РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клей для плитки еластичний Сілтек Т 81 (Siltek T 81) (25 кг)

Ціна: 268.50 грн.
Сумма: 268.50 грн.
Загальна вага: 25.00 кг.

Ви плануєте укладання плитки великого обсягу і при широкому спектрі умов? Клей Siltek T-81 - найкращий вибір: він підійде для облицювання як горизонтальних, так і вертикальних поверхонь; як невеликого, так і значного розміру; з його допомогою можна приклеювати плитку з усіх видів природного каменю (не світлих відтінків) і з штучних матеріалів. Завдяки високій морозостійкості даної клейової суміші її можна застосовувати при зовнішніх і внутрішніх роботах, а внаслідок високої водо- і теплостійкості вона ефективна як при облицюванні басейнів (з глибинами до 5 м), так і при декоруванні каміна або облаштуванні теплої підлоги. Завдяки високій адгезії клей можна застосовувати при укладанні методом «плитка на плитку». При поєднанні стількох переваг вартість Сілтек Т-81 невисока.

Професіонали радять купити Siltek Т-81 завдяки наступним технічним характеристикам:

 • склад: поліцемент з целюлозними волокнами, фракційними наповнювачами та модифікаторами;
 • витрата клею для плитки варіюється в межах: 2,2-7,5 кг/м2 (залежить від ширини зубців шпателя і розміру плитки);
 • розшивання швів припустиме: через 48 годин після укладання;
 • адгезія: 1 МПа;
 • міцність на відрив: 1,4 МПа;
 • придатність готового клейового розчину: 2-3 години;
 • час коригування розташування на поверхні: 20 хв;
 • t повітря при нанесенні: від +5 до +30 оС;
 • t повітря при експлуатації: від -30 до +70 оС;
 • стійкість до впливу низьких температур: мінімум 75 циклів;
 • час повного висихання: 4-6 годин;
 • спеціальні властивості: водо-, морозо-, термостійкість, стійкість до впливу температурних перепадів і сповзання, ефективність при кладці плит великого розміру, екологічна безпека компонентів.

Підготовка поверхні перед укладанням плитки

Поверхня повинна бути міцна і чиста, не містити слабких елементів, пилу і маслянистих забруднюючих речовин. Якщо на ній є нерівності, то їх слід виправити з використанням цієї ж суміші, або цементно-піщаної штукатурки, або стяжки (якщо планується укладання на підлогу) не пізніше, ніж за 24 години до укладання плитки. Після висихання поверхню обробити ґрунтовкою (за 4 години до початку основних робіт).

Суху суміш слід всипати в ємність з водою, попередньо змішавши в сухому вигляді (якщо упаковка використовується частково) і перемішати разом з водою до утворення густої однорідної консистенції. Суміш не повинна містити грудок; через 5 хвилин суміш слід перемішати повторно, після цього її можна наносити на поверхню. Затверділу суміш після реакції з водою не розбавляти повторно.

Розчин слід укладати, використовуючи плоский і зубчастий шпатель, контролюючи товщину швів по плитковим хрестикам, встановленим в процесі укладання.

Де можна купити Сілтек Т-81 оптом і в роздріб з доставкою по найнижчій ціні у Вінниці?

Експерти будбази КУБ рекомендують використовувати універсальний клей для плитки з широким діапазоном умов застосування Siltek Т-81, ціна на який у нас найнижча у Вінниці завдяки тому, що ми працюємо з виробником безпосередньо. Ми довіряємо якості продукції бренду Siltek, тому рекомендуємо її нашим клієнтам.

Крім того, у нас можна замовити недорого занос куплених будматеріалів за найнижчими цінами у Вінниці! Ми займаємося транспортуванням по Вінниці і області.

Потрібна консультація по застосуванню? Наші фахівці безкоштовно Вас проконсультують з усіх питань будівництва та допоможуть підібрати для вас оптимальний варіант необхідних будматеріалів.

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса: