РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Будівельні матеріали (ХСМ) у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Будівельні матеріали (ХСМ) у Вінниці

Історія створення і діяльність виробника Харківські будівельні матеріали

З 2002 року почала свою роботу корпорація Харківських будівельних матеріалів (ХСМ), яка складається з п'яти заводів, розташованих на території міста і Харківської області:

  • ХСМ Харків - фірма з виготовлення конструкцій із залізобетону спеціалізується на виробництві силікатних кладок матеріалів, плит, газобетонних блоків для стін і промислового бетону.
  • Куряжзький завод силікатних матеріалів - займається виробництвом силікатної цегли, блоків для фасаду та сухих сумішей.
  • Завод керамічних виробів «Інтерфакт-Плюс» - профілюється на виготовленні лицьової цегли з кераміки, який відрізняється тривалим терміном експлуатації, архітектурними властивостями і низькою вартістю. Характеристики цегли забезпечують йому поширене застосування в сфері сучасного будівництва для зведення стін і огорож.
  • Завод «Петровська кераміка» - діяльність цього підприємства зорієнтована на виробництво червоної цегли з кераміки марки М100-М150. Головна сфера застосування цієї цегли - зведення стін в підвалах, ямах для колодязя і пояса фундаменту з гідроізоляцією.
  • НПФ «Інтерфакт Лтд».

На даний момент ХСМ корпорація Харківського регіону, випускає лицьові цеглини з кераміки, продукцію з пористого газобетону і сухі суміші для будівництва. Технологія виготовлення і рецептури, які використовуються корпорацією, постійно удосконалюються. Це сприяє збільшенню асортименту будівельних матеріалів і задовольняє вимоги і запити замовників різних рангів. Ціна на ХСМ продукцію у Вінниці залишається найнижчою за рахунок близькості виробництва.

Характеристики ЦПС і відгуки покупців про особливості її застосування

Цементно-піщана суміш ХСМ, яка виробляється Харківською будівельною корпорацією, широко використовується в ролі штукатурки для бетонних і цегляних стін. Також її застосовують для цегляної кладки і стяжки підлог. ЦПС складається з піску, цементу і полімерних добавок. При роботі з цією сумішшю необхідно пам'ятати, що шар розчину повинен мати товщину не менше 2 см.

Працювати з цементно-піщаною сумішшю (ЦПС ХСМ) досить просто і зручно, а для приготування розчину не потрібен Бетонозмішувач і інші об'ємні ємності. Відмінний результат роботи з такою сумішшю досягається при робочій температурі +20 оС і вологості 60%. Вартість ЦПС ХСМ є доступною для більшості покупців.

Де у Вінниці купити ЦПС і газоблок ХСМ за оптовою ціною?

Безпосередньо з Харківською будівельною корпорацією працює база будматеріалів КУБ. Саме в нас ви зможете недорого купити газобетон ХСМ і якісну ЦПС, а також замовити доставку сухої суміші в межах Харківської області. Відгуки покупців на сайті інтернет-магазину КУБ підтверджують високу якість суміші та її багатофункціональність.

Знайшли помилку?