РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Клейові суміші купити у Вінниці

Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 117.87 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 106.19 грн.
Кількість:
Суміш кладочна від української компанії Ансерглоб ВСМ 11 широко застосовується для кладки з пористих блоків, з бeтoна і поризованої кераміки. Цей високоякісний матеріал від українського виробника має низку вагомих переваг, що безсумнівно вирізняє його серед інших.
Ціна: 64.85 грн.
Кількість:
Клей Anserglob BCX 44 total призначений для нанесення на площині, які можуть деформуватися, а також схильні до систематичних атмосферних впливів. Він має підвищену адгезію, тому його рекомендують використовувати при роботах на поверхнях з незначним водопоглинанням і високою щільністю.
Ціна: 151.80 грн.
Кількість:
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують при ряді як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Найчастіше даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна: 63.95 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 Plus - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 120.29 грн.
Кількість:
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна: 76.41 грн.
Кількість:
Суміш Ceresit CM 117 призначена для приклеювання всіх видів плитки, штучного каменю, в тому числі керамограніта, а також природного каменю (крім мармуру).
Ціна: 268.57 грн.
Кількість:
Клей для підлогових плит і керамограніту Церезіт СМ 12 застосовується виключно для внутрішніх робіт на горизонтальній бетонній, цегляній і бетонно-піщаній стійких поверхнях. За його допомогою можна кріпити керамогранітну і іншу велику плитку.
Ціна: 138.99 грн.
Кількість:
Клей монтажний "Момент" універсальний використовується для установки стінових панелей, молдингів (наличників, плінтусів, фризів, кутів), підвіконь, віконних і дверних рам; приклеювання керамічних плит, матеріалів з гіпсокартону, ПВХ, ДСП, дерева, металу, скла, скловолокна, пластика.
Ціна: 71.16 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-83 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що застосовується для приклеювання пінопласту.
Ціна: 134.62 грн.
Кількість:
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий в використання водостійкий.
Ціна: 78.60 грн.
Кількість:
Polirem (Полірем) СКП 121 клей для плитки екстра - універсальна тонкошарова клейова суміш на основі цементу, посилена додаванням армуючих волокон, для укладання облицювальної плитки на поверхні, що мало деформуються: зовнішні стіни камінів і печей, підлоги, що обігріваються, тераси, сходи, балкони.
Ціна: 98.74 грн.
Кількість:
Дану клейову суміш використовують для укладання настінних і підлогових облицювальних плит, для зовнішніх і внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях.
Ціна: 56.66 грн.
Кількість:
Ceresit CM 16 - клейова суміш, за допомогою якої здійснюється кріплення плитки при будь-яких умовах.
Ціна: 159.29 грн.
Кількість:
Суміш клейова Ансерглоб ВСХ-34 призначена для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних недеформівних поверхонь, монолітних підлог (в тому числі з підігрівом) керамічною, бетонною плиткою та штучним каменем а також плиткою з водопоглинанням менше 1% ( керамограніт), в тому числі підлогових плитах великого формату.
Ціна: 100.98 грн.
Кількість:
Клей для пінопласту Ceresit CT-85 - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами і добавками полімерів, що збільшують адгезію. Використовується для приклеювання пінополістиролу і пристрої захисного армуючого шару з застосуванням стекловолоконной сітки.
Ціна: 183.97 грн.
Кількість:
Полімін П 9 - суха клейова суміш, яку використовують для укладання плитки з кераміки, а також керамограніту. Вона підійде для внутрішніх робіт на цегельних, бетонних і оштукатурених підставах, не схильних до деформації.
Ціна: 72.84 грн.
Кількість:
Клей ПВА (1 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 40.97 грн.
Кількість:
Клей для плитки Полімін П 12 - цементна суміш, призначена для кладки облицювальних підлогових і настінних покриттів на міцні базові поверхні (бетонні, цегляні, оштукатурені, що не піддаються деформації і не мають дефектів у вигляді нестійких ділянок).
Ціна: 82.11 грн.
Кількість:
Клей ПВА (5 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 146.98 грн.
Кількість:
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Ціна: 96.19 грн.
Кількість:
Клей ПВА (10 л) використовують для склеювання різних матеріалів з широким спектром властивостей. Він цілком підійде для паперу, картону, фарфору, шкіри, тканин і навіть скла.
Ціна: 288.44 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи.
Ціна: 86.39 грн.
Кількість:
Суміш Anserglob ВСХ-40 - клейова суміш, яка призначена не тільки для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит до бетону, цегли, пінобетону, гіпсової штукатурки тощо, але і для створення захисного армуючого шару.
Ціна: 107.71 грн.
Кількість:
Клейові суміші купити у Вінниці

Клеєві суміші – специфічна багатокомпонентна порошкова маса, яку необхідно розводити водою, аби вона виконала основну функцію – довготривала фіксація різноманітних будматеріалів. Співпрацюючи зі складом будматеріалів «КУБ» ви зможете купити клеєві суміші за найкращою ціною у Вінниці.

У залежності від складу суміші розрізняють такі її види:

 • цементні;
 • полімерні;
 • гіпсові;
 • бітумні;
 • епоксидні.

Кожен з цих видів суміші варто використовувати саме за призначенням, з певним будматеріалом, інакше через брак досвіду можна пошкодити будівельний матеріал, особливо, якщо він вимагає специфічного поводження задля збереження основних властивостей будматеріалу. Ми не обмежуємось продажем клеєвих сумішей, тому у спеціальному розділі «Школа ремонту» наші клієнти можуть дізнатися щось нове по роботі з будматеріалами.

Переваги якісних клеєвих сумішей, які Ви можете купити в гуртівні «КУБ»

Ми реалізуємо найкращі клеєві суміші від виробника, переваги яких важко недооцінити, зокрема можна виділити такі:

 1. Стійкість до впливу низьких та високих температур, що дозволяє використовувати їх для зовнішніх робіт.
 2. Водостійкість.
 3. Чудова адгезія, у тому числі й до бездоганно рівних поверхонь.
 4. Для стяжок з підігрівом також підходять клеєві суміші.
 5. Міцно тримають будматеріали, не дозволяючи їм сповзати.
 6. Більшість видів сумішей дуже швидко висихають, що дозволяє скоротити час виконання будівельного проекту.
 7. Висока еластичність та пластичність, що покращує умови роботи з ним.
 8. Екологічность. Це неодмінно плюс, особливо якщо Вам треба замовити клеєві суміші для внутрішніх робіт.

Варто зазначити, що всі ці фактори, а також ім’я бренду компанії-виробника, впливають на формування ціни клеєвих сумішей.

Коли варто купити клеєві суміші у Вінниці?

Будь-які ремонтні чи будівельні роботи вимагають використання якісних будматеріалів, саме ними може забезпечити Ваш проект будбаза «КУБ». Ми пропонуємо купити недорого клеєві суміші від найвідоміших виробників, репутація яких завжди тримається на високому рівні. Серед них: Ceresit, Anserglob, Knauf, Bostik, Будмайстер, Мастер, Момент та інші. Їх продукція використовується для прикріплювання шпалер, пінопласту, пінополістиролу, каменю, лінолеуму, керамограніту та інших матеріалів. Схвальні відгуки про клеєві суміші у нашому каталозі свідчать, що Ви можете купити дійсно гарний продукт, який повністю впорається зі своїми задачами, оскільки відповідає найбільш високим критеріям якості.

Клеєві суміші у Вінниці купують для виконання різноманітних робіт, зокрема:

 1. Для облицювання. Їх застосовують для прикріплення оздоблювальних матеріалів. Прикметно, що використання сумішей цього типу запобігатиме сповзанню матеріалу, а клеєвий розчин починає засихати дуже швидко.
 2. Для мурування. Коли будуються стіни з пористих блоків (газоблок, піноблок та інші), рекомендується віддавати перевагу суміші цього типу. Проте варто слідкувати за технологією викладання суміші, адже шар матеріалу має бути невеликим, всього до 3 мм.
 3. Для утеплення. Як правило, використовується для фасадних робіт, тому їй вдається додатково утеплювати теплоізоляційний матеріал.

Ознайомтесь з інструкцією по роботі із сумішшю, яка складена виробником. Це допоможе не порушити технологію використання розведеної суміші.

Якісні клеєві функції різного призначення знайдете на складі будівельних матеріалів «КУБ» у Вінниці. Не зволікайте!

Гуртівня будматеріалів «КУБ» готова запропонувати своїм клієнтам кращу продукцію від перевірених виробників, з якими ми співпрацюємо тривалий час. Більш того, ми займаємось реалізацією будматеріалів без посередників, а значить, ціни будуть нижчими, ніж у роздрібних магазинів чи типових інтернет-ресурсів, особливо, якщо замовлення буде оптовим. Зателефонуйте консультантам, і вони допоможуть розрахувати оптимальну кількість, а відповідно і вартість клеєевої суміші, яка буде потрібна для Вашого проекту.

Ви можете забрати замовлення самостійно, або ж оформити доставку. Ми організуємо доставку клеєвих сумішей оптом за вказаною адресою у Вінниці, або за її межами у області, наприклад, в Гайсин, Бар, Могилів-Подільський, Жмеринку та інші міста.

Знайшли помилку?