РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Wienerberger (Австрия) у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Wienerberger (Австрия) у Вінниці

Історія заснування всесвітньо відомого концерну Wienerberger

Австрійська компанія Wienerberger почала існування ще в 1819 році. Спочатку це було маленьке підприємство, але в 1986 році фірма вийшла на міжнародний будівельний ринок. За кілька років невелика компанія Вінербергер перетворилася на могутню корпорацію з виготовлення керамічної цегли та черепиці. Завод також займається виробництвом черепиці з кераміки і займає другу позицію на світовому ринку з виготовлення цього матеріалу.

Концерн Wienerberger розташовується на міцних позиціях з продажів тротуарної цегли. Головні продукти концерну Wienerberger - черепиця і цегла з кераміки (Поротерм), мають повне право називатися світовими лідерами. На сьогодні в складі концерну більше 275 підприємств, які виробляють матеріали для будівництва в різних світових країнах. Вартість продукції Поротерм трохи вище, ніж вітчизняних марок, але залишається на доступному рівні. Оптимальне співвідношення ціна-якість продукції Вінербергер забезпечують затребуваність кладок матеріалів цієї марки в приватному і промисловому будівництві.

Характеристики Wienerberger і область застосування керамічних блоків Porotherm

Кладочні блоки Поротерм - кладочні з покоління нових і вдосконалених рецептур виробника. Особливість блоків австрійського концерну Вінербергер полягає в тому, що побудована з них стіна не потребує додаткового утеплення. Це пов'язано із спеціально розташованими порожнечами всередині блоків, які діють за принципом термоса і забезпечують якісну теплоізоляцію. Керамічні блоки Паротерм володіють усіма необхідними якостями: енергоефективність, екологічність, довговічність і міцність.

Цеглини великого формату виготовляють з глини, а в якості добавок використовують пісок і дерев'яну стружку. Пісок сприяє зменшенню усадки матеріалу під час сушіння, а дерев'яна стружка утворює пори замкнутого типу при вигорянні. Блоки мають здатність теплової інерції: вдень вбирають тепло, а вночі віддають і навпаки.

Відкриття і розвиток компанії Wienerberger на Україні

На Україні концерн Wienerberger заснував свою першу дочірню компанію - ТОВ Винербергер 10 серпня 2005 року. Основне завдання компанії в Україні - поширити міжнародний досвід виготовлення будівельних матеріалів найвищої якості. ТОВ Винербергер почало освоєння ринку України з імпорту продукції концерну в лютому 2006 року. Споживачі нашої країни залишають тільки позитивні відгуки про блоки Паротерм.

Де у Вінниці недорого купити блоки Поротерм з доставкою?

База будівельних матеріалів КУБ надає керамічні блоки Паротерм за найдоступнішою ціною у Вінниці. У нас ви зможете купити керамічний блок Porotherm різної структури і розмірів. Також купувати цеглу Wienerberger можна в інтернет-магазині КУБ оптом і в роздріб, де є можливість замовити доставку продукції Wienerberger на будь-який об'єкт, на території Вінницької області.

Знайшли помилку?