РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Ореол у Вінниці

Полотно ППЕ 2 мм застосовується як підкладка при наступних видах робіт:утеплення підлоги (нижній шар при укладанні ламінату, лінолеуму, паркету);утеплення або шумоізоляція стін (використовується як підкладка під гіпсокартон);упаковка різногабаритного крихкого товару;ізоляція техніки (холодильники, кондиціонери і т.
Цена: 216.98 грн.
Количество:
Купити продукцію Ореол у Вінниці

Компанія Ореол - вітчизняний виробник покрівельних матеріалів і супутньої продукції, виробничі потужності якої базуються в м. Васильків (Київська область).

На українському ринку компанія працює з 1990, тому на сьогоднішній день має хорошу репутацію і досвід, напрацьовані протягом більше 25 років.

З кожним роком різноманітність продукції Ореол збільшується. На даний момент Ореол випускає широкий асортимент покрівельних, гідроізоляційних та інших будматеріалів, а також пропонує аксесуари і витратні матеріали, які суміжно використовуються з основною продукцією. Крім того, в рамках компанії існує власний штат співробітників, які надають будівельно-ремонтні послуги.

Відгуки про компанію кровельно-будівельних матеріалів Ореол

Продукція компанії випускається згідно з сертифікатами якості та має всі необхідні документи, що підтверджують дотримання стандартів на виробництві.

Маючи великий досвід і відповідну репутацію, компанія прагне підтримувати імідж, тому регулярно модернізує обладнання та рецептуру, а також розширює асортимент продукції, що випускається.

Ореол працює як з приватними особами, так і трестами, націлюючись у співпраці на довгострокову перспективу.

Типи продукції компанії Ореол:

  • шлакоблоки;
  • євроруберойд (стандарт, бізнес, преміум класи);
  • гідроізоляція (басейнів, покрівлі, підвалів, фундаменту, підлоги у ванній);
  • мастики;
  • підкладкові килими.

Актуальний ассортімент і характеристика продукції Ореол на будбазі КУБ:

  • євроруберойд Ореол ХКП 3,5 (бітумно-полімерний матеріал економ класу для покрівлі та гідроізоляції загального призначення з крупнозернистою сланцевою присипкою);
  • євроруберойд Ореол ХПП 2,0 (бітумно-полімерний матеріал економ класу для покрівлі та гідроізоляції загального призначення без присипання).

Купити недорого руберойд, гідроізоляцію, мастику і шлакоблоки Ореол у Вінниці на будбазі КУБ

Компанія Ореол працює на базі новітнього обладнання, постійно впроваджуючи сучасні технології, з метою поліпшення якості виробленої продукції та здешевлення ціни на покрівельні матеріали в Україні.

Замовити продукцію торгової марки Ореол з доставкою можна на базі будматеріалів «КУБ». Ми здійснюємо продажу оптом і в роздріб, при цьому ціна на руберойд, мастику і іншу продукцію Ореол залежить від обсягів вашого замовлення, залишаючись невисокою для наших клієнтів.

Для ухвалення рішення про покупку, можете ознайомитися з відгуками про продукцію Ореол на сайті, або звернутися за консультацією до наших фахівців в чаті сайту. Також на нашому сайті діє сервіс замовного дзвінка.

Купити недорого покрівельні матеріали Ореол зараз за доступною ціною!

Знайшли помилку?