РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Polirem у Вінниці

Теплоізоляційна штукатурка Ізолтеко являє собою готову суміш, яка використовується для вирівнювання і утеплення стін фасадів. Вона не вбирає вологу і має високу паропроникнисть.
Цена: 339.73 грн.
Количество:
Під замовлення
Гіпсова машинна штукатурка Полірем (Polirem Duogips) (30 кг)
Гіпсова машинна штукатурка Полірем Duogips 323 (Дуогіпс) - суха машинна штукатурка, до складу якої входить гіпс і додаткові присадки пластифікаторів, комплексів полімерів і вапна, що сповільнюють схоплювання і додають міцність. Застосовується для внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для плитки Полірем 121 еластичний (Polirem 121) (25 кг)
Polirem (Полірем) СКП 121 клей для плитки екстра - універсальна тонкошарова клейова суміш на основі цементу, посилена додаванням армуючих волокон, для укладання облицювальної плитки на поверхні, що мало деформуються: зовнішні стіни камінів і печей, підлоги, що обігріваються, тераси, сходи, балкони.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для плитки Полірем 105 (Polirem 105) (25 кг)
Дану клейову суміш використовують для укладання настінних і підлогових облицювальних плит, для зовнішніх і внутрішніх робіт в сухих і вологих приміщеннях.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Під замовлення
Клей для пінопласту Полірем 131 (Polirem 131 W) 25 кг (армування)
Якісна суміш Полірем СКС-131 W - клей для приклеювання теплоізоляційних плит на основу з бетону, легкого бетону і цегляну кладку, а також для використання при влаштуванні захисного шару утеплювача, з застосуванням штукатурної сітки.
Цена: Уточнюйте
Количество:
Купити продукцію Polirem у Вінниці

Компанія "Polirem" - провідний виробник сухих будівельних сумішей в Україні. 

Polirem - перша компанія в Україні з виробництва сухих сумішей для будівництва, утворена на базі заводу, потужністю перевищує 100 тис тон на рік.

Компанія була заснована в 1998 році, а після ряду інноваційних впроваджень відбулося перебазування основних потужностей виробництва в Західну Україну, де вони зосереджені і зараз (м.Кам'янець-Подільський). Тут же був побудований найпотужніший завод з виробництва сухих будівельних сумішей в СНД з широким вибором шпаклівки, штукатурки, цементних складів, фарб, різного типу морілок, гідроізолюючих складів і іншого.

Виробничі потужності Полірема орієнтовані як на значну сировинну базу, так і на споживача. На даний момент компанія Полірем працює на базі двох заводів.

Фахівці компанії Полірем переймають досвід передових світових експертів, постійно впроваджують інноваційні технології виробництва і співпрацюють з кращими на світовому ринку компаніями-постачальниками сировини і устаткування - Bayer, WAKER, Celanese, Samsung, DOW, Aqualon і інші.

Основною сировиною для виготовлення будівельних сумішей Polirem є гіпс, ізвестяк, кварцовий пісок, кремній, трепен, кар'єри яких знаходяться безпосередньо на території заводу.

Для виготовлення власної продукції, Полірем використовує висококласну сировину на виробництві, а стабільно висока якість готової продукції підтверджується в провідних лабораторіях світу.

Крім того, на території заводу здійснюється не тільки виробництво сухих будівельних сумішей, а й безпосередньо виробництво обладнання, створення та затвердження власних технологій і рецептур, згідно зі світовими тенденціями і нормам якості. Таким чином, на території заводів Полірем здійснюється повний цикл виробництва.

Асортимент продукції Polirem на будбазі КУБ і основні характеристики продукції:

З огляду на виробничі потужності підприємства, компанія Полірем має у розпорядженні широкий асортимент продукції, в кілька десятків видів товарів. Це основні групи продукцій будівельних сумішей, будівельної хімії та іншого. 

У Вінниці в асортименті Будбази КУБ представлені наступні будівельні суміші Polirem:

 • Кладочна суміш універсальна Полірем СКк-151 W;
 • Клей для плитки light Полірем скл-105;
 • Клей для плитки еластичний Полірем скл-121;
 • Клей для приклеювання пінополістирольних плит Полірем СКС-131 L;
 • Універсальний клей для систем теплоізоляції Полірем СКС-131 W;
 • Наливна підлога 25кг (4-10мм) Полірем СПН-501;
 • Стяжка для підлоги 25 кг (10-40мм) Полірем СПН-502;
 • Клей для гіпсокартону Полірем СШТ-171 gipsofix;
 • Гіпсова штукатурка Полірем СШТ-329 ecogips start;
 • Гіпсова шпаклівка Полірем СШТ-407 ecogips finish;
 • Гіпсова машинна штукатурка Полірем СШТ-323;

Позитивні відгуки про виробника Полірем у Вінниці

Для виготовлення продукції використовується сировина виключно високої якості. Вся лінійка шпаклювальних, штукатурних, клейових і фарбових матеріалів має повний пакет відповідних документів. Якість підтверджена часом і відгуками провідних світових експертів. Високоякісні матеріали Polirem можна купити недорого у Вінниці на базі будматеріалів «КУБ».

Компанія Polirem має хорошу репутацію і безліч позитивних відгуків від клієнтів завдяки високій якості продукції, що нею виробляється. Важливою перевагою виробника Polirem є співвідношення вигідної ціни і видатної якості товарів.

Де у Вінниці можна недорого купити шпаклівку, штукатурку, клейові суміші Polirem з доставкою

Продукція компанії Полірем широко поширена на ринку будівельних матеріалів, але найнижчі ціни на асортимент товарів цього виробника ви знайдете на базі будматеріалів КУБ. На сайті інтернет-магазину КУБ є широкий асортимент продукції Полірем.

Ціна на конкретний тип товару залежить від обсягу закупівель. Щоб купити недорого продукцію Полірем оптом чи вроздріб, а також замовити доставку - заповніть форму замовлення на сайті або зверніться до менеджера магазина КУБ. Також всі запитання щодо ціни, наявності та переваг конкретного виду продукції ви можете поставити нашому менеджеру в чаті сайту або зателефонувавши за номерами. Крім того, ви можете ознайомитися на нашому сайті з відгуками на вподобаний вам товар і подивитися товари-аналоги.

Купити продукцію Polirem недорого вже зараз!

Купити продукцію Polirem у Вінниці - полезные статьи:

Вирівнювання нанесеної штукатурки відбувається за допомогою спеціального правила h-подібної форми. Проводити по розчинної суміші від низу до верху потрібно кілька разів, поки вона не стане рівною. Десь через 1 годину суміш на стіні почне засихати.

Знайшли помилку?