РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Брус купити у Вінниці

Довжина брусу:

Під замовлення
Брус 40*50*2000 мм
Дерев'яний брус 40 на 50, 2 м - якісний пиломатеріал, широко застосовуваний в будівництві і меблевій галузі.Основні параметри (розміри):довжина: 2000 мм;ширина: 50 мм;товщина: 40 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Брус 50*50*2000 мм
Дерев'яний брус 50 на 50, 2 м - якісний пиломатеріал, широко застосовуваний в будівництві і меблевій галузі.Основні параметри (розміри):довжина: 2000 мм;ширина: 50 мм;товщина: 50 мм.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Брус купити у Вінниці

Брус – це особливий пиломатеріал, який пройшов специфічну обробку з метою отримати зразки чотиригранної форми заданого розміру з подальшим їх використанням у виконанні будівельних проектів. Будівництво з використанням деревини, зокрема брусу, не втрачає актуальності ось вже тисячі років, єдине, що за такий тривалий термін технології покращились. Загалом деревина такого типу відома своїми унікальними властивостями, серед яких:

 • теплоємність;
 • натуральність та екологічна чистота;
 • здатність пропускати повітря;
 • тривалий експлуатаційний період;
 • незначна вага;
 • можливість купити недорого;
 • здатність витримувати значні навантаження;
 • і, звісно, природна краса.

Як правильно обрати недорогий і якісний брус?

Зі стабільно високою цікавістю до цього матеріалу зростають вимоги до його якості. Аби для роботи брус купити дійсно якісний, необхідно звертати увагу на низку важливих факторів, щоб уникнути просідання готової будівлі та низки інших негативних наслідків.

 • По-перше, треба визначитися з призначенням матеріалу. Будівництво житлового будинку? Чи створення альтанки для саду? Зазвичай рекомендується придбати висушений брус, профільований або клеєний, проте для більш простих конструкцій можна використати і свіжорозпиляний його варіант.
 • По-друге, визначившись з проектом, для якого потрібен брус, обирайте породу деревини. Оптимальний варіант – хвоя, зокрема сосна. Це буде той брус, ціна якого відповідає надійності, міцності та витривалості матеріалу.
 • По-третє, враховуйте розміри. В каталозі нашого складу ви знайдете брус довжиною два та чотири метри з різноманітною товщиною. Ці фактори напряму вливають на міцність майбутньої конструкції, саме тому варто чітко розуміти, для чого потрібен брус, а також знатися на будівельних нормах.
 • По-четверте, неодмінно звертайте увагу на наявність сучків, адже їх велика кількість погіршує якість деревини. Також на поверхні брусового матеріалу не має бути плісняви. Обробка антисептиком та вогнезахисними засобами, які також можна придбати в будбазі «КУБ», допоможе позбавитись від низки проблем з деревом.

Типи брусу, який можна придбати у Вінниці

Брусу ціна у Вінниці диктується низкою факторів, наприклад, приналежністю до одного з видових різновидів.

1. Струганий брус.

Матеріал цього типу вирізняється ідеально відшліфованою поверхнею, яка не потребує додаткової обробки. Як правило, такий брус буває прямокутним або квадратним довжиною до шести метрів. Найкращі якості такої деревини – здатність зберігати форму та стійкість до змін температури.

2. Неструганий брус.

Цей тип брусу не зазнає додаткової обробки, тому покупець має можливість працювати за абсолютно натуральним матеріалом та самостійно підготувати його до своїх потреб. Ззовні від виглядає дещо грубим, тому потребує додаткового втручання по завершенні будівництва, щоб отримати естетично приємний продукт. У будь-якому разі за його допомоги ви можете побудувати міцний та теплий будинок.

3. Профільований брус.

Має більш високу вартість, ніж попередні варіанти. Його основна відмінність полягає у наявності непрямокутного профільного перерізу, що забезпечує будівлю додатковим теплом за рахунок того, що зменшується здатність проникнення холоду.

4. Клеєний брус.

Це монолітний брус з будь-яким перерізом, створений з використанням особливої технології, завдяки якій покращуються усі функціональні властивості матеріалу.

Маєте на меті купити брус у Вінниці? Гуртівня будматеріалів «КУБ» забезпечить вас найкращим матеріалом!

Склад будівельних матеріалів «КУБ» реалізує якісний брус від виробника, що позитивно впливає на формування ціни матеріалу. Окрім брусу замовляйте дошку, фанеру, OSB та ДВП. Багаторічний досвід нашої компанії дозволив налагодити співпрацю з постачальниками, які жорстко контролюють якість деревини. Якщо ж у вас виникають певні сумніви, неодмінно читайте відгуки про брус, запропонований у каталозі, від клієнтів, які вже співпрацювали з нами. Замовляйте потрібну кількість брусу за найкращою у регіоні ціною зі стовідсотковою упевненістю, що отримаєте сертифікований продукт. За умови оптового замовлення, ви можете розраховувати на суттєву знижку.

Якщо є відповідне обладнання, ви можете самостійно забрати замовлення безпосередньо зі складу. В іншому випадку ми організуємо доставку бруса у Вінниці та області, зокрема у міста Могилів-Подільський, Козятин, Жмеринка, Тульчин та інші. За більш детальною інформацією звертайтесь за номерами, вказаними у розділі «Контакти».

Знайшли помилку?