РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Самовирівнювальна суміш Крайзель 410 (Kreisel 410) 2-20 мм (25 кг)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 25.00 кг.

Суміш для облаштування наливної підлоги Крайзель 410 має відмінну міцність і пластичність, тому, на відміну від інших сумішей для підлоги цієї серії, Крайзель 410 рекомендують для заливки основи під високі навантаження, зокрема, в приміщеннях громадського користування, підлогові поверхні яких піддаються посиленому зовнішнього впливу.

Ціна на самовирівнювальну суміш для підлоги визначається рядом її переваг в порівнянні з іншими типами сумішей

Серед представленої лінійки самовирівнювальних сумішей Крайзель і сумішей інших виробників наливна підлога Крайзель 410 має істотно більшу швидкість висихання, яка становить всього 5 годин, в порівнянні з середньостатистичною (24 години).

Фахівці рекомендують використовувати цю суміш, що самовирівнюється, не тільки для заливки робочої основи, а й під час здійснення відновлювальних робіт. З урахуванням того, що стяжка підлоги Крайзель 410 утворює тонкошарове покриття, її використовують для усунення незначних нерівностей, шорсткостей і дефектів поверхні.

Вартість суміші для підлоги Крайзель 410 у Вінниці безпосередньо залежить від її технічних характеристик:

 • основа: портландцемент;
 • пропорції виготовлення цементного розчину: на 25 кг сухої суміші 7 л води;
 • час придатності для використання змішаного розчину: 30 хв;
 • межа рекомендованої товщини заливки: 2-20 мм;
 • оптимальна температура повітря при роботі з розчином: +5 до +25 оС;
 • витрата суміші: 1,5 кг / кв.м (при товщині шару 1 мм);
 • час висихання: 5 годин.

Особливості підготовки основи і суміші для підлоги Крайзель 410 перед заливкою

Перед заливкою наливної підлоги необхідно очистити поверхню від жирів, масел, мастил і нестійких ділянок: основа повинна бути чистою і міцною. Якщо основа бетонна, то вона повинна бути зроблена не менш, ніж за 6 місяців; перш, ніж облаштовувати наливну підлогу на цементній стяжці, її потрібно витримати 4 тижні.

Для поліпшення адгезійних властивостей робочу основу рекомендують прогрунтувати, а потім робити заливку підлоги методом «вологе на вологому», попередньо підготувавши суміш для підлоги стандартним способом: суху суміш засипати в ємність з водою у зазначеній пропорції, перемішати 2 рази з перервою в 5 хвилин.

Дуже важливо домогтися однорідної консистенції отриманого розчину: в даному випадку це нескладно, бо суха суміш легко вступає в реакцію з водою.

Наливна підлога Крайзель 410 - купити з доставкою у Вінниці

Збираєтеся купити наливну підлогу за вигідною ціною, потрібна доставка? - На будбазі КУБ найнижчі ціни на будівельні суміші по Вінниці, при цьому ви можете додатково заощадити при здійсненні великої покупки. У нас можна купити сухі суміші Крайзель 410 оптом і в роздріб. Телефонуйте нам, і ми розрахуємо вартість сумішей для підлоги Крайзель 410 для вас. У нас ціни нижчі, ніж в Епіцентрі, крім того, ми можемо доставити обраний вами товар в будь-який район Вінниці і Вінницької області за доступною вартістю перевезення.

Наш інтернет-магазин надає і додаткові послуги, зокрема, у нас ви можете отримати безкоштовну телефонну або чат-консультацію від фахівців щодо технічних характеристик, якості, виробників товару, який зацікавив вас, товарів-аналогів і іншого. А на нашому сайті ви можете прочитати відгуки про Крайзель 410 і суміші для підлоги інших виробників, а також ознайомитися з супутніми товарами, які найкраще використовувати при будівельних і ремонтних роботах разом з вибраними вами будматеріалами.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: