РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Egger у Вінниці

Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (Еггер, ОСБ імпортна, Австрія) (6 мм)
Хочете купити за 240.27 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 6 мм (її ще називають плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, зведення стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 249.69 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (ОСБ імпортна) (8 мм)
Хочете купити за 277.62 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 8 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, зведення стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 288.51 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (ОСБ імпортна) (15 мм)
Хочете купити за 510.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 15 мм (популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, влаштування стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 530.00 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (ОСБ імпортна) (18 мм)
Хочете купити за 612.00 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB-3 Egger товщиною листа 18 мм (популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, влаштування стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 636.00 грн.
Количество:
Знижка
Плита вологостійка OSB-3 Egger (ОСБ імпортна) (22 мм)
Хочете купити за 744.60 грн. Уточнюйте у менеджера!
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 22 мм (популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, влаштування стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: 773.80 грн.
Количество:
Під замовлення
Плита вологостійка OSB-3 Egger (ОСБ імпортна) (10 мм)
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 10 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, зведення стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Плита вологостійка OSB-3 Egger (ОСБ імпортна) (12 мм)
Вологостійка плита OSB Egger товщиною листа 12 мм (вона популярна під назвою плита ОСП, ЮСБ, ЮСБі) призначена для внутрішнього і зовнішнього використання, широко застосовується для покрівельних робіт, монтажу каркасних будинків, зведення стінових перегородок, підлог, виробництва меблевих конструкцій.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Egger у Вінниці

Плити ОСБІ від європейського виробника Еггер

EGGER - це група компаній, в складі якої 15 заводів Європи. Сімейне підприємство Еггер розпочало свою діяльність з запуску Фрітцем Еггером-Старшим заводу з виготовлення деревостружкових плит, дата заснування якого припадає на 1961 рік. Про популярність Осбі плит Egger свідчать численні відгуки споживачів продукції (листи OSB-3 і OSB-4) і, як наслідок, контроль компанією більше 10% ринка Європи з виробництва і продажу деревних плит Еггер.

Протягом півстоліття австрійські та німецькі майстри виробляють високоякісні плити OSB з ідеальними геометричними і технічними характеристиками. ОСБ плити Еггер екологічно безпечні, використовувані при виробництві клеї і лаки не завдають шкоди здоров'ю людини, що дозволяє застосовувати листи ОСБ в меблевій індустрії, влаштовуванні підлог всередині приміщень і будівництві каркасних будинків.

Плита ОСБ-3 EGGER є матеріалом нового покоління, вона призначена для використання як всередині, так і зовні будівлі, завдяки застосуванню при виробництві плити водостійких клеїв і полімерних смол, що перешкоджають попаданню вологи і подальшої корозії деревини. Виробничий процес ведеться за європейськими стандартами і має всю необхідну документацію та сертифікати провідних країн. Головне призначення цієї плити - будівництво будівель за каркасною технологією і зведення скатних дахів. Купити оптом у Вінниці ОСБ плиту від виробника Еггер ви легко зможете, відвідавши наш будівельний інтернет магазин «КУБ».

Переваги ОСБ-3 EGGER:

  • Плита володіє відмінними властивостями термоізоляції і вологостійкості.
  • Матеріал стійкий до кліматичних умов і механічних навантажень.
  • Є нешкідливим продуктом для навколишнього середовища.
  • Має невелику вагу і зручні для монтажу габарити.
  • Доступна ціна ОСБ у Вінниці.

Як купити ОСБІ Еггер у Вінниці?

Купити плити виробника EGGER у Вінниці недорого можна на базі будівельних матеріалів «КУБ», де ви можете замовити доставку матеріалів безпосередньо на будівельний об'єкт. В якості обслуговування клієнтів ви можете переконатися, почитавши відгуки на ОСБ на нашому сайті.

Купити продукцію Egger у Вінниці - полезные статьи:

Чим відрізняються фанера від ОСБ-плити і якому матеріалу слід віддати перевагу?

Знайшли помилку?