РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Фасадні фарби купити у Вінниці

Ціна

грн.

Область застосування

Фарба фасадна MGF Eco Fassade – це матова дисперсійна фарба, яка застосовується для нанесення по цементних і цементно-вапняним штукатуркам, бетону і пінобетону, цеглі, а також по гіпсових основах, гіпсокартону, ДВП, ДСП, QSB і OSB.
Ціна: 402.60 грн.
Кількість:
Фарба фасадна MGF Eco Fassade – це матова фарба, призначена для фарбування зовні і всередині приміщень. Придатна для нанесення на цементні і цементно-вапняні штукатурки, бетон і пінобетон, цеглу, а також на гіпсові основи, гіпсокартон, ДВП, ДСП, QSB і OSB. Не містить розчинників.
Ціна: 119.21 грн.
Кількість:
Фарба фасадна MGF Eco Fassade – це матова фарба, призначена для фарбування зовні і всередині приміщень. Придатна для нанесення на цементні і цементно-вапняні штукатурки, бетон і пінобетон, цегла, а також на гіпсові підстави, гіпсокартон, ДВП, ДСП, QSB і OSB. Не містить розчинників.
Ціна: 584.87 грн.
Кількість:
Фасадна фарба MGF Eco Fassade (5 л) – це якісна дисперсійна фарба для фарбування фасадів будівель і виконання внутрішніх малярних робіт. Фарба дозволяє створювати стійкі гладкі покриття.
Ціна: 211.55 грн.
Кількість:
Фарба фасадна акрилова Ансерглоб Газобетон – це матеріал, призначений для виконання декоративної тонкошарової обробки поверхонь внутрішніх і зовнішніх стін, а також як фінішне декоративне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: 723.72 грн.
Кількість:
Фарба фасадна Полімін AF-1 – це лакофарбовий матеріал, призначений для первинного та ремонтного фарбування міцних цементно-вапняних, вапняних і гіпсових штукатурок (в т.ч. декоративні штукатурки типу «короїд» і «баранець»), бетону, гіпсокартону, МДФ, ДСП, ДВП.
Ціна: 505.51 грн.
Кількість:
Ceresit CT 44 - акрилова фарба, яка застосовується для фарбування бетонних, штукатурних, гіпсових, цегляних і дерев'яних основ усередині і зовні приміщень.
Ціна: 924.02 грн.
Кількість:
Під замовлення
Фарба фасадна Ансерглоб Фасад Еко+ (Anserglob Facade Eco+) акрилова (10 л)
Фарба фасадна Ансерглоб Фасад Еко+ – лакофарбовий матеріал, призначений для виконання опорядження поверхні внутрішніх і зовнішніх стін будівель, а також як фінішне покриття в системі скріпленої теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Фарба акрилова фасадна Дюфа D690 (Dufa D690) (10 л)
Фасадна фарба "Дюфа" D 690 (10 л) застосовується для зовнішніх робіт, але її також можна використовувати і для фарбування усередині приміщень. Вона має акрилову основу, а поверхня, створена після її нанесення завдяки високій щільності фарби, має високу волого- і зносостійкість.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Фарба акрилова «Фасад ЕКО+» Ансерглоб (Anserglob) (5 л)
«ФАСАД ЕКО +» Ансерглоб (7 кг) використовується для фінішної обробки як при здійсненні робіт в приміщеннях, так і при проведенні зовнішніх робіт; наноситься як на мінеральні основи (гіпсові, цементні, вапняні, цегляні), так і на органічні (фанера, ДСП, шпалери та інше).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фасадні фарби купити у Вінниці
Знайшли помилку?