РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери

Види профілів гіпсокартону. Монтаж каркасу власноруч.

Каркасний монтаж гіпсокартону є не тільки популярним методом облицювання стін і стель - цей спосіб також дає можливість перепланування приміщень без трудомістких і витратних робіт по кладці і штукатурці стін. Монтують гіпсокартон або на дерев'яну обрешітку, або на спеціальний профіль для гіпсокартону.

Другий спосіб вважається кращим, оскільки профіль не вимагає попередньої підготовки і, як не дивно, зібраний каркас з металевих профілів важить менше аналогічного дерев'яного.

Каркасний монтаж використовується для:

 • облицювання стін;
 • монтування підвісної стелі;
 • спорудження перегородок і аркових конструкцій;
 • виготовлення коробів для комунікацій.

Для кожного виду цих робіт використовується різний профіль, база будівельних матеріалів «КУБ» пропонує широкий вибір профілю для каркасів будь-якої складності:

 • направляючий UD (УД) профіль, що слугує основою для монтажу СD профілю. UD монтується першим по периметру майбутньої конструкції;
 • опорний СD (ЦД) профіль - елемент, на який припадає основне навантаження в конструкції, монтується у направляючий профіль UD;
 • направляючий UW (УВ) профіль, який використовується для створення основи міжкімнатних перегородок і багатоярусних конструкцій підвісних стель;
 • опорний CW (ЦВ) профіль - основний стієчний профіль для міжкімнатних перегородок, монтується у направляючий профіль UW;
 • арочний - профіль з просіченням, що дозволяє створювати з нього криволінійні конструкції. Зазвичай попит на нього невеликий, але «КУБ» допоможе вам замовити профіль ЦД і УД для арок.

Монтаж каркасу

Напрямні профілі кріпляться до основи за допомогою ударних дюбелів 6х40 мм і більше, між собою елементи конструкції скріплюються саморізами 3,5х9,5 мм.

У всіх конструкціях, стієчний профіль встановлюється з кроком у 400 або 600 мм. Горизонтальні елементи монтуються у місцях прорізів і там, де будуть кріпитися навісні предмети інтер'єру.

Витрата направляючого профілю на 1 кв.м гіпсокартону становить 0,7 м, стієчного профілю - 2 м. Товщину профілю підбирають в залежності від завдання. Для облицювання стін достатньо профілю товщиною 0,38 мм, для перегородок з важкими дверима 0,45-0,60 мм.

Незважаючи на те, що ціна на металопрофіль невисока, до вибору матеріалу слід підійти дуже уважно. Наприклад, перегородковий профіль ЦВ і УВ, у певних випадках, можна замінити на систему профілів ЦД і УД. Основний асортимент профілю має довжину 3 м і 4 м.

Комбінувати різні серії профілю між собою важко, тому буде помилкою УВ профіль купити в якості направляючих для профілю ЦД. Важливою перевагою під час монтажу металоконструкцій з профілів є те, що чорнову поверхню готувати не потрібно.

Технологія спорудження системи:

 1. Проведіть розмітку майбутньої конструкції на стелі і підлозі за допомогою рівня, перенесіть розмітку і на стіни.
 2. Закріпіть по периметру каркасу направляючий профіль UD. Закріплювати слід кожен елемент профілю дюбелями, з інтервалом 500 мм. Кількість дюбелів можна збільшити, якщо основа недостатньо міцна. Різати профіль можна ножицями по металу - надрізавши полиці профілю, зігніть і розігніть його декілька разів по спинці.
 3. Наріжте стієчний профіль. Довжина стійки повинна бути на 10 мм менша загальної висоти конструкції. Якщо стандартної довжини профілю CD недостатньо, можна з'єднати два і більше відрізків ЦД за допомогою ЦД-з'єднувача, закріпивши в ньому профіль, за допомогою 4 саморізів з кожного боку.
 4. Встановіть несучий профіль у направляючий і, виставивши по рівню, закріпіть до полиць направляючого профілю саморізами або за допомогою просікателя, з відгином не менше, ніж у двох місцях кожну поличку. Під час монтажу каркасу облицювання, стієчний профіль також кріпиться до основи, за допомогою допоміжного елемента - П-подібної скоби (подивитися в магазині).
 5. Горизонтальні елементи зі стієчного профілю виставте за рівнем і закріпіть на стійці за допомогою сполучної скоби "краб".

Встановлення каркасу, за умови належної акуратності, цілком під силу домашньому майстру, а купити профіль для гіпсокартону у Львові вам допоможе база будівельних матеріалів "КУБ" .


Залиште свій коментар про види профілів гіпсокартону. монтаж каркасу власноруч.

Знайшли помилку?