РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Шпаклівка фінішна для вологих приміщень Бостик Ватрумспакел LV (Bostik Vatrumspackel LV) готова (2,5 л)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 2.50 кг.

Шпаклівка фінішна "Бостік Ватрумспакел LV" (2,5 л) застосовується на етапі фінішної обробки приміщень, схильних до підвищеної вологості. Відгуки на Bostik Vatrumsspackel LV підтверджують, що вона має такі властивості, як висока адгезія, відсутність домішок у складі, крім того, в'язкість шпаклівки даного типу можна контролювати.

Скільки коштує фінішна шпаклівка для вологих приміщень Bostik Vatrumspackel LV (2,5 л) у Вінниці?

Наша компанія працює безпосередньо з Bostik, без посередників. Це впливає на вартість Bostik Vatrumspackel LV (2,5 л) та інших будматеріалів даного виробника, знижуючи вихідну собівартість. Таким чином, ціна у Вінниці на шпаклівку для вологих приміщень Bostik (2,5 л) на будбазі КУБ нижче, ніж по місту в середньому. Тому у нас можна замовити "Бостік Ватрумспакел LV" (2,5 л) недорого, за найбільш прийнятною ціною!

Характеристики Бостік Ватрумспакел LV:

 • призначення: вирівнювання основ, схильних до впливу вологи;
 • колір: сіро-блакитний;
 • заповнювач: мармур-доломіт;
 • тип: водна дисперсія (розмір зерна до 0,15 мм);
 • розчинник: не потрібен, зміст ємності повністю готовий до використання;
 • середня витрата вологостійкої шпаклівки: 0,3 л/кв.м;
 • щільність: 1,1 г/ уб.см;
 • адгезія з основою: 5 кПа/кв.см;
 • висихання: протягом 2-3 годин (повне - через 24 години);
 • спеціальні властивості: не горюча, перешкоджає поширенню полум'я по поверхні.

Рекомендації експертів по роботі з фінішною шпаклівкою для вологих приміщень

Експерти відзначають високу вологостійкість даної шпаклівки, тому ми також рекомендуємо її нашим клієнтам для застосування у приміщеннях, які систематично піддаються впливу підвищенної вологості. Щоб переконатися в цьому, Ви можете порівняти Bostik Vatrumspackel LV зі шпаклівками-аналогами інших виробників за технічними характеристиками.

Фахівці радять використовувати даний тип шпаклівки на бетонні, цегляні, гіпсові, оштукатурені поверхні, а також поверх скловолокна. Крім того, її раціонально наносити в місцях стику шпалер або гіпсових плит в приміщеннях з високою вологістю.

Наноситься за допомогою валика або шпателя на очищену суху поверхню, попередньо покриту ґрунтівкою (не менше, ніж за 4 години до нанесення фінішної шпаклівки).

Де найвигідніше купити шпаклівку Bostik Vatrumspackel LV (2, 5 кг) у Вінниці?

На будбазі КУБ можна купити шпаклівку Bostik Vatrumspackel LV (2,5 л) ще дешевше: для наших клієнтів ми постійно проводимо програми лояльності. Крім цього, при покупці Bostik Vatrumspackel LV (2,5 л) оптом Ви економите більше: ціна на фінішну шпаклівку "Бостік Ватрумспакел LV", а також інші будматеріали з нашого асортименту суттєво знижується. Тому при замовленні уточніть, скільки коштує "Бостік Ватрумспакел LV" 2,5 л (Вінниця) для Вас, з урахуванням дії знижок і загального обсягу Вашого замовлення.

Доставка фінішної шпаклівки Bostik Vatrumspackel LV 2,5 л (Вінниця і Вінницька область), а також будь-яких будматеріалів та інструментів з нашого асортименту - наш додатковий сервіс за доступною ціною. Також наша будбаза КУБ надає безкоштовну он-лайн консультацію фахівців з питань будівництва та ремонту! Телефонуйте нам!

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: