РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Мульти-клей Полімін П 22 (Polimin P 22) (25 кг)

Ціна: 131.76 грн.
Сумма: 131.76 грн.
Загальна вага: 25.00 кг.

Мультиклей Полімін П-22 - суха клейова суміш, яку використовують для фіксації на підставах різного типу з низьким водопоглинанням кам'яної і керамічної плитки великих габаритів (розміром до 600 * 600 мм). При цьому міцність адгезії достатня для успішного приклеювання різних типів облицювального і утеплювального матеріалу: як пінопласту, керамічної плитки, так і граніту або кам'яного лиття.

По суті ця клейова суміш має універсальні характеристики і широкі технологічні можливості, т. к. виготовлена ​​на основі портландцементу, мінеральних наповнювачів і вже містить в складі пластифікатори, які покращують вихідні якості і збільшують адгезійні властивості клейової суміші.

Полімін П 22 володіє такими перевагами: водо- і морозостійкий, стійкий до зміщення і має підвищену адгезію з основою.

Технічна характеристика плиткового клею Polimin P-22:

 • основа: портландцемент;
 • розчинник: вода;
 • пропорції: 25 кг сухої суміші на 4,5 -5 л води;
 • коригування розміщення на основі: 10 хв;
 • придатність розчину: 2 години;
 • витрата: 1,8-5,5 кг / кв.м (при укладанні плитки) і 4-6 кг / кв.м (при утепленні);
 • максимальна товщина шару: 10 мм (при укладанні плитки) і 25 мм (при утепленні).
 • оптимальна температура при роботі з клеєм: від +5 до +30 про С;
 • міцність: 1,6 МПа;
 • водопоглинання поверхні: від 0,2%.

Як правильно підготувати суміш і основу. перш ніж приступати до обклеювальних робіт

Поверхня повинна бути міцна і чиста, не містити крихких елементів, пилу і маслянистих забруднюючих речовин. Якщо на ній є нерівності, то їх слід виправити з використанням цементної-піщаної штукатурки. Після висихання обробити ґрунтівкою.

Суху суміш слід висипати в ємність з водою, попередньо змішавши в сухому вигляді (якщо упаковка використовується частково) і разом з водою до утворення густої однорідної консистенції. Суміш не повинна містити грудок; через 5 хвилин суміш слід перемішати повторно, після цього її можна наносити на поверхню. Затверділу суміш після реакції з водою не розбавляти повторно.

Розчин слід укладати використовуючи плоский і зубчастий шпатель.

Найнижча ціна на мульти-клей Полімін П 22 Вінниця: широкий асортимент, доступні ціни

На будівельній базі КУБ ви можете купити клей для каменю і плитки вартістю нижче, ніж в середньому по Вінниці, т. к. ми працюємо безпосередньо з виробниками. При цьому, зробивши у нас велике замовлення (купити оптом клей для плитки і каменю Полімін П 22), ви можете заощадити, т. к. ціна на мульти клей Полімін П 22 безпосередньо залежить від обсягу покупки: чим більший об'єм покупки, тим вартість кожної окремої упаковки менше. Крім того, наш інтернет-магазин постійно проводить програми лояльності для наших клієнтів: стежте за пропонованими знижками, завдяки яким ви можете зробити покупку за ще більш вигідною ціною.

Вибрати необхідний тип клейової суміші ви можете, прочитавши відгуки про клей Полімін П 22 і інших, а також наші рекомендації щодо їх використання. Крім того, при необхідності ви можете у нас замовити доставку клею для каменю, і наші співробітники підвезуть до обумовленого часу вашу покупку в будь-яку точку Вінниці та Вінницької області.

Залишилися питання щодо якості товару, кращих виробників, наявності товару на складі в даний момент або інші? - Звертайтеся за консультацією до менеджерів будівельної бази КУБ, ми допоможемо зробити правильний вибір серед існуючого різноманіття клейових і будівельних сумішей.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: