РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Клейові суміші

Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 105.84 грн.
Кількість:
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11 широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoна і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника має низку вагомих переваг, що безсумнівно вирізняє його серед інших.
Ціна: 63.58 грн.
Кількість:
Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площині, які можуть деформуватися, а також схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Ціна: 148.82 грн.
Кількість:
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують при ряді як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Найчастіше даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна: 62.70 грн.
Кількість:
Клейова суміш Spektrum (0,5 кг) призначена для приклеювання склополотна та інших типів важкий шпалер, бо має високу в'язкість та відмінну адгезію. Найчастіше, крім склополотна, клей Spektrum використовують для приклеювання тканинних та вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: 74.91 грн.
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 (зима від -5 °С) призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей Момент Монтаж Експрес Декор є високоякісним водостійким клеєм, розробленим спеціально для склеювання пенопанелей.
Ціна: 61.80 грн.
Кількість:
Клейова суміш "Бостік 70" (5 л) призначена для приклеювання склошпалер, бо має високу в'язкість і відмінну адгезію, хоча вона також цілком підійде для поклейки й інших типів. Найчастіше, крім склошпалер, "Бостік 70" використовують для приклеювання тканинних і вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Ceresit CM 117 призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, в тому числі керамограніта, а також природного каменю (крім мармуру).
Ціна: 263.52 грн.
Кількість:
"Момент Монтаж суперсильний" (280 мл) є високоякісним водостійким клеєм, розробленим спеціально для склеювання широкого спектру матеріалів як всередині, так і зовні приміщення. Утворює прозоре клейове з'єднання.Не містить розчинників, без запаху.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Суміш Kreisel 120 утворює кладочний розчин, який призначений для зчеплення керамічних блоків і цегли при зведенні внутрішніх і зовнішніх стін. Володіє підвищеними термоізоляційними властивостями. Призначена для робіт з поверхнями, які не піддаються частому впливу вологи.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Крайзель 130 - кладочний розчин, який застосовується для укладання клінкерної цегли.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клейова суміш "Бостік 70" (15 л) призначена для приклеювання склошпалер, бо має високу в'язкість і відмінну адгезію, хоча вона також цілком підійде для поклейки й інших типів. Найчастіше, крім склошпалер, "Бостік 70" використовують для приклеювання тканинних і вінілових шпалер.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезіт СМ 12 застосовується виключно для внутрішніх робіт на горизонтальній бетонній, цегляній і бетонно-піщаній стійких поверхнях. За його допомогою можна кріпити керамогранітну і іншу велику плитку.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей монтажний "Момент" універсальний використовується для установки стінових панелей, молдингів (наличників, плінтусів, фризів, кутів), підвіконь, віконних і дверних рам; приклеювання керамічних плит, матеріалів з гіпсокартону, ПВХ, ДСП, дерева, металу, скла, скловолокна, пластика.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 131.76 грн.
Кількість:
Клей для мармуру і плитки Церезіт (Ceresit) СМ 115 досить затребуваний на будівельному ринку і позиціонується як основний матеріал для облицювання поверхонь плиткою з природного світлого каменю, найчастіше застосовується для мозаїки та плитки з мармуру.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементним, цементно-вапняним основам всередині, зовні будівель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині, так і зовні. Клеїти плитку можна на бетонні, цегляні та цементно-піщані конструкції, але поверхня при цьому повинна бути дуже рівною, а розмір плитки не більше ніж 350*350 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий в використання водостійкий.
Ціна: 76.68 грн.
Кількість:
Клейова суміш Kreisel 103 (25 кг) застосовується для приклеювання плитки і керамограніту на міцні горизонтальні і вертикальні поверхні. Порівняно з іншими типами плиткових клеїв бренду Kreisel відрізняється підвищеною міцністю.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клейова суміш Kreisel 104 (25 кг) універсального типу, бо її можна використовувати для приклеювання будь-яких видів керамічної плитки, а також штучного та натурального каменю (за винятком мармуру: під впливом цементної суміші він здатний змінити вихідний колір, тому клей для мармуру повинен мати білу основу).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 Про - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Застосовується для приклеювання пінополістирольних плит при утепленні стін.
Ціна: 135.30 грн.
Кількість:
Клейові суміші

Клеєві суміші – специфічна багатокомпонентна порошкова маса, яку необхідно розводити водою, аби вона виконала основну функцію – довготривала фіксація різноманітних будматеріалів. Співпрацюючи зі складом будматеріалів «КУБ» ви зможете купити клеєві суміші за найкращою ціною у Вінниці.

У залежності від складу суміші розрізняють такі її види:

 • цементні;
 • полімерні;
 • гіпсові;
 • бітумні;
 • епоксидні.

Кожен з цих видів суміші варто використовувати саме за призначенням, з певним будматеріалом, інакше через брак досвіду можна пошкодити будівельний матеріал, особливо, якщо він вимагає специфічного поводження задля збереження основних властивостей будматеріалу. Ми не обмежуємось продажем клеєвих сумішей, тому у спеціальному розділі «Школа ремонту» наші клієнти можуть дізнатися щось нове по роботі з будматеріалами.

Переваги якісних клеєвих сумішей, які Ви можете купити в гуртівні «КУБ»

Ми реалізуємо найкращі клеєві суміші від виробника, переваги яких важко недооцінити, зокрема можна виділити такі:

 1. Стійкість до впливу низьких та високих температур, що дозволяє використовувати їх для зовнішніх робіт.
 2. Водостійкість.
 3. Чудова адгезія, у тому числі й до бездоганно рівних поверхонь.
 4. Для стяжок з підігрівом також підходять клеєві суміші.
 5. Міцно тримають будматеріали, не дозволяючи їм сповзати.
 6. Більшість видів сумішей дуже швидко висихають, що дозволяє скоротити час виконання будівельного проекту.
 7. Висока еластичність та пластичність, що покращує умови роботи з ним.
 8. Екологічность. Це неодмінно плюс, особливо якщо Вам треба замовити клеєві суміші для внутрішніх робіт.

Варто зазначити, що всі ці фактори, а також ім’я бренду компанії-виробника, впливають на формування ціни клеєвих сумішей.

Коли варто купити клеєві суміші у Вінниці?

Будь-які ремонтні чи будівельні роботи вимагають використання якісних будматеріалів, саме ними може забезпечити Ваш проект будбаза «КУБ». Ми пропонуємо купити недорого клеєві суміші від найвідоміших виробників, репутація яких завжди тримається на високому рівні. Серед них: Ceresit, Anserglob, Knauf, Bostik, Будмайстер, Мастер, Момент та інші. Їх продукція використовується для прикріплювання шпалер, пінопласту, пінополістиролу, каменю, лінолеуму, керамограніту та інших матеріалів. Схвальні відгуки про клеєві суміші у нашому каталозі свідчать, що Ви можете купити дійсно гарний продукт, який повністю впорається зі своїми задачами, оскільки відповідає найбільш високим критеріям якості.

Клеєві суміші у Вінниці купують для виконання різноманітних робіт, зокрема:

 1. Для облицювання. Їх застосовують для прикріплення оздоблювальних матеріалів. Прикметно, що використання сумішей цього типу запобігатиме сповзанню матеріалу, а клеєвий розчин починає засихати дуже швидко.
 2. Для мурування. Коли будуються стіни з пористих блоків (газоблок, піноблок та інші), рекомендується віддавати перевагу суміші цього типу. Проте варто слідкувати за технологією викладання суміші, адже шар матеріалу має бути невеликим, всього до 3 мм.
 3. Для утеплення. Як правило, використовується для фасадних робіт, тому їй вдається додатково утеплювати теплоізоляційний матеріал.

Ознайомтесь з інструкцією по роботі із сумішшю, яка складена виробником. Це допоможе не порушити технологію використання розведеної суміші.

Якісні клеєві функції різного призначення знайдете на складі будівельних матеріалів «КУБ» у Вінниці. Не зволікайте!

Гуртівня будматеріалів «КУБ» готова запропонувати своїм клієнтам кращу продукцію від перевірених виробників, з якими ми співпрацюємо тривалий час. Більш того, ми займаємось реалізацією будматеріалів без посередників, а значить, ціни будуть нижчими, ніж у роздрібних магазинів чи типових інтернет-ресурсів, особливо, якщо замовлення буде оптовим. Зателефонуйте консультантам, і вони допоможуть розрахувати оптимальну кількість, а відповідно і вартість клеєевої суміші, яка буде потрібна для Вашого проекту.

Ви можете забрати замовлення самостійно, або ж оформити доставку. Ми організуємо доставку клеєвих сумішей оптом за вказаною адресою у Вінниці, або за її межами у області, наприклад, в Гайсин, Бар, Могилів-Подільський, Жмеринку та інші міста.