РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Aquaizol у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Aquaizol у Вінниці

Акваізол - вітчизняний виробник покрівельних матеріалів у Вінниці

Завод Aquaizol займається виробництвом покрівельних матеріалів. Свою роботу він розпочав з 1998 року. У 1999 році фірма почала виробляти євроруберойд, в 2003 році бітумну черепицю, а в 2004 нетканий поліестер і геотекстиль. Протягом п'ятнадцяти років матеріали заводу експлуатувалися різними кліматичними умовами і навантаженнями і тим самим підтвердили відмінну якість матеріалу, що випускається цим виробником. Вся продукція заводу сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО та відповідає всім вимогам ДСТУ Б.

Асортимент заводу дорівнює 42 позиціям євроруберойда для робіт, які стосуються покрівлі та гідроізоляції. Він поділяється на 4 види:

  • Бюджетні матеріали для покрівлі.
  • Матеріали для покрівлі преміум класу.
  • Спеціальні матеріали для покрівлі.
  • Матеріали для гідроізоляції.

Система для контролю якості має багато ступенів в своєму складі. Сировина провідних фірм використовується для виробництва євроруберойду і ретельно дотримується регламент технологічних процесів, що і забезпечило популярність і низьку вартість виробленої продукції заводу Aquaizol.

Євроруберойд від Aquaizol з відмінною характеристикою

База будівельних матеріалів та інструментів Куб в своєму асортименті представляє євроруберойд від даного виробника. Цей матеріал відноситься до рулонної і гідроізоляційної продукції, що виробляється на основі бітуму-полімеру. До складу бітуму входять спеціальні хімічні добавки, які надають руберойду таких переваг:

  • Малий коефіцієнт теплопровідності.
  • При від'ємній температурі повітря зберігається еластичність.
  • Матеріал стійкий до механічних впливів.
  • Під навантаженням матеріал стійкий до деформації.

Ціни на продукцію Aquaizol у Вінниці

Ціна у Вінниці на матеріали виробника Aquaizol прийнятна. Купити недорого євроруберойд або бітумну черепицю ви зможете на сайті бази "КУБ". Замовити товар, що зацікавив Вас, можна за допомогою кнопки «купити», а доставка товару після обробки заявки складає кілька годин. Якщо порівняти ціни з магазинами такого ж профілю, то ви побачите деяку різницю в ціні. На базі "КУБ" у Вінниці можливо оформити покупку оптом. Відгуки покупців підтверджують якість і надійність матеріалів виробника Акваізол.

Знайшли помилку?