РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділля:
8.00 - 21.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
Друзі! Прийміть наші вітання на честь Великодня! Бажаємо, щоб кожен день Вашого життя був наповнений радістю, любов'ю і родинним теплом!

Акції та знижки купити у Вінниці

Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення перед подальшої фінішною обробкою.
Ціна: 111.92 грн.
Кількість:
Шпаклівка Кнауф фініш - суха суміш на гіпсовій основі із застосуванням пластифікаторів та полімерних домішок. Knauf HP FINISH застосовується для тонкошарового (до 3 мм) вирівнювання поверхонь всередині приміщення.
Ціна: 109.24 грн.
Кількість:
Монтажна суміш Knauf Perlfix - суха суміш на основі гіпсу, насиченого полімерними присадками, що гарантує високий рівень прилипання готової суміші і зчеплення її з поверхнею. Монтажна суміш ідеально підходить для внутрішніх робіт.
Ціна: 117.87 грн.
Кількість:
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна: 106.19 грн.
Кількість:
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Ціна: 118.45 грн.
Кількість:
Профіль UD (УД) широко використовується при монтажі в гіпсокартонних системах і є направляючим для поперечних профілів (СD). Даний профіль, безпосередньо, кріпитися до основи (стелі, стіни, підлоги) і монтується по периметру гіпсокартонної конструкції або самого приміщення.
Ціна: 20.53 грн.
Кількість:
Універсальна штукатурка Knauf Rotband - гіпсова модифікована суха суміш зі збільшеним часом схоплювання, застосування якої дозволить ідеально поштукатурити нерівні поверхні без проведення подальших шпаклювальних робіт.
Ціна: 145.74 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон - найбільш щільний вид ГКЛ, призначений для вирівнювання стін, зведення перегородок, ремонту відкосів.
Ціна: 95.81 грн.
Кількість:
Пінопласт М-25 Лайт 0,5х1м (50 мм) - це тепло- та звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 17.67 грн.
Кількість:
Стіновий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який застосовується для обшивки стін, монтажу перегородок, дверних прорізів, віконних відкосів.
Ціна: 95.81 грн.
Кількість:
Стельовий профіль СD (ЦД) використовується при монтажі металевих каркасів для облаштування підвісних багаторівневих стель, стін, полиць, віконних відкосів, ніш та інших конструкцій з гіпсокартону.Основні характеристики:ширина: 60 ​​мм;висота: 27 мм;довжина: 3000 мм;товщина: 0,4 мм.
Ціна: 33.63 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 118.20 грн.
Кількість:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 16.96 грн.
Кількість:
Пінопласт М 25 (полістирол) - тепло- звукоізоляційний матеріал, який широко використовується при утепленні підлоги, дахів і фасадів будівель. Даний матеріал забезпечує акумуляцію тепла в приміщенні взимку і сприяє збереженню прохолоди в літній період року.
Ціна: 33.92 грн.
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стельовий (2,5 м)
Гіпсокартон стельовий застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Вінниця) дуже практичний і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсова шпаклівка для стиків Кнауф Уніфлот (Knauf Uniflott) (25 кг)
Шпаклівка Кнауф Уніфлотт (25 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками для закладення швів гіпсокартонних конструкцій без використання армуючої стрічки (серпяткі).Технічні характеристики Knauf Uniflott:витрата: 0,3 - 0,5 кг на кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Гіпсокартон стельовий Baugips (Баугипс) Беларусь (2,5 м)
Стельовий гіпсокартон "Баугіпс" - це листовий обробний матеріал, який широко використовується при обробки стелі і настінних ніш.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Акції та знижки купити у Вінниці

Знижки на будматеріали в рамках програми лояльності від інтернет-магазину КУБ

Будбаза КУБ дуже цінує своїх клієнтів, тому постійно впроваджує різноманітні спеціальні пропозиції. У нашому інтернет-магазині постійно діють знижки на якісь типи будматеріалів, при цьому, не дивлячись на зниження ціни, якість акційних товарів залишається на високому рівні.

Ми працюємо тільки з тими компаніями-виробниками, які мають високу репутацію і завоювали довіру на ринку будматеріалів, так як їх продукція відповідає міжнародним мірками якості і перевірена часом. Ми працюємо з постачальниками на партнерських взаєминах, без участі посередників, тому ціни на «Будбазі КУБ» тримаються на рівні оптових по Києву. А з урахуванням того, що на даний момент ми вже маємо представництва нашого інтернет-магазину в усіх містах-мільйонниках України, за рахунок загальних товарооборотов ми можемо дозволити собі постійно впроваджувати програми лояльності для наших клієнтів.

Як дізнатися на які саме будматеріали поширюється знижка в Києві в даний момент?

Акційний товар нашого інтернет-магазину зібраний в категорії «Акції та знижки», яку ви знайдете в лівій колонці на стартовій сторінці нашого сайту. Порівняти відміну акційної ціни на будматеріали від ціни до і після поширення акції ви можете, перевіривши вартість зацікавив вас товару будматеріалів поза поширення акцій і знижок.

Ви завжди можете написати або подзвонити нашим менеджерам та отримати безкоштовну консультацію про терміни акції і знижки, а також про вартість обраного вами товару поза поширення спецпропозиції. Наші менеджери готові дати вам безкоштовну консультацію зручним для вас способом: в рамках чату сайту або за телефонами, номери яких вказані на сайті. Також ви можете скористатися нашою додатковою послугою і, заповнивши просту форму заявки, замовити безкоштовний дзвінок, - і ми передзвонимо вам самі.

На які групи будматеріалів діють акції та знижки на будбазі КУБ найчастіше

Під дію акцій часто потрапляють будматеріали відомих брендів, вартість яких істотно вище, ніж у виробників аналогів, а під час дії акцій і знижок вартість продукції дорогих брендів доступніше.

В рамках програми лояльності серед акційних товарів ми можете зустріти будматеріали таких відомих і дорогих брендів, як Knauf, Anserglob, Ceresit, Coral та інші.

Серед категорій, на які найчастіше поширюються знижки, варто відзначити

  • будівельні суміші: гіпсові штукатурки і шпаклівки, декоративні штукатурки;
  • клейові суміші: клею для плитки, пінопласту і пінополістиролу;
  • утеплювачі: пінопласт, пінополістирол;
  • гіпсокартон.

На будбазі КУБ постійно діють акції та знижки на понад 20 позицій будматеріалів, тому, якщо ви собіраетесьзаняться впритул будівництвом або ремонтом, ми можете купити будматеріали, які вам потрібні, по значно зменшеною ціною.

Знайшли помилку?