РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Termolife у Вінниці

Кріплення для пінопласту з пластиковим цвяхом 10х100 - пластиковий дюбель-парасолька з широкою "спідничкою" і розпірним стрижнем, призначений для кріплення плит утеплювача до стіни.
Цена: 0.77 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий Технофас Ефект (50 мм) 135 щільність (2,88 кв.м)
Хочете купити за 139.67 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова вата "Техноніколь" (50 мм) 135 щільність - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики вати Технофас Ефект:щільність вати: 135 кг / м3;теплопровідність: 0.
Цена: 152.97 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 135 щільність (1,2 кв.м)
Хочете купити за 313.95 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального проісходженія. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).
Цена: 343.85 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (50 мм) 135 щільність (2,4 кв.м)
Хочете купити за 156.98 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 50 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики базальтової вати "Termolife":щільність вати: 135 кг / м3;теплопровідність: 0.
Цена: 171.93 грн.
Количество:
Знижка
Утеплювач базальтовий «Термолайф» (100 мм) 115 щільність (1,2 кв.м)
Хочете купити за 258.72 грн. Уточнюйте у менеджера!
Базальтова (мінеральна) вата "Термолайф" 100 мм - теплоізоляційний матеріал мінерального походження. Виробляється у вигляді термоізолюючих плит з каменю (базальту).Технічні характеристики базальтової вати:щільність вати: 115 кг / м3;теплопровідність: 0.
Цена: 283.36 грн.
Количество:
Купити продукцію Termolife у Вінниці

Termolife у Вінниці - перший завод з виробництва теплоізоляції

Фірма Термолайф заснована в 2006 році і оснащена лінією для виготовлення мінеральної вати, як утеплювача. У 2010 році технологічну лінію запустили і почали виробляти базальтові утеплювачі у вигляді готової продукції. Постачальником цих ліній є відома в Італії компанія «Мекканіка», яка характеризується відмінною репутацією і 35-річним досвідом у виготовленні обладнання для виробництва мінеральної вати. У 2011 році фірма Termolife здійснила модернізацію підприємства і встановила новітнє пакувальне обладнання Seelen. Також Термолайф ввела технологію з вторинної переробки відходів FAS. В цілому, це призвело до підвищення продуктивності і зменшення витрат на утилізацію відходів.

Мінераловатні утеплювачі Термолайф застосовуються у всіх сферах будівництва, які пов'язані зі звуко- і теплоізоляцією. Якість продукції, що виготовляється, проходить контроль на кожній стадії виробництва, а весь готовий продукт піддається випробуванням в лабораторіях. Що стосується характеристики Termolife, то їх високий рівень досягається за рахунок застосування модифікованих і в'яжучих речовин. Продукція цієї компанії популярна не тільки на вітчизняному ринку, а й експортується в безліч інших країн. Вартість вати Термолайф в порівнянні з високою якістю продукції залишається цілком демократичною, що і забезпечило їй велику популярність серед будівельних компаній України.

Перевага базальтового утеплювача, як головного продукту Termolife

Утеплювачі Термолайф створені з базальтових волокон мінерального походження, які відносяться до екологічно чистих і довговічних матеріалів. Весь асортимент мінеральної продукції торгової марки Termolife має властивістю тепло- і звукоізоляції, і відноситься до негорючих матеріалів. Базальтовий утеплювач Термолайф реалізується плитами товщиною 50 і 10 мм, він здатний витримати велике навантаження протягом тривалого терміну і при цьому не деформуватися. Також завдяки наявності масляних і кремнійорганічних речовин матеріал володіє відмінними гідроізоляційними властивостями. Продукція компанії Термолайф в готовому вигляді характеризується хімічної пасивністю, що призводить до нульових результатів реакції при впливі агресивних хімічних речовин. Базальтові утеплювачі Termolife в основному використовуються з метою утеплення різних поверхонь будівлі: підлог, стель, стін та інших.

Від чого залежить ціна на утеплювач в плитах? Мінвата Термолайф виготовляється різної щільності - це і є основним фактором визначення вартості утеплювача. Але звертаємо Вашу увагу, що щільність утеплювача не впливає на теплоізоляційні властивості матеріалу, а визначає виключно область застосування!

  • Вата Termolife 30 щільності застосовується для утеплення підлоги між лагами і між кроквами плоских дахів.
  • Утеплювач Термолайф 45 щільності використовується для звуко- і тепло-ізоляції міжкімнатних гіпсокартонних перегородок, а також при утепленні покрівлі з кутом нахилу крутіше 45 градусів.
  • Базальтова вата 115 щільності використовується для фасадного утеплення приватних і малоповерхових будівель (до 10 метрів заввишки).
  • Мінеральний утеплювач Termolife (135 щільність) - більш щільний матеріал, широко використовується у Вінниці для теплоізоляції стін будівлі.
  • Мінвата Термолайф Вінниця 180 щільність. Застосовується для утеплення виробничих будівель і споруд з підвищеним механічним навантаженням.

Де у Вінниці недорого купити утеплювач Термолайф різної щільності?

У Вінниці безпосередньо з компанією Termolife працює база будівельних матеріалів КУБ, яка має в своєму асортименті базальтовий утеплювач різної товщини і щільності. Ціна Термолайф в кубі набагато нижче, ніж в інших магазинах Вінниці, а купити базальтовий утеплювач можна як оптом, так і в роздріб. На сайті інтернет-магазину КУБ надана детальна інформація про продукцію Термолайф, а також присутні відгуки покупців про якість і властивості базальтового утеплювача. На будівельній базі "КУБ" купуйте клей для мініральної вати. Разом дешевше- купуйте оптом. Замовити доставку Termolife можна за допомогою консультанта будбази КУБ або самостійно, заповнивши форму на сайті магазина.

Знайшли помилку?