РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Мастерок у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Мастерок у Вінниці

ТМ Мастерок - якісні будівельні суміші

Продукція компанії Мастерок, а саме сухі суміші - це ідеальний варіант для ремонтно-будівельних робіт в будинку або квартирі. Асортимент продукції Мастерок включає три види сумішей, які відрізняються основним складовим компонентом:

  • Традиційні сухі суміші на цементній основі - штукатурки, кладочні суміші, піщано-бетонні.
  • Спеціалізовані будівельні суміші - речовини виготовлені за європейськими стандартами, до складу яких входять модифіковані добавки.
  • Цементно піщана суміш Мастерок ЦПС.

Як і будь-який будівельний матеріал, суміші Мастерок мають в своєму складі хімічні добавки. Фірма Мастерок Вінниця використовує тільки безпечні речовини перевірених марок: Akzo, Bayer, Dow, Waker і інші. Також продукція компанії систематично проходить лабораторні дослідження та контроль якості.

Вже більше десяти років Мастерок в Вінниці володіє патентом на виробництво будівельних шпаклівок на основі маршаліта. У чому особливість цих сумішей? Маршаліт як наповнювач володіє кращими властивостями, ніж гіпс, вапно або інші добавки. Маршалітова шпаклівка стійка до хімічних речовин, високих і низьких температур, підвищеної вологості і дуже міцна. Прикладом такої суміші виступає фінішна шпаклівка, область використання якої величезна: обробка поверхні всередині і зовні будівель в різних умовах; закладення раковин і тріщин в бетонних поверхнях; підготовка поверхні для фарби з різною основою (масляна, водно-дисперсійна). Якщо аналізувати відгуки покупців про продукцію Мастерок, то 95% з них - позитивні.

Клей і ЦПС Мастерок, які можна купити на будівельній базі КУБ

Магазин КУБ безпосередньо співпрацює з компанією Мастерок, тому ціна на сухі суміші у нас найнижча у Вінниці. У нас ви зможете недорого купити клейові суміші Мастерок в наступному асортименті:

  • Цементно-піщана суміш Мастерок (ЦПС) - використовується в ролі кладки і штукатурного розчину, а також для формування стяжки на бетонних підлогах.
  • Клей для плитки - застосовується для облицювання поверхонь усередині і зовні будівель, добре поєднується з натуральної та штучної плиткою.

Купити суміші і ЦПЗ Мастерок можна оптом і в роздріб, але слід пам'ятати, що вартість великих партій - завжди нижче. Для замовлення доставки будівельних сумішей звертайтеся до менеджера магазина КУБ або заповніть форму в інтернет-магазині. Також на сайті будбази КУБ ви можете переглянути детальну характеристику кожної суміші ТМ Мастерок і особливості її застосування.

Знайшли помилку?