РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери

Як зробити теплу підлогу з пінополістиролу своїми руками

Немає сенсу використовувати прогресивні методи обігріву приміщень, якщо половина тепла йде на опалення навколишнього середовища. Безумовно, сусіди в багатоквартирному будинку будуть вам вдячні за теплу стелю, а інтенсивно обігріта територія під підлогою в приватній будові примножить любов до вас з боку дрібних домашніх шкідників. Але навряд чи ви ставите перед собою такі завдання, монтуючи теплу підлогу з пінополістиролу. Саме тому, неодмінним атрибутом підлоги що підігрівається є термоізоляція.

Як теплоізолюючий матеріал, найбільшим успіхом користуються плити з екструдованого пінополістиролу - вони технологічні, не вимагають спеціальної обробки перед укладанням, і завдяки щільності пінополістиролу, витримують сильні механічні навантаження. Пінополістирол екструдований Екоборд має відмінні теплоізоляційні властивості, а асортимент, який пропонує База будівельних матеріалів та інструментів "КУБ", дозволяє купити недорого пінополістирол для індивідуального технічного рішення.

Технологія укладання пінополістиролу

Незалежно від проекту - влаштовуєте ви електропідігрів, водяне опалення або просто утеплюєте підлогу, необхідна попередня підготовка чорнової поверхні:

  • поверхню вирівнюють за допомогою цементно-піщаної суміші (в разі дощатого перекриття в цьому необхідності немає);
  • на чорнову поверхню укладають шар гідроізоляції. В якості гідроізоляції застосовується поліетилен, фольгована підкладка чи інший інертний матеріал. Бітумні мастики застосовувати не слід, оскільки пінополістирол руйнується від впливу органічних розчинників;
  • якщо конструкція передбачає пристрій ламінованих підлог, встановлюються лаги з брусу. Товщина брусу розраховується, виходячи з поверховості - перші поверхи вимагають ізоляції товщиною не менше 80-100 мм, для усіх наступних  достатньо 20 - 30 мм;
  • в залежності від конструкції підлоги, пінополістирол укладають або в обрешітку плаваючих підлог, або прямо на гідроізоляцію. В останньому випадку, плити укладаються в шаховому порядку встик із зазором не більш, ніж 1-2 мм. Біля стін влаштовуються деформаційні шви. У разі водяного обігріву потрібно передбачити канавки для труб;
  • поверх системи обігріву встановлюється легка обрешітка, щоб забезпечити повітряний зазор не менше 20 мм;
  • на несучі лаги встановлюйте основу нової підлоги (фанеру, ГВЛ) і покриття для підлоги.

Завдяки оптимальному співвідношенню якості і ціни пінополістирол має позитивні відгуки в облаштуванні теплоізоляції підлог. Нижче, ми підготували для вас детальну інструкцію по монтажу водяної теплої підлоги із застосуванням пінополістирольних плит.

База будівельних матеріалів та інструментів "КУБ" бажає тепла вашому будинку, замовити пінополістирол з доставкою по Львову ви завжди зможете на сайті або по телефону.


Залиште свій коментар про як зробити теплу підлогу з пінополістиролу своїми руками

Знайшли помилку?