РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Токан у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Токан у Вінниці

Торгова марка Токан (Харків) - якісні будівельні суміші і грунтівки

Практично всі ремонтно-будівельні роботи в будинку пов'язані із застосуванням сумішей для обробки різних поверхонь. ТМ Токан забезпечить будівельний процес необхідними матеріалами за оптимальною вартістю. Продукція цієї марки виробляється на Харківському заводі будівельних сумішей, який існує з 1999 року. Головне завдання будівельної діяльності фірми є виробництво грунтівок і сухих будівельних сумішей. Технології, на яких засноване виробництво, були створені і пройшли лабораторні дослідження під керівництвом співробітників Проблемного інституту ресурсів та енергозберігаючих технологій.

Сировина, що застосовується для виготовлення готової продукції, контролюється на кожній стадії технологічного процесу. Всі сухі суміші Токан Вінниця, а також результат їх застосування схвалені Міністерством охорони здоров'я і рекомендуються для використання в будівельних роботах. Продукція бренду Токан внесена в будівельні акти України, які діють з 1 січня 2002 року.

Характеристики будівельних сумішей Токан і відгуки покупців про якість продукції Токан

Завод з виробництва сумішей цього виробника розташований у Вінниці, тому жителі міста можуть купити продукцію Токан на базі будматеріалів КУБ. У каталозі нашої бази є будівельні матеріали ТМ Токан Вінниця в наступному асортименті:

  • Самовирівнюючі суміші для роботи з підлогою - застосовуються для різних поверхонь, терас і під'їздів. Вони виготовлені на базі портландцементу з домішками полімерних добавок і являють собою цементно-полімерний матеріал, який швидко сохне.
  • Суміші для влаштування стяжок - використовується в процесі ремонтних робіт та встановлення статі. Вони використовуються для зовнішніх і внутрішніх робіт, і виступають незамінним компонентом при установці тераси і санвузла. За структурою ці суміші відносяться до дрібнозернистих розчинів, які відрізняються зручністю в роботі, високою міцністю при затвердінні і абсолютною безпекою для здоров'я.

Як купити клей Токан у Вінниці оптом і в роздріб?

На сьогодні купити будівельний матеріал через інтернет - це не проблема. Будівельні матеріали ТМ Токан можна купити за оптовими цінами в інтернет-магазині КУБ. Щоб замовити доставку сумішей Токан звертайтеся до менеджерів магазину КУБ або самостійно заповніть форму замовлення на нашому сайті. Доставка суміші Токан здійснюється протягом робочого дня після обробки заявки співробітниками КУБу.

Знайшли помилку?