвивається і модифікує обладнання, з метою поліпшення якості виробленої продукції і розширення асортименту. Завдяки тому, що Південкабель - вітчизняний виробник, необхідну продукцію ви можете купити недорого, за невисокою вартістю.

Для ухвалення рішення про покупку, можете ознайомитися з відгуками на кабелі, і провідники на нашому сайті або звернутися за консультацією до нашого фахівця по телефону або в чаті нашого сайту. 

Роботи з електрикою необхідно проводити до початку оздоблювальних робіт. Кабелі легко сховати в конструкціях зі стінового гіпсокартону, поверх якого провести оздоблювальні роботи, наприклад з декоративної штукатурки. Так приміщення буде красивим, а кабелі надійно сховані та захищені від пошкодження.

База будматеріалів КУБ надає можливість купити оптом чи вроздріб зацікавившу Вас продукцію бренду "Південкабель". Ціна залежить від обсягів покупок, залишаючись для наших клієнтів невисокою. Також Ви можете замовити доставку в будь-який район Вінниці і Вінницької області. Замовлюйте недорого проводи та кабелі Південкабель зараз, і Ви отримаєте товар доставкою протягом 2-3 годин з моменту замовлення.

Знайшли помилку?