РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Фанера купити у Вінниці

Ціна

грн.

Товщіна фанери:

Фанера шліфована 4 мм - це багатошаровий матеріал з деревного шпону, проклеенного смолами або клеями різного складу. Для виготовлення сучасної фанери використовуються синтетичні водостійкі смоли.
Ціна: 185.45 грн.
Кількість:
Фанера шліфована 6 мм - це багатошаровий матеріал з деревного шпону, проклеенного смолами або клеями різного складу. Для виготовлення сучасної фанери використовуються синтетичні водостійкі смоли.
Ціна: 275.31 грн.
Кількість:
Фанера шліфована 10 мм - це багатошаровий матеріал з деревного шпону, проклеенного смолами або клеями різного складу. Для виготовлення сучасної фанери використовуються синтетичні водостійкі смоли.
Ціна: 399.87 грн.
Кількість:
Фанера шліфована 12 мм - це багатошаровий матеріал з деревного шпону, проклеенного смолами або клеями різного складу. Для виготовлення сучасної фанери використовуються синтетичні водостійкі смоли.
Ціна: 462.00 грн.
Кількість:
Фанера купити у Вінниці

Фанера – це багатошаровий будівельний матеріал, в основі якого лежать склеєні між собою листи лущеного шпону, розміщені перпендикулярно один до одного, що дозволяє отримати значно міцніший матеріал. Для виготовлення фанери використовується деревина твердих та м’яких порід дерева.

Щоб замовити фанеру зі складу будматеріалів «КУБ» у Вінниці, можна скористатись каталогом на сайті, або ж зв’язатись з консультантами компанії, котрі допоможуть обрати оптимальний тип матеріалу та достатню його кількість у відповідності до Вашого проекту.

Чи знаєте Ви, як правильно вибрати фанеру?

Традиційно, будь-які будівельні матеріали мають безліч характеристик, за якими можна їх класифікувати, якісна фанера не є винятком. Перш ніж купити фанеру варто знати декілька важливих особливостей, на які варто орієнтуватись, щоб врешті решт отримати максимально підходящий матеріал.

Один із критеріїв класифікації фанери – за рівнем обробки. Вартість фанери залежить і від того чи було проведене шліфування, і який його ступінь передбачений. У зв’язку з цим розрізняють нешліфовану, шліфовану з одного боку та шліфовану з 2 боків фанеру. На складі будматеріалів «КУБ» реалізується шліфована фанера розміром 1525 на 1525 мм. Одначе цієї інформації, щоб обрати кращу фанеру для ваших потреб, замало, тому також варто враховувати такі характеристики матеріалу:

 1. Вологостійкість. Найактуальнішою є фанера зі звичайною та підвищеною вологостійкість, її рекомендується використовувати відповідно до подальших експлуатаційних умов.
 2. Кількість шпонованих шарів. Представляємо фанеру з листами кількістю від 3 до 13. Матеріал навіть з найменшою кількістю листів має широку сферу використання та відповідає всім критеріям якості.
 3. Товщина. Ми представляємо фанеру у Вінниці товщиною від 4 до 18 мм. Фанера товщиною 18 мм вважається однією з найпопулярніших, бо її найактивніше використовують у будівництві. Відповідно ціна фанери такого типу буде дещо вищою.
 4. Здатність вигинатися. А точніше, не вигинатися, фанера має бути стійкою до цього явища і надійно тримати форму.
 5. Запах. В ідеалі фанера має пахнути деревиною, а не формальдегідом. Якщо відчувається стійкий хімічний запах, то є ймовірність, що була порушена технологія виготовлення матеріалу. На нашій будбазі виставлена на продаж фанера найвищої якості.
 6. Сорт. Не варто ігнорувати і сортування фанери за держстандартом. Як свідчать відгуки про фанеру, найкращим є перший сорт, що ідеально підходить для декорування, адже він гладенький. Кожен наступний сорт (всього їх 4) має допустиму норму дефектів.
 7. Вид деревини. Найчастіше використовують бук та березу, проте це не основний критерій, головне, щоб попередні параметри відповідали вашим потребам.

Якщо Ви поставили собі за мету купити недорого фанеру у Вінниці чи області, звертайтесь на склад будматеріалів «КУБ», адже ми обираємо найкращий будівельний матеріал, розробили програму лояльності та подбали про те, щоб наші клієнти могли економити, якщо роблять замовляння на опт.

Переваги та використання фанери

Радимо купити фанеру у Вінниці, розрізняючи переваги цього матеріалу перед іншими. Адже, можливо, фанера більше підходитиме для Ваших будівничих потреб.

 • Гарно оброблена фанера з, наприклад, берези, може краще відштовхувати вологу, ніж дошки. Тому це хороший варіант для використання у приміщеннях підвищеної вологості.
 • Гнучкість. Ця властивість дозволяє використовувати фанеру не лише у меблевому виробництві, а й у процесі ремонту чи будівництва, зокрема від час викладання підлоги чи вирівнюванні стін, замысть стінового гіпсокартону.
 • Будівельна фанера має експлуатаційний період у двічі більший, ніж у дошок.
 • Це чудовий матеріал для виготовлення опалубки для бетонних робіт.
 • ЇЇ просто використовувати навіть новачкам.
 • Матеріал потребує мінімального догляду.

Найкращу фанеру у Вінниці шукайте на базу будматеріалів «КУБ»!

У процесі підготовки до виконання ремонтних робіт чи будівництва різного масштабу, варто повністю запастися якісними будматеріалами та інструментами. Гуртівня «КУБ» пропонує фанеру від виробника за найкращими цінами, оскільки ми поставляємо матеріал безпосередньо від виробника.

Також ми організуємо доставку фанери у будь-якій кількості по Вінниці, а також за її межі у область, зокрема у такі міста як: Козятин, Гайсин, Могилів-подільський, Немирів та інші.

Знайшли помилку?