РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Unit у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Unit у Вінниці

Грунтівка глибокого проникнення Unit - оптимальний вибір для вашого будинку

Асортимент грунтувальних сумішей на будівельному ринку величезний, але продукція торгової марки Юніт зуміла зайняти гідну позицію. Якість грунтівкі підтверджується перевірочними сертифікатами і постійно контролюється фахівцями компанії в лабораторії. Головна функція грунтівкі - це глибоке зміцнення поверхні і її підготовка до подальшого застосування інших будівельних матеріалів.

Використання грунтуючої суміші Юніт регулює пористість основи, і знижує витрату фарби або інших будівельних сумішей (клей, штукатурка). Ще грунтівка Unit виконує антикорозійну функцію і усуває дрібні дефекти на поверхні. Ціна на грунтівку Юніт демократична і доступна з огляду на користь, яку вона приносить.

Особливості застосування та характеристики грунтівкі Юніт

Як показують відгуки покупців про грунтуючі суміші Юніт, найкраще вони підходять для підготовки основ мінерального походження. До їх числа відносяться: цегляні стіни, штукатурки гіпсового та цементно-вапняного походження і навіть листи гіпсокартону. Коли потрібно використовувати грунтівку? Будівельних робіт, які вимагають попереднього застосування грунтівкі Юніт, досить багато: штукатурення, облицювання поверхні плиткою або керамогранітом, поклейка шпалер, фарбування стін. До того ж грунтівкою Unit обробляються будівельні основи (підлога, стіни) зовні і всередині будівель. Наноситься вона пензлем або валиком, але обов'язково на чисту і суху поверхню. Оброблена основа буде безбарвною і після висихання грунтівки підлягає подальшій обробці.

Де недорого купити грунтівку Unit оптом і в роздріб у Вінниці?

При порівнянні вартості грунтівкі в різних магазинах Вінниці, можна впевнено сказати, що найдоступніша ціна на Юніт на базі будівельних матеріалів КУБ. Якщо ви робите «капітальний» ремонт у своєму будинку, то слід купити грунтівку Unit оптом. Також, для зручності ви можете замовити доставку продукції Юніт і вже через кілька днів грунтівку буде доставлено до вашого будинку. Заходьте в інтернет-магазин КУБ, де є інформація про діючі акції та спецпропозиції, а також залишайте свої відгуки про Unit на нашому сайті.

Знайшли помилку?