РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Redbag у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Redbag у Вінниці

Особливості продукції Redbag і технологія її виробництва

Якщо ви робите ремонт у своєму будинку або квартирі, для хорошого результату обов'язково використовуйте надійні будівельні матеріали. Якість продукції Редбег відповідає міжнародним і українським стандартам, завдяки чому вона експортується в більшість країн Європи. Компанія має широкий асортимент товару, але найбільш затребуваними є сухі суміші Redbag. Суміші для будівництва цієї марки створені на базі перевірених рецептур і пристосовані до різкої зміни температури, і підвищеної вологості.

Як головні складові сухих сумішей Редбег використовуються полімерні і мінеральні речовини, а спеціальні добавки допомагають поліпшити властивості матеріалу. Для тестування зразків підприємство використовує спеціальну лабораторію, яка оснащена сучасним обладнанням з високою точністю. Підхід компанії до розробки і виробництва продукції Redbag дає можливість отримувати суміші, які гарантують швидкий і якісний ремонт на довгі роки.

Головні характеристики Redbag і сухі суміші, які можна купити на будбазі КУБ

Продукція Redbag нетоксична, проводиться на основі цементу і представлена ​​на будівельному ринку, як екологічно чистий продукт. Вона залишається безпечною для людини і зовнішнього середовища навіть при тривалій дії критичних факторів (високих температур і сильної вологості). Застосування сумішей Редбег всередині і зовні будівель скорочує витрати на проведення ремонтно-будівельних робіт майже в два рази.

Також використання суміші Редбег забезпечить швидкий і якісний ремонт у вашому будинку або квартирі. Незважаючи на європейську якість сумішей, вартість Redbag залишається на середньому рівні і доступна більшості покупців у Вінниці. База будівельних матеріалів КУБ має у розпоряджені великий асортимент клейових сумішей і пропонує недорого купити сухі суміші Редбег оптом і в роздріб.

Види цементних сумішей Редбег на будбазі КУБ у Вінниці:

  • Клей для пінопласту і мінеральної вати (221 і 222).
  • Клей для плитки і натурального каменю (111 і 113).
  • Клей для керамограніту 112.
  • Стяжка для звичайної і «теплої» підлог (321 і 322 відповідно).
  • Самовирівнююча суміш Редбег (333).
  • Декоративна і пластична штукатурка (551).
  • Шпаклівка фінішна Редбег (641).

Відгуки покупців про суміші Редбег і як правильно використовувати клей і стяжки?

Якщо ви житель Вінниці і перший раз робите ремонт у своєму будинку, тоді звертайтеся до баиу будматеріалів КУБ. Менеджери магазину КУБ завжди раді надати безкоштовну консультацію щодо особливостей застосування того чи іншого будівельного матеріалу. На сайті інтернет-магазину КУБ присутні детальна інструкція та відгуки клієнтів щодо якості стяжок і клеїв. Замовити доставку продукції Redbag можна за телефоном або на сайті магазину. Ціна на суміші Редбег в магазині КУБ доступна, а при замовленні оптових партій товару діє додаткова знижка.

Знайшли помилку?