РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери

Як не втратити гроші при купівлі будматеріалів e Вінниці

Вибір будматеріалів серйозне завдання, при вирішенні якого важливо врахувати три умови: товар повинен підходити за своїми характеристиками, бути якісним і мати прийнятну ціну. Приваблива для покупця ціна повинна все ж залишатися адекватною.

На сьогодні почастішали випадки шахрайства при продажу будівельних матеріалів і ми вважаємо своїм обов'язком проінформувати та вберегти наших клієнтів. Схема реалізації шахрайства така: злочинці розміщують рекламні оголошення в інтернеті, на таких майданчиках як OLX, Prom.ua. Занижену ціну на будматеріали вони аргументують закриттям і розпродажем складу.

Важливою умовою шахрая є оплата покупки будівельних матеріалів на карту за фактом доставки.

В той самий час шахрай замовляє в нашій організації доставку будівельних товарів за узгодженою з клієнтом адресою. Як тільки водій приїжджає на місце вивантаження шахрай звертається до клієнта з вимогою здійснити оплату на його картку, а після отримання грошей більше не виходить на зв'язок.

У зв'язку з цим, звертаємо Вашу увагу на такі моменти, які можуть вас уберегти від фінансових втрат:

  • Будівельні матеріали підбирайте на сайтах надійних постачальників, які цінують свою репутацію, а не на дошках оголошень і рекламних майданчиках з сумнівними продавцями.
  • Остерігайтеся неадекватно низької ціни. Кожен товар має свою собівартість, тому продаж будівельних матеріалів за ціною значно нижче середньоринкової повинен насторожувати. Надто велика ймовірність зіткнутися з аферистами.
  • Перш, ніж відправити гроші, обов'язково перевіряйте надану інформацію, репутацію продавця! Зверніть увагу на те, що в нашій організації при оплаті на карту машина з товаром виїжджає за вказаною покупцем адресою тільки після підтвердження отримання оплати менеджером.

До того ж оплати на карту за фактом доставки у нас не існує!

У «КУБ» можна отримати консультацію фахівця і кваліфіковану допомогу у виборі та розрахунку необхідної кількості будівельних товарів. Крім того, на складах «КУБ» збереженню будматеріалів приділяють завжди особливу увагу, ретельно дотримуються вимог виробника до умов зберігання.

 
Знайшли помилку?