РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Гіпсокартон Вінниця

Ціна

грн.
Гіпсокартон Кнауф Діамант  – це тверді гіпсокартонні плити типу ГКПВО (гіпсокартонна плита волого і вогнестійка), які складаються зі спеціального обробленого гіпсового сердечника в оболонці з високоякісного картону.
Ціна: 231.00 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий Баугіпс (Baugips) 12,5*1200*2500 мм
Хочете купити за 119.35 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсокартон вологостійкий Баугіпс – це плита, предназначена для зашивання криволінійних конструкцій в приміщенні звологістю до 70% в один або два шари. Ми пропонуємо купити недорого гіпсокартон вологостійкий Baugips на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 124.08 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стельовий (2,5 м)
Хочете купити за 91.09 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гіпсокартон стельовий застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Вінниця) дуже практичний і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Ціна: 94.64 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий (2,5 м)
Хочете купити за 98.10 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, зведення перегородок, ремонту відкосів.
Ціна: 102.90 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий (3м)
Хочете купити за 118.17 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 122.85 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий (2,5 м)
Хочете купити за 124.95 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 128.63 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий стельовий (2,5 м)
Хочете купити за 120.51 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійкий гіпсокартон для стелі - це листовий обробний матеріал, який використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 128.70 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вологостійкий (3м)
Хочете купити за 149.94 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійкий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який використовується при влаштуванні ванних кімнат, санвузлів та інших приміщень з підвищеним вмістом вологи.
Ціна: 154.35 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон вогнетривкий (2,5 м)
Хочете купити за 130.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вогнетривкий гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який застосовується в обробці порталів камінів і інших конструкцій поблизу джерел відкритого вогню. Завдяки додаванню склад скловолокна, гіпсокартон здатний довго витримувати високі температури.
Ціна: 136.40 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон арочний (гнучкий) (2,5 м)
Хочете купити за 162.75 грн. Уточнюйте у менеджера!
Арочний (гнучкий) гіпсокартон - це листовий обробний матеріал, який використовується при монтажі криволінійних конструкцій (хвилеподібних багаторівневих стель, куполів, арок, гвинтових сходів).При виробництві арочного гіпсокартону, гіпсове осердя додатково армується скловолокном.
Ціна: 170.50 грн.
Кількість:
Знижка
Гіпсокартон стіновий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Хочете купити за 93.93 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 97.65 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стельовий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробки стелі і настінних ніш.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гіпсокартон Вінниця

Затребуваним будівельним матеріалом вважається гіпсокартон. Гіпсокартонні листи на даний момент є одними з найбільш недорогих і зручних матеріалів. Гіпсокартон виготовляється з гіпсу, який здатний регулювати вологість повітря в приміщенні за рахунок своєї пористої структури.

Відмінності і установка гіпсокартону

Гіпсокартон буває таких типів: вогнестійкий і вологостійкий, арочний і стандартний.

  • Вогнестійкий і вологостійкий - монтуються в основному в комерційних приміщеннях, складах, офісах, супермаркетах, магазинах, а також в житлових будинках. Листи мають зелений відтінок і червоне маркування. Даний матеріал вологу не вбирає і не запалюється.
  • Арочний - лист згинається і видає потрicкуючий звук. Даний тип необхідний для утворення арочних, опуклих (криволінійних) конструкцій.
  • Стандартний - зручні і легкі листи при монтажі, призначені для обробки різних приміщень. Листи сірого кольору. Вологість повітря в монтується приміщенні повинна становити не більше 70%.

Монтаж гіпсокартону

Є два способи монтажу стін гіпсокартоном. Каркасний спосіб і безкаркасний. У безкаркасному листи кріпляться до поверхні за допомогою клею. Але для цього способу необхідні рівні, очищені від сміття стіни. Для каркасного способу застосовуються спеціальні профілі з металу. Цей спосіб підійде для нерівних стін або для спеціальних конструкцій.

Гіпсокартон вважається незамінним для оздоблення стін, особливо коли мова йде про нерівних стінах. У наш час, на ринку будівельних матеріалів є багато виробників цього матеріалу. На ринку України, суттєва частка викладає на бренд Knauf (Кнауф). Їх продукція завжди є в асортименті і завжди високої якості.

Якщо ви вирішили купити гіпсокартон від Білоруського виробника Baugips (Баугіпс), то отримаєте матеріал з прекрасними характеристиками, який виробляється на європейському обладнанні і має прийнятну ціну.

Гіпсокартон: ціна та інші переваги

Гіпсокартон, ціна якого прийнятна для будь-якої людини, має безліч переваг перед іншими матеріалами. Ось деякі з них:

  • екологічно чистий матеріал - у складі гіпсокартону немає синтетичних добавок. 
  • швидкий монтаж конструкції будь-якої складності.
  • високі теплові та звукові ізоляційні властивості.
  • гіпсокартон придатний до будь-якої обробки, завдяки чому ви можете створити будь-який дизайн інтер'єру.
  • швидкий ремонт у разі пошкоджень. 
  • прийнятна ціна гіпсокартону. 

Зберігання 

Важливо правильно зберігати гіпсокартон. Це дуже важлива умова. Після придбання обов'язково потрібно, щоб матеріал пролежав добу в приміщенні. Тим самим матеріал «звикає» до необхідної середовищі, де буде відбуватися його монтаж.

Де купити гіпсокартон у Вінниці?

Наш інтернет-магазин будівельних матеріалів «КУБ» може гідно представити широкий асортимент доступного за ціною гіпсокартону. Наші професійні менеджери зможуть гідно проконсультувати, дати необхідні рекомендації щодо вибору і ціною. Також в нашому інтернет-магазині можна купити супутні товари. Оформити замовлення можна у нас на сайті, або зателефонувавши нашим фахівцям.

Знайшли помилку?