РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Polimin у Вінниці

Фарба інтер'єрна Снєжка Ультра-бель – це водоемульсійна фарба, призначена для декоративно-захисного фарбування стель та стін з цементних, цементно-вапняних розчинів, гіпсових та гіпсокартонних плит, які не підпадають під інтенсивне стирання, всередині житлових приміщень.
Цена: 423.42 грн.
Количество:
Плитковий клей Полімін П 14 - клейова суміш, що має підвищену адгезією, призначена для кладки облицювальних покриттів великих габаритів та з низьким водопоглинанням (від 0,2%).
Цена: 114.00 грн.
Количество:
Полімін П 19 - клейова суміш, яку використовують для утеплення фасаду шляхом приклеювання мінеральної вати або пінополістиролу. Рекомендований для утеплення котеджів і висотних будівель.
Цена: 104.00 грн.
Количество:
Клей для фасаду Полімін П-20, або "Тепло-Фасад", - суха клейова суміш на цементній основі з вмістом армуючих мікроволокон. Її використовують для приклеювання пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати з метою утеплення фасадів будівель.
Цена: 136.00 грн.
Количество:
Мультиклей Полімін П-22 - суха клейова суміш, яку використовують для фіксації на підставах різного типу з низьким водопоглинанням кам'яної і керамічної плитки великих габаритів (розміром до 600 * 600 мм).
Цена: 187.00 грн.
Количество:
Полімін М-75 - один з видів сухих будівельних сумішей на цементній основі, який використовують для кладки і штукатурних робіт, з високуою марочною міцністю.
Цена: 67.00 грн.
Количество:
"Полімін ШЦ 2" - цементна штукатурна суміш універсального типу. Її можна використовувати при виконанні штукатурних робіт на будь-яких типах жорстких поверхонь. Цю штукатурку застосовують для формування вихідної (стартової) поверхні, з подальшим нанесенням цементної шпаклівки та декоративного шару.
Цена: 72.00 грн.
Количество:
"Полімін ШВ-1" - штукатурна суміш на цементно-вапняній основі, яка застосовується виключно для внутрішніх робіт. Її використовують в якості основи при подальшому нанесенні шпаклівок на гіпсовій основі або декоративних штукатурок.
Цена: 68.00 грн.
Количество:
Під замовлення
Суміш для заповнення швів Полімін Фуга (Polimin Fuga Color) (2 кг)
Суміш для заповнення швів Полімін Фуга – це спеціальна суміш, призначена для заповнення швів між оздоблювальними плитками і плитами з природних матеріалів, а також зі скла, кераміки та бетону як на стінах, так і на підлозі, в приміщеннях з сухим і вологим режимом, а також зовні по жорсткій основі.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для газоблока Полімін ПБ 55 (Polimin) (25 кг)
Polimin PB 55 - клейова суміш на цементній основі, яку використовують для кладки силікатних блоків, піно-і газобетону методом тонкої кладки.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Фарба фасадна Полімін AF-1 (Polimin AF-1) акрилова (10 л)
Фарба фасадна Полімін AF-1 – це лакофарбовий матеріал, призначений для первинного та ремонтного фарбування міцних цементно-вапняних, вапняних і гіпсових штукатурок (в т.ч. декоративні штукатурки типу «короїд» і «баранець»), бетону, гіпсокартону, МДФ, ДСП, ДВП.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Самовирівнювальна суміш для підлоги Полімін ЛЦ 2 (Polimin) 30-80 мм (25 кг)
Полімін ЛЦ 2 - цементна суміш, яку використовують для вирівнювання підлоги з подальшим укладанням фінішного покриття, з її допомогою створюють наливну підлогу. Завдяки високій водо- і морозостійкості цілком підійде для влаштування наливної підлоги всередині і зовні приміщень.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Самовирівнювальна суміш для підлоги Полімін ЛЦ 4 (Polimin) 3-15 мм (25 кг)
Суміш для підлоги Polimin ЛЦ 4 призначена для заливки самовирівнювальної поверхні виключно в приміщеннях з помірною вологістю, з подальшим покриттям лінолеумом, паркетом або керамічною плиткою. Іноді використовується як фінішне покриття в офісах і технічних приміщеннях з подальшим покриттям фарбою.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для плитки Полімін П 9 (Polimin P 9) (25 кг)
Полімін П 9 - суха клейова суміш, яку використовують для укладання плитки з кераміки, а також керамограніту. Вона підійде для внутрішніх робіт на цегельних, бетонних і оштукатурених підставах, не схильних до деформації.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для плитки Полімін П 12 (Polimin P 12) (25 кг)
Клей для плитки Полімін П 12 - цементна суміш, призначена для кладки облицювальних підлогових і настінних покриттів на міцні базові поверхні (бетонні, цегляні, оштукатурені, що не піддаються деформації і не мають дефектів у вигляді нестійких ділянок).
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Стяжка для підлоги Полімін СЦ 5 (Polimin) 10-80 мм (25 кг)
Стяжка для підлоги Полімін СЦ 5 - це суміш, яка використовується для грубого вирівнювання основи підлоги з подальшим влаштуванням наливної підлоги, укладання керамічної плитки та інших фінішних покриттів.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Суміш термостійка для печей та камінів Полімін П 11 (Polimin P 11) (25 кг)
Клей для камінів і печей Полімін П 23 - різновид клейової суміші, яку використовують при здійсненні облицювальних робіт на поверхнях зі значним нагріванням, тому ключовою перевагою цього клею є термостійкість. Тому його застосовують при облицюванні печей і камінів.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Декоративна штукатурка «Короїд» Полімін ШФ 1 (Polimin) зерно 2,5 мм (25 кг)
Штукатурна суміш «Короїд» Полімін ШФ 1 використовується на фінішному етапі обробки фасаду або при здійсненні фактурної обробки при проведенні внутрішніх робіт. Це суха суміш на мінеральній основі, яку перед роботою необхідно приготувати, попередньо змішавши з водою.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Грунтівка Полімін АС 7 (Polimin AC 7) готова до використання (10 л)
Полімін АС-7 - вид грунтівкі, який призначений для зменшення водопоглинання і для зміцнення верхнього шару основи з метою збільшення подальшої адгезії з подальшими шарами шпаклівки або штукатурки.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Polimin у Вінниці

Історія заснування компанії Polimin

У 1994 році була заснована корпорація ФОЛЬМАГАУТ і на даний момент - це одна з найбільших фірм в нашій країні, яка займається виробництвом будівельних матеріалів. На початку 1999 року фірма почала розробляти і впроваджувати нові технології, щодо виробництва сухих сумішей під брендом Polimin.

У 2001 році корпорація ФОЛЬМАГАУТ придбала головний пакет акцій заводу «Будмаш» в Житомирі, який спеціалізувався на випуску устаткування для змішування бетону. Завод «Будмаш» піддався повній модернізації, в процесі якої була закуплена техніка для будівництва нових зразків. У 2006 році корпорація запустила завод для випуску сухих будівельних сумішей Полімін в Донецькій області, річна потужність якого склала 60 тис. тонн.

Матеріали Полімін у Вінниці вже більше 10 років представлені на ринку будматеріалів. Ця компанія є лідером з виробництва сухих будівельних сумішей різного призначення. Полімін (Вінниця) випускає товар відповідно до стандартів якості, прийнятим і популярним в країнах Європи, а наукова лабораторія компанії оснащена сучасним обладнанням.

Суміші Polimin застосовуються для облаштування та вирівнювання підлог, монтажу гіпсокартонних виробів і плитки, штукатурки і установки кладочних матеріалів. Якщо ваша мета зробити бездоганний ремонт на довгий період, то впевнено придбайте суміші і матеріали фірми Полімін. Вартість суміші Полімін повністю відповідає її якості і залишається вельми доступною на ринку будматеріалів.

Характеристики клею Полімін і область його застосування в будівельній сфері

Торгова марка Полімін є одним з головних виробників клеїв для пінопласту. Вони використовуються для монтажу утеплювачів, споруди додаткового армуючого шару поверх пінопласту або пінополістиролу. Використовується клей Polimin всередині і зовні будинків. Основні властивості цього клею - екологічна чистота і безпека, водонепроникність і витримка критичних температур. Також як показують відгуки покупців про Полімін - клей легко розчиняється у воді і дуже зручний в роботі.

Де у Вінниці купити якісний клей Полімін для утеплення?

Купити недорого клей Polimin можна на базі будівельних матеріалів та інструменту КУБ. Ціна на продукцію Polimin в нашому магазині дорівнює з оптовими цінами завдяки прямим поставкам товару з заводу-виготовлювача. У будбазі КУБ ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівців і замовити доставку клею Полімін на місце проведення будівельних робіт. Для ознайомлення з детальною інформацією про товар марки Полімін і діючими акціями заходите на сайт интернет-магазину КУБ.

Знайшли помилку?