РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Алебастр Г-4 (5 кг)

Ціна: Уточняйте
Сумма: Уточняйте
Загальна вага: 5.00 кг.

Алебастр Г-4 - будівельний вогнестійкий гіпс, виготовлений на основі гіпсу і полімерних добавок. Один з найдавніших будівельних матеріалів, що затребуваний й досі. Алебастр не боїться кислот, екологічно чистий, пластичний і технологічний матеріал. Піддається ручній обробці після схоплювання.

Технічні характеристики:

 • міцність при стисненні: 4 кг/кв.см;
 • поглинання вологи: до 11%;
 • запах: відсутній, екологічно чистий матеріал;
 • час схоплювання: 3-4 хвилини;
 • колір: білий, світло-сірий;
 • фасування: мішки 5 кг;

Призначення: виготовлення декоративних елементів, кріплення декору до штукатурних поверхонь, фіксація мереж електропроводки і слабкострумових мереж, виготовлення штукатурних і шпаклювальних сумішей (з додаванням мінеральних і полімерних наповнювачів), забивання тріщин і раковин чорнових поверхонь.

Алебастр Г- 4 схоплюється надзвичайно швидко, тому слід готувати розчин в кількостях, які можна витратити протягом 3-4 хвилин. База будівельних матеріалів КУБ допоможе Вам купити недорого будівельний гіпс Алебастр Г4 фасування 5 кг.

Спосіб застосування

 • Для замішування гіпсу використовуйте тільки чисту ємність - алебастр твердне набагато раніше за наявності великих затверділих шматків матеріалу, які служать центрами кристалізації. Зручно для замішування невеликих кількостей використовувати гумову або поліетиленову ємність, яку нескладно очистити від застиглих залишків гіпсу шляхом легкої деформації.
 • За допомогою шпателя нанесіть потрібну кількість алебастру на місце тріщини або обраної фіксації електропроводки. Притискаючи шпатель, приберіть зайву кількість гіпсу і переходьте до наступного місця - гіпс має відмінну адгезію до будь-яких поверхонь і не відвалиться. При схоплюванні алебастру виділяється відчутна кількість тепла, по ньому можна судити про час придатності розчину.
 • При приготуванні складних штукатурних і шпаклювальних сумішей, слід ретельно перемішати складові частини в сухий ємності. Мінеральні наповнювачі бажано просіяти перед застосуванням, щоб витримати необхідну дисперсність фракції. Зачиняючи суміш, краще скористатися для перемішування електроінструментом. База будівельних матеріалів КУБ може запропонувати електродріль "Арсенал" для цих цілей.

Плануючи купити недорого алебастр Г-4 , зверніть увагу на те, що на будівельні матеріали ціна у Вінниці визначається довжиною ланцюжка "виробник-покупець". У нашому випадку, вона мінімальна. База будівельних матеріалів та інструментів КУБ пропонує товари, отримані безпосередньо від заводу-виготовлювача.

Отримати консультацію по наявності застосуванню алебастра Ви можете, зателефонувавши за номерами зазначеними на сторінці "Контакти".

Умови оплати

На базі «КУБ» Ви можете не тільки замовити якісні будівельні матеріали, але і додатково оформити заявку на їх доставку. Так, ми здійснюємо транспортування для Вас не лише в межах Вінниці, але й Вінницької області, зокрема, у міста Могильов-Подільський, Казатин, Ладижин, Жмеринка, Хмельник, Бар, Бершадь, Гайсин, Гнивань, Іллінці, Калинівка, Липовець, Немирів, Погребище, Тульчин, Шаргород, Ямполь та інші.

Поставка будматеріалів здійснюється різним за вантажепідйомністю автотранспортом в залежності від ваги Вашої купівлі.

Доставка будматеріалів реалізовується протягом дня з моменту оформлення заявки, а її вартість розраховується в залежності від об`єму та відстані до місця призначення.

Тарифи на доставку по м. Вінниця фіксовані і визначаються виключно вагою транспортованих будматеріалів:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 170-200 грн;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 250-350 грн;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 350-420 грн.

Вартість аналогічної доставки в межах Вінницької області в першу чергу залежить від загальної відстані від складу до місця розвантаження і визначається наступним чином:

 • - до 2 000 кг (Газель) — 11 грн/1 км;
 • - до 3 000 кг (Газон) — 16 грн/1 км;
 • - до 5 000 кг (ЗІЛ) — 20 грн/1 км.

Замовлення будматеріалів з доставкою, їх кінцеву вартість в залежності від дальності доставки та об`єму, необхідність і відповідна вартість розвантаження та заносу — всі ці питання можна швидко узгодити з менеджером в телефонному режимі.

Вартість розвантаження будматеріалів та їх заносу визначається індивідуально в залежності від поверховості будівлі.

Оплата, коли Ви замовляєте будматеріали з доставкою, здійснюється за фактом отримання будматеріалів. Таким чином, Ви можете безпосередньо переконатися в їх якості і кількості.

Гарантії та умови заміни будматеріалів:

У разі необхідності (невикористання частини будматеріалів тощо) ми гарантуємо прийняти назад будматеріали не пізніше, ніж за 14 діб з моменту оформлення замовлення за умови неушкодженості заводського пакунку будматеріалів та наявності відповідного чеку. В такому випадку, не компенсується лише вартість доставки.

Будівельні матеріали з доставкою на базі «КУБ» - перевірена якість та надійна оперативність!

Наши контакты:

(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
info@vinnica.kub.in.ua
м. Вінниця

Режим роботи:

Понеділок:  8.00 - 19.00
Вівторок:          8.00 - 19.00
Середа:              8.00 - 19.00
Четвер:           8.00 - 19.00
П'ятниця:          8.00 - 19.00
Субота:           8.00 - 14.00
Неділля:    Вихідний.

Адреса:

Рейтинг: 5/5.
На основі 1 відгук