РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Клей для плитки Вінниця

Ціна

грн.

Суміші за складом:

Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг)
Хочете купити за 111.52 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Ceresit CM 11 - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна 120.99 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 Про (Ceresit CM 11 Pro) (27 кг)
Хочете купити за 137.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Ceresit CM 11 Pro - суха клеюча цементна суміш (для приклеювання кахлю) з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна 150.41 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг)
Хочете купити за 60.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Ансерглоб BCX 30 (25 кг) - клей для плитки універсального типу. Він призначений як для житлових, так і для виробничих будівель. Його застосовують при ряді як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Найчастіше даний тип використовують для облицювання фасадів, терас і балконів.
Ціна 65.55 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ 11 Плюс (Ceresit CM 11 Plus) (25 кг)
Хочете купити за 121.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Ceresit CM 11 Plus - суха клеюча цементна суміш з мінеральними наповнювачами із додаванням полімерів, що збільшують адгезію.
Ціна 132.23 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Ансерглоб ВСХ-33 (Anserglob BCX-33) (25 кг)
Хочете купити за 72.19 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Anserglob ВСХ-33 призначений для облицювання бетонних, газобетонних, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних, а також гіпсових недеформуючих поверхонь, монолітних підлог керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем розмірами не більше 300х300 мм і водопоглинанням не більше 1% .
Ціна 78.32 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Момент термостійкий (25 кг)
Хочете купити за 163.47 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Момент термостійкий – це жаростійка суміш, яка використовується для облицювання камінів і печей. Ми пропонуємо купити недорого термостійкий клей для плитки Момент Ви можете на будівельній базі КУБ у Вінниці.
Ціна 177.35 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ-9 (Ceresit СМ-9) (25 кг)
Хочете купити за 95.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Церезіт СМ-9 – це клейова суміш на основі цементу з мінеральними наповнювачами і органічними добавками, для керамічної плитки, яка використовується всередині сухих і вологих приміщень.
Ціна 103.74 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Церезіт СМ-11 (Ceresit СМ-11) (5 кг)
Хочете купити за 46.19 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Церезіт СМ-11 – це клейова суміш, яка використовується для надійного приклеювання мінеральної плитки до поверхонь з підвищеною щільністю, які складаються з бетону, цементної стяжки, цементно-вапняної штукатурки та інших.
Ціна 50.39 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) (25 кг)
Хочете купити за 67.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементним, цементно-вапняним основам всередині, зовні будівель.
Ціна 73.29 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Майстер Стандарт (Master Standart) (25 кг)
Хочете купити за 75.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині, так і зовні. Клеїти плитку можна на бетонні, цегляні та цементно-піщані конструкції, але поверхня при цьому повинна бути дуже рівною, а розмір плитки не більше ніж 350*350 мм.
Ціна 82.02 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Момент (25 кг)
Хочете купити за 66.64 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий в використання водостійкий.
Ціна 72.30 грн.
Кількість:
Знижка
Клей для плитки Полімін П 9 (Polimin P 9) (25 кг)
Хочете купити за 60.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Полімін П 9 - суха клейова суміш, яку використовують для укладання плитки з кераміки, а також керамограніту. Вона підійде для внутрішніх робіт на цегельних, бетонних і оштукатурених підставах, не схильних до деформації.
Ціна 65.55 грн.
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Полірем 121 еластичний (Polirem 121) (25 кг)
Polirem (Полірем) СКП 121 клей для плитки екстра - універсальна тонкошарова клейова суміш на основі цементу, посилена додаванням армуючих волокон, для укладання облицювальної плитки на поверхні, що мало деформуються: зовнішні стіни камінів і печей, підлоги, що обігріваються, тераси, сходи, балкони.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Полірем 105 (Polirem 105) (25 кг)
Дану клейову суміш використовують для укладання настінних і підлогових облицювальних плит, для зовнішніх і внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Церезіт СМ 16 (Ceresit CM 16) (25 кг)
Ceresit CM 16 - клейова суміш, за допомогою якої здійснюється кріплення плитки при будь-яких умовах.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Флізенклебер (25 кг)
Клей для плитки Флізенклебер призначений для внутрішніх і зовнішніх робіт, облицювання цегляних, бетонних, цементно-піщаних, отштукатуренних основ керамічною плиткою і плитами. Клейова суміш застосовується для укладання плитки на горизонтальні і вертикальні поверхні.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Клей для плитки Полімін П 12 (Polimin P 12) (25 кг)
Клей для плитки Полімін П 12 - цементна суміш, призначена для кладки облицювальних підлогових і настінних покриттів на міцні базові поверхні (бетонні, цегляні, оштукатурені, що не піддаються деформації і не мають дефектів у вигляді нестійких ділянок).
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Мульти-клей Полімін П 22 (Polimin P 22) (25 кг)
Мультиклей Полімін П-22 - суха клейова суміш, яку використовують для фіксації на підставах різного типу з низьким водопоглинанням кам'яної і керамічної плитки великих габаритів (розміром до 600 * 600 мм).
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Клей для плитки Вінниця

Клей для плитки – це спеціальна речовина чи суміш, головне призначення якої полягає у надійній фіксації плитки на певній поверхні у процесі виконання ремонтних робіт чи будівництва. І коли постає питання, який вибрати клей для плитки у Вінниці, варто зосередитись на ситуації та умовах виконання робіт та подальшої експлуатації плитки. На складі будівельних матеріалів «КУБ» Ви можете обрати та купити за кращою ціною оптимальний варіант, орієнтуючись на такі фактори:

  • матеріал та розміри обраної плитки;
  • умови експлуатацію плитки у майбутньому;
  • основа, на якій буде розміщена плитка.

Виходячи з цих критеріїв на сьогодні розроблено низку видів клею для плитки, який дозволить більш якісно провести ремонт будь-якого приміщення.

Види клею для плитки

  1. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Перший тип розрахований на використання у приміщенні, а для використання на вулиці абсолютно непридатний, бо його формула не здатна протистояти агресивній дії зовнішнього середовища. Другий тип розрахований якраз на можливість якісно тримати плитку в мороз, спеку, вітер та дощ. Власне, цей різновид клею може використовуватись і в приміщенні.
  2. Еластичний та нееластичний. Еластичний клей розрахований на укладання кахлі на підлозі з підігрівом, його властивості дозволяють міцно тримати плитку навіть під впливом постійної високої температури. Нееластичний якнайкраще проявить свої властивості на поверхні, що не деформується.
  3. Білого чи сірого кольору. Сірий клей універсальний і підходить для роботи з керамічною плиткою, одначе якщо Ви хочете прикрасити кімнату прозорими кахлями чи мармурними, краще використати білий клей. Його не помітно крізь панно, тому кінцевий результат має більш естетичний вигляд. До речі, білий мармур у цьому випадку також не втрачатиме свої зовнішньої привабливості.
  4. Для керамічної плитки чи для мозаїки. Виходячи з попереднього пункту стає зрозумілим, що для виготовлення панно чи мозаїки з плитки беруть білий клей з мінімальною зернистістю. Для керамічної плитки – основний сегмент клею, він фактично універсальний і найчастіше виготовляється сірого кольору.

Підготовка до роботи з клеєм та плиткою. Секрети фахівців

У справі роботи з керамічною чи мармуровою плиткою немає другорядних факторів. До цього процесу варто підготуватися заздалегідь та чітко слідувати правилам, адже це допоможе подовжити життя ремонту, бо клей надійно триматиме плитку.

Спершу необхідно відрегулювати температуру у приміщенні, де виконуватимуться роботи. 18-24 градуси за Цельсієм – це оптимальний показник. Це та золота середина, яка допоможе уникнути зайвих складнощів під час роботи. Температура нижче чи вище може спричинити погану адгезію, і в кращому випадку доведеться все переробляти. Також подбайте, щоб до початку роботи у Вас були всі матеріали та інструменти, які, до речі, можна купити у Вінниці безпосередньо на складі будматеріалів «КУБ». Підготуйте приміщення, у якому працюватимете, і якщо у ньому є меблі чи завершені об’єкти, краще закрийте їх.

Також виберіть місце, з якого почнете роботу, слідкуйте, щоб не почати від виходу, інакше Вам доведеться проходити по свіжій роботі, а це може зашкодити. Заздалегідь основа повинна бути вирівнена за допомогою штукатурки та шпаклівки. І звісно варто очистити основу, на яку кріпитиметься плитка, від різноманітного сміття та залишків сторонніх матеріалів. І вже тоді можете готувати клей, слідуючи інструкції. А далі можете починати роботу, слідуючи рекомендаціям виробника та досвіду власному чи інших спеціалістів. До речі, неодмінно ознайомтесь із навчальними статтями на сайті, де розкриваються секрети якісного ремонту.

Шукаєте, де недорого купити клей для плитки у Вінниці? Звертайтесь до гуртівні «КУБ»!

На нашому складі Ви знайдете якісний клей для плитки від виробника. Ми співпрацюємо з такими брендами, серед яких, зокрема: Ceresit, Anserglob, Момент, Kreisel, Мастер, Будмайстер та іншими. Вартість клею для плитки максимально вигідна, оскільки ми співпрацюємо на пряму з виробниками без посередників. Ми упевнені у високій якості їх продукту, про що свідчать неодноразові схвальні відгуки спеціалістів. Не важливо, чи Вам потрібен один пакунок клею, чи десять – ми знайдемо для Вас потрібну кількість. Більш того, у разі оптового замовлення ціна буде знижена. Разом з тим ми з легкістю організуємо доставку по Вінниці та по області у Гнивань, Могилів-Подільський, Бершадь, Немирів та інші міста області.

Клей для плитки ціна у м. Вінниця - каталог із 18 товарів

Клей для плиткиЦінаНаявність:
Клей для плитки Церезіт СМ 11 (Ceresit CM 11 ) (25 кг) 111.52 грн. В наявності
Клей для плитки Церезіт СМ 11 Про (Ceresit CM 11 Pro) (27 кг) 137.87 грн. В наявності
Клей для облицюваня фасадів Ансерглоб BCX 30 (Anserglob BCX 30) (25 кг) 60.42 грн. В наявності
Клей для плитки Церезіт СМ 11 Плюс (Ceresit CM 11 Plus) (25 кг) 121.88 грн. В наявності
Клей для плитки Ансерглоб ВСХ-33 (Anserglob BCX-33) (25 кг) 72.19 грн. В наявності
Клей для плитки Момент термостійкий (25 кг) 163.47 грн. В наявності
Клей для плитки Церезіт СМ-9 (Ceresit СМ-9) (25 кг) 95.62 грн. В наявності
Клей для плитки Церезіт СМ-11 (Ceresit СМ-11) (5 кг) 46.19 грн. В наявності
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) (25 кг) 67.55 грн. В наявності
Клей для плитки Майстер Стандарт (Master Standart) (25 кг) 75.60 грн. В наявності
Клей для плитки Момент (25 кг) 66.64 грн. В наявності
Клей для плитки Полімін П 9 (Polimin P 9) (25 кг) 60.42 грн. В наявності
Клей для плитки Полірем 121 еластичний (Polirem 121) (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Клей для плитки Полірем 105 (Polirem 105) (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Клей для плитки Церезіт СМ 16 (Ceresit CM 16) (25 кг) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?