РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Belife у Вінниці

Цокольну планку (103 мм * 2,5 м) використовують для закріплення нижньої частини утеплювача з метою захисту від пошкоджень в результаті впливів зовнішніх чинників, вирівнювання утеплювача по горизонталі.
Цена: 90.19 грн.
Количество:
Купити продукцію Belife у Вінниці

BeLife - бренд, належав американській компанії Chemical Building Material Group (США), яка спеціалізується на виготовленні широкого асортименту акрилових, водоемульсійних і інших фарб, а також супутньої продукції різного призначення.

Основна місія компанії - створювати продукцію, здатну приносити широкому колу людей задоволення і радість, як в побуті, так і в роботі, заново відкриваючи світ кольору, форми і об'єму.

Продукція BeLife вперше з'явилася на українському ринку будматеріалів з 2006 року і за 10 років існування зарекомендувала себе як якісна, тому легко конкурує з більш відомими торговими марками.

Товари BeLife експортуються в багато країн світу, будучи втіленням кращих традицій американської якості в поєднанні з доступною ціною для широкого кола споживачів. Також важливо відзначити, серед пріоритетних аспектів стандарту якості продукції, є її екологічність, з метою мінімального впливу на навколишнє середовище на етапі виробництва, а також на етапі використання.

Профільна продукція BeLife і її характеристика:

  • фарба акрилова (мультикольорова, термостійка, флуоресцентна та інше);
  • фарба водоемульсійна (глубокопроникна, фасадна, для внутрішніх робіт - латексна дисперсійна, матова);
  • фарба для графіті;
  • автохімія (поліролі, освіжувачі, різні мастила);
  • фарба для кераміки;
  • будівельна хімія (монтажна піна і засоби очищення від неї);
  • армовані будівельні сітки.

Відгуки про продукцію БіЛайф

У всьому світі товари під брендом BeLife користуються широкою популярністю і наданням переваги клієнтів, завдяки доступній ціні, великому асортименту, впровадженню сучасних технологій на виробництві та екологічній безпеці продукції.

Акрилові та вододисперсійні фарби БіЛайф купити недорого у Вінниці

Компанія BeLife постійно розвивається і модифікує обладнання, з метою поліпшення якості виробленої продукції та здешевлення ціни на фарбу і супутню продукцію. Замовити продукцію торгової марки БіЛайф у Вінниці з доставкою можна на базі будматеріалів «КУБ».

Для ухвалення рішення про покупку, можете ознайомитися з відгуками на фарби, аерозолі і монтажну піну BeLife, або звернутися за консультацією до фахівця за телефоном або в чаті нашого сайту.

База будматеріалів КУБ надає можливість купити оптом чи вроздріб продукцію бренду BeLife, що вас зацікавила. Ціна залежить від обсягів покупок, залишаючись для наших клієнтів невисокою. Також ви можете замовити доставку по Вінниці і Вінницькій області, яку наші співробітники здійснять протягом 2-3 годин з моменту замовлення.

Знайшли помилку?