РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Момент у Вінниці

Знижка
Будівельна суміш Момент класична (25 кг)
Хочете купити за 90.69 грн. Уточнюйте у менеджера!
Будівельна суміш Момент класична – це спеціальний будматеріал, призначений для мурування зовнішніх і внутрішніх стін із цегли та каменю, улаштування стяжок на мінеральних жорстких основах всередині приміщень і виконання штукатурних робіт всередині та зовні будівель.
Цена: 98.39 грн.
Количество:
Знижка
Піна монтажна Момент всесезонна побутова (750 мл)
Хочете купити за 145.70 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна монтажна Момент всесезонна побутова – це піна, яка застосовується в процесі монтажу вікон і дверей, ефективна при з'єднанні будівельних конструкцій, термо- і звукоізоляції, заповненні та герметизації щілин, а також пустот в різноманітних будівельних матеріалах.
Цена: 152.32 грн.
Количество:
Знижка
Піна монтажна Момент професійна (850 мл)
Хочете купити за 224.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна монтажна Момент професійна – це поліуретанова піна, яка застосовується для монтажу віконних і дверних прорізів, герметизації щілин, місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізолюючих матеріалів, створення звукоізолюючих матеріалів, герметизації швів навколо труб.
Цена: 235.11 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Момент термостійкий (25 кг)
Хочете купити за 160.19 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Момент термостійкий – це жаростійка суміш, яка використовується для облицювання камінів і печей. Ми пропонуємо купити недорого термостійкий клей для плитки Момент Ви можете на будівельній базі КУБ у Вінниці.
Цена: 173.79 грн.
Количество:
Знижка
Клей для газоблока Момент (25 кг)
Хочете купити за 90.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для газоблоку Момент виробництва компанії Heinkel - цементно-полімерна суха суміш з мінеральними наповнювачами для кладки газобетону, під час спорудження стін в капітальному будівництві.Технічні характеристики:витрата суміші: 1.
Цена: 98.68 грн.
Количество:
Знижка
Грунтівка Момент глибокого проникнення (5 л)
Хочете купити за 104.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Момент глибокого проникнення – це дисперсія, яка використовується для грунтування мінеральних поверхонь. Добре підходить як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки приміщення перед укладанням плитки, фарбуванням, обклеюванням шпалерами і штукатурними роботами.
Цена: 114.40 грн.
Количество:
Знижка
Грунтівка Момент-Інтер'єр глибокого проникнення (10 л)
Хочете купити за 115.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Момент-Інтер'єр глибокого проникнення – це дисперсія,  призначена для зміцнення і просочування не міцних, пористих і сильно поглинаючих основ. Також для збільшення адгезії подальшого покриття.
Цена: 121.23 грн.
Количество:
Знижка
Грунтівка Момент-Інтер'єр глибокого проникнення (5 л)
Хочете купити за 68.57 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Момент-Інтер'єр глибокого проникнення – це спеціальна речовина,  призначена для зміцнення і просочення не міцних, пористих і сильно поглинаючих основ та для збільшення адгезії подальшого покриття.
Цена: 74.80 грн.
Количество:
Знижка
Штукатурка цементно-вапняна Момент (25 кг)
Хочете купити за 89.40 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка цементно-вапняна Момент – це суха суміш, яка використовуэться для вирівнювання та оштукатурення мінеральних жорстких основ всередині будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення.
Цена: 96.99 грн.
Количество:
Знижка
Штукатурка цементна Момент (25 кг)
Хочете купити за 80.74 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка цементна Момент – це суміш, яка використовується для вирівнювання і оштукатурення мінеральних жорстких основ всередині та зовні будівель при товщині шару до 20 мм за одне нанесення. Ви можете купити недорого штукатурку цементну Момент на будівельній базі КУБ у Вінниці.
Цена: 87.60 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Момент (25 кг)
Хочете купити за 77.38 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Момент (25 кг) використовується для облицювання керамічною плиткою внутрішніх і зовнішніх поверхонь будинків, які не деформуються. Має високу адгезію, стійкий до сповзання на вертикальних поверхнях, простий в використання водостійкий.
Цена: 83.95 грн.
Количество:
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (18 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Цена: 503.04 грн.
Количество:
Знижка
Герметик силіконовий Момент білий (280 мл)
Хочете купити за 100.05 грн. Уточнюйте у менеджера!
Герметик силіконовий Момент (280 мл) використовується для усунення протікання і протягів. Володіє міцністю і високою еластичністю, переносить великі перепади температур і атмосферні опади.
Цена: 118.24 грн.
Количество:
Знижка
грунтівка Момент 10 л (глибокого проникнення)
Хочете купити за 168.40 грн. Уточнюйте у менеджера!
Грунтівка Момент 10 л глибокого проникнення є екологічно безпечною, нетоксичною грунтівкою глибокого проникнення молочно-білого кольору. Застосовується з метою зміцнення нетривких, сильно поглинаючих і пористих основ. До складу грунтівкі входить дисперсія на основі синтетичних смол.
Цена: 176.05 грн.
Количество:
Знижка
Суміш самовирівнювальна Момент Рівна підлога 3-80 мм (25 кг)
Хочете купити за 160.51 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Момент Рівна підлога призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних і ангідритових основ з наступним укладанням таких покриттів, як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плита ПВХ в житлових, громадських, адміністративних будівлях, а також на об'єктах з малою інтенсивністю дії рідин.
Цена: 174.13 грн.
Количество:
Знижка
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (приклеювання)
Хочете купити за 106.96 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш для приклеювання пінополістиролу Момент призначена для приклеювання пінополістирольних плит (пінопласт, ППС), є фіксатором пінопласту на горизонтальних і вертикальних поверхнях, зовні і всередині будівель.
Цена: 116.05 грн.
Количество:
Знижка
Суміш для пінопласту Момент 25 кг (армування)
Хочете купити за 140.03 грн. Уточнюйте у менеджера!
Суміш Момент використовується для приклеювання пінополістирольних і мінераловатних плит на вертикальні і горизонтальні поверхні, а також для створення захисних шарів, в тому числі і армованих лугостійкою склосіткою, всередині і зовні будівель.Технічні характеристики:Фасовка: мішок 25 кг.
Цена: 151.92 грн.
Количество:
Знижка
Стяжка для підлоги Момент 30-50 мм (25 кг)
Хочете купити за 80.02 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стяжка Момент призначена для влаштування стяжок підлоги по жорстких основах, товщиною шару від 30 мм.
Цена: 86.81 грн.
Количество:
Під замовлення
Клей для лінолеуму і ковроліну Момент (14 кг)
Клей "Момент" (14 кг) використовується для укладання лінолеуму, ковроліну, ПВХ-плитки і текстильних покриттів на мінеральні поверхні, що поглинають вологу. Клей зроблений на водно-дисперсній основі акрилових кополімерів з органічними, а також із застосуванням неорганічних домішок.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Кладочна суміш Момент (30 кг)
Кладочна суміш Момент – суха мурувальна суміш на основі портландцементу та мінеральних наповнювачів з додаванням органічних модифікаторів, використовується для робіт по зведенню несучих стін і конструкцій, а також внутрішніх перегородок з різних видів цегли та керамічних блоків.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Піна монтажна Момент побутова (500 мл)
Піна монтажна Момент побутова (500 мл) – це поліуретанова піна, призначена для монтажу і герметизації віконних і дверних блоків та інших будівельних конструкцій, термоізоляції трубопроводів і сантехнічного обладнання, ущільнення швів, заповнення тріщин, пустот, щілин.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Піна-клей Момент професійна (750 мл)
Піна-клей Момент професійна – це багатоцільовий (професійний) матеріал, який має в складі інноваційний продукт на основі полімеру Flextec, завдяки чому поєднує в собі характеристики акрилових, силіконових і багатьох інших видів герметиків.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Плита стельова Winnpol 600*600*7 мм
Плита стельова Winnpol 600*600*7 мм – це плита для підвісної стелі, призначена для монтажу касетної стелі в житлових, офісних та громадських приміщень без підвищеної вологості.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей Момент Монтаж Експресс декор (400 мл)
Клей Момент Монтаж Експрес Декор є високоякісним водостійким клеєм, розробленим спеціально для склеювання пенопанелей.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-3 (Polimin) “Короїд” зерно 2,5 мм біла (25 кг)
Штукатурка декоративна Полімін ШФ-3 “Короїд” – це біла фактурна штукатурка, яка застосовується для високоякісної декоративної обробки стін і фасадів будівель при виконанні як внутрішніх, так і зовнішніх робіт.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Момент у Вінниці

Історія появи торгової марки Момент, як головного виробника будівельного клею

На світовому будівельному ринку компанія Henkel існує вже 130 років. На сьогоднішній день налічується більше 300 заводів, а будівельний клей Момент експортується в 75 країн світу. Хенкель у Вінниці випускає продукцію в трьох напрямках: очисні засоби, гігієнічні та косметичні речовини, а також побутові та промислові клеї.

Клей Момент вперше був виготовлений в 1979 році німецько-радянської компанією - Хенкель-Ера, на території України. За співвідношенням ціни і якості він не мав рівних серед аналогічних продуктів у всьому СРСР. Торгова марка Момент випускає різні клеї для побутових потреб і потреб галузі будівництва: для дерева, гуми та металу; універсальні; герметики (силіконові); монтажні клеї та інші. За допомогою продукції ТМ Момент вирішуються будь-які будівельні завдання, і проводиться якісний ремонт.

На сьогоднішній день в складі цієї компанії в Україні числиться п'ять заводів з виготовлення будівельних сумішей, лакофарбових виробів і штукатурок. Важливо відзначити, що обладнання і технології, які застосовуються на цих фабриках - неодноразово випробувані на практиці і забезпечують 100% ефективність виробництва.

Асортимент клею Момент у Вінниці і область його застосування

Якщо ви робите ремонт в будинку або квартирі, вам ніяк не обійтися без продукції ТМ Момент. Найнижчі ціни у Вінниці на клей Момент - на базі будматеріалів КУБ. У нас можна недорого купити суміші Момент в наступному асортименті:

  • Рідкий клей Момент - використовується для монтажу лінолеуму і ковроліну.
  • Сухий клей Момент - застосовується в якості кладочного матеріалу для газоблоків.
  • Герметик силіконовий - використовується для усунення дрібних тріщин і протікання.
  • Монтажний клей Момент - дуже міцний і застосовується для склеювання поверхонь різного походження.
  • Сухий клей для плитки і керамограніта - використовується в процесі облицювання вертикальних і горизонтальних поверхонь.
  • Грунтівка глибокого проникнення Момент.
  • Суміші для вирівнювання і стяжки підлоги Момент.

Таким чином, можна сказати, що без продукції Момент в будівництві ніяк. Вартість клею Момент трохи вище, ніж інших торгових марок, але з огляду на якість матеріалу - ціна досить демократична. Відгуки покупців про суміші Момент завжди тільки позитивні, оскільки виробник ретельно стежить за якістю продукції.

Як купити клей Момент в Інтернеті з доставкою?

Інтернет-магазин КУБ надає продукцію ТМ Момент оптом і в роздріб, а також забезпечує його доставку територією всієї Вінницької області. Для цього потрібно заповнити стандартну форму на сайті і натиснути кнопку «Купити», інше зроблять наші менеджери. 

Знайшли помилку?