РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Цегла рядова Вінниця

Під замовлення
Цегла червона рядова М-100
Цегла керамічна рядова М-100 виробництва золочівського цегельного заводу - це будівельний елемент з пресованої обпаленої при 900 градусах глиноземної сировини. Цегла - вельми технологічний і довговічний будівельний матеріал, має відмінні показники теплоізоляції.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Під замовлення
Цегла силікатна полуторна (біла)
Цегла силікатна полуторна (біла) - будівельний матеріал, виготовлений з піску і вапна. Силікатна цегла набагато екологічніше бетону і перевершує його по паропроникності і теплоізоляції. Призначена для зведення несучих стін, перегородок, стовпів.
Ціна Уточнюйте
Кількість:
Цегла рядова Вінниця

Цегла рядова – це найбільш популярний будматеріал, котрий використовується практично в усіх будівничих проектах, він має вигляд прямокутних брусків, виготовлених з різної сировини. Вартість цегли достатньо низька, а чисельний вибір задовольнить найвибагливішого покупця. Людство практикує цегляне будівництво протягом століть, і так вийшло, що за такий тривалий термін практично нічого кращого не вигадали. Варто визнати, що цегла удосконалюється за рахунок модифікації сировинної суміші, форми, методики виготовлення.

Рядову цеглу використовують для будівництва тримальних конструкцій, стін, цокольних поверхів, фундаменту, вуличних сходів, фасадів, печей та камінів, шахт ліфтів, колон та багато чого іншого, орієнтуючись на основні характеристики, притаманні цьому матеріалу. На противагу іншим варіантам цегли, рядова має такі специфічні особливості:

 • стійкість до впливу температур;
 • тривалий експлуатаційний період;
 • низький коефіцієнт теплопровідності;
 • якісна тепло- та звукоізоляція;
 • здатність до низького поглинання вологи;
 • витривалість.

Різновиди цегли рядової

Потреба купити цеглу виникає, коли проект вимагає виконання кладки зовнішніх та внутрішніх рядів з подальшою їх обробкою. На сьогодні існує два види цього типу цегли за ступенем наповненості, кожен з яких є найбільш придатним для виконання специфічного типу робіт:

 1. Пустотіла. Має спеціальні наскрізні отвори різної форми, що надає властивості підвищеної теплопровідності зведеної будівлі, що дуже актуально для житлових будинків.
 2. Повнотіла. У її структурі відсутні пустоти, це регламентовано в ДСТУ. Як правило, виріб червоного або білого кольору у формі прямокутного паралелепіпеда. Інколи цеглина має спеціальний вдавлений малюнок, який забезпечує краще зчеплення із штукатурним розчином.

У каталозі будбази «КУБ» розміщені такі різновиди повнотілої цегли – червона, силікатна полуторна та вогнетривка. Крім того розрізняють також інші критерії розподілу цегляної продукції, це: міцність, розміри, морозостійкість, призначення, щільність та спосіб формування. Цегла, купити у Вінниці яку можна на вигідних умовах, володіє усіма перевагами якісного матеріалу, використати який можна для конкретних потреб будівничого процесу.

Властивості та технічні характеристики цегли

Нашим клієнтам надається прекрасна можливість купити недорого рядову цеглу найвищої якості. Ми орієнтуємось на власний досвід та відгуки професіоналів про цей будматеріал від кращих українських виробників. Цегли ціна у Вінниці залежить від декількох факторів, зокрема від функціональних можливостей матеріалу, адже кожен з видів рядової цегли якнайкраще продемонструє свої якості у певних умовах.

 1. Вогнетривка цегла створена для специфічних умов постійного впливу високих температур, або ж частого контакту з відкритим вогнем. Цей матеріал використовується як основа камінів, пічних труб, промислових печей.
 2. Силікатна біла цегла. Її особливість полягає у складі суміші для виготовлення. В основі лежить кварцовий пісок та вапно, це робить цеглу екологічно чистою та безпечною, адже під час виробництва не застосовують жорсткої хімії. В ній немає ніякої потреби через використання автоклавних установок.
 3. Керамічна червона цегла М100 виробляється із глини з використання певної кількості домішок. Якість матеріалу залежить від суворого дотримання технологічного процесу виготовлення, який складається з точного розрахунку пропорцій суміші, формування цеглини, обробки паром та випалювання вогнем.

Де купити цеглу у Вінниці? Звісно на складі будівельних матеріалів «КУБ»!

На базі будматеріалів «КУБ» представлена найкраща цегла, ціна якої продиктована її високою якістю. Купуйте разом з цеглою розчини для неї - все оптом дешевше. Ви можете замовити потрібну кількість матеріалу (цегли, суміші, штукатурки, шпаклівки тощо) з доставкою по Вінниці, а також по області. Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо вам зорієнтуватися в асортименті цегли. За умови оптового замовлення ви зможете суттєво зекономити.

Склад-база будівельних матеріалів «КУБ» підбирає для клієнтів найкращу сертифіковану продукцію від виробника. З нами ви можете бути впевненими, що отримаєте найкращі будівельні матеріали за помірною ціною.

Цегла рядова ціна у м. Вінниця - каталог із 2 товарів

Цегла рядоваЦінаНаявність:
Цегла червона рядова М-100 Уточнюйте Під замовлення
Цегла силікатна полуторна (біла) Уточнюйте Під замовлення
Знайшли помилку?