РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Самовирівнювальна суміш Крайзель 411 (Kreisel 411) 5-35 мм (25 кг)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 25.00 кг.

Суміш для підлоги Kreisel 411 використовують для ліквідації дефектів покриття підлог, їх вирівнювання та нівелювання шорсткостей. Суміш призначена для заливки теплої підлоги, а завдяки технічним параметрам вона цілком підійде для приміщень з підвищеними вимогами до міцності підлогового покриття (приміщення загального користування: лікарні, школи, дитячі садки та інше). Також за допомогою даної суміші можна проводити не тільки заливку нової поверхні, а й реконструкцію наявної (наприклад, відновлення сходів).

За технічними характеристиками дана суміш схожа з самовирівнювальною сумішшю Kreisel 410, але Kreisel 411 можна заливати більш товстим шаром, при цьому швидкість висихання збільшується в порівнянні з сумішшю Kreisel 410 на годину. Також для замішування розчину Kreisel 411 знадобиться менше води.

Ціна на самовирівнювальну суміш для підлоги Крайзель 411 у Вінниці визначається її технічними характеристиками:

 • основа: портландцемент;
 • пропорції виготовлення цементного розчину: на 25 кг сухої суміші 5 л води;
 • час придатності для використання змішаного розчину: 30 хв;
 • межа рекомендованої товщини заливки: 5-35 мм;
 • оптимальна температура повітря при роботі з розчином: +5 до +25 оС;
 • витрата суміші: 1,5 кг / кв.м (при товщині шару 1 мм);
 • час висихання: 6 годин;
 • можливість укладання наступного покриття: не раніше, ніж через 7 діб.

Підготовчий етап: робота з основою і приготування розчину

Перш ніж робити заливку наливної підлоги, необхідно очистити поверхню від жирів, масел, мастил і нестійких ділянок: основа повинна бути чистою і міцною. Якщо основа бетонна, то вона повинна бути зроблена не менш, ніж за 6 місяців; перш ніж облаштовувати наливну підлогу на цементній основі, її потрібно витримати 4 тижні.

Щоб поліпшити адгезійні властивості робочої поверхні, її потрібно попередньо прогрунтувати, а саму заливку підлоги здійснювати методом «вологе на вологому», до цього підготувавши суміш стандартним способом: суху суміш засипати в ємність з водою у зазначеній пропорції, перемішати 2 рази з перервою в 5 хвилин.

Дуже важливо домогтися однорідної консистенції отриманого розчину: в даному випадку це нескладно, бо суха суміш легко вступає в реакцію з водою.

Наливна підлога: де найнижча ціна у Вінниці? Kreisel 411 - хороший вибір за найкращою ціною!

На будівельній базі КУБ суміш для наливної підлоги вам обійдеться вартістю нижче, ніж в середньому по Вінниці, бо ми працюємо безпосередньо з заводом-виробником. При цьому, зробивши у нас велике замовлення (купити оптом наливну підлогу Крайзель), ви можете заощадити, бо ціна на наливні підлоги у Вінниці безпосередньо залежить від обсягу покупки: чим більший об'єм покупки, тим вартість кожної окремої упаковки суміші для підлоги Крайзель 411 (Вінниця) менше. Крім того, ми постійно проводимо акції та знижки для наших клієнтів. Економте разом з нами, купуючи якісні будівельні матеріали за зниженою вартістю.

Вибрати необхідний тип наливної підлоги ви можете, прочитавши відгуки про Kreisel 411 і інші типи сумішей для підлоги, які є в асортименті нашої будбази, а також наші рекомендації щодо їх використання. Крім того, при необхідності ви можете у нас замовити недорого доставку будівельних сумішей. Ми займаємося доставками товару по Вінницькій області та самому місту Вінниці.

Залишилися питання щодо якості товару, кращих виробників, наявності товару на складі в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази КУБ, ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого різноманіття будівельних сумішей.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: