РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Піна-клей

Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей Титан 750 мл - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці з трубочкою для побутових робіт. Призначена для монтажу пінополістирольних плит (наприклад, пропонований нами пінопласт "Століт" Євростандарт), мінеральної вати, скловолокна, герметизації швів.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей для пінополістиролу "Церезіт СТ 84" (Ceresit СТ 84) створена для монтажу пінополістирольних плит на мінеральній основі, а також застосовується як заповнювач простору на стиках цих плит.
Ціна: 159.84 грн.
Кількість:
Клей-піна Білайф «Рідкий цемент» (850 мл) призначена для фіксації утеплювачів з пінопласту і пінополістиролу, а також для монтажу газобетонних блоків.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці під монтажний пістолет для професійних робіт.Технічні характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей "Кнауфманн" (750 мл) побутова - однокомпонентний клей в аерозольній упаковці для побутових робіт.Характеристики піни-клею Knaufmann (750 мл):склад: поліуретановий олігомер під тиском;обсяг балона: 0,75 л;вихід продукту: 10 кв.м;колір: блакитний;щільність середня: 24 кг/куб.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна-клей

Характеристики та переваги клей-піни для установки теплоізоляції

Сьогодні утеплення будинку пінополістирольними матеріалами носить загальноприйнятий характер. Майже кожен другий будинок в приватному секторі утеплений пінопластовими плитами. Такої популярності сприяли відмінні теплоізоляційні властивості і простота монтажу утеплювача.

Під час установки теплоізоляції важливу роль відіграє матеріал, з допомогою якого кріпляться пінополістирольні плити. В основному для монтажу застосовуються сухий клей і тарілкові дюбелі. Ці матеріали відносяться до стандартних методів і ефективні в разі хорошої поверхні. Але якщо мова йде про заснування з низькою адгезією і великими нерівностями, то тут ніяк не обійтися без клей-піни. Виробництво аерозолю спочатку прямувало на монтаж утеплювачів, тому речовина володіє необхідними властивостями.

Піна-клей має поліуретанову основу і продається виключно в балончиках. Речовина виходить з посудини під тиском і застигає на відкритому повітрі через 20-30 хвилин. Для її нанесення рекомендовано використовувати будівельний пістолет професійного рівня, що значно скоротить час монтажу утеплювача. До основних властивостей клей-піни відносяться:

  • Піна-клей є безпечною речовиною і не приносить шкоди здоров'ю.
  • Піна легко наноситься, а надлишки зрізаються механічним шляхом.
  • Речовини з одного балона вистачає на 10-12 м2 утеплювача.
  • Через 2 години після монтажу утеплювача можна наносити армувальний шар.
  • Під впливом критичних температур розширення аерозольного клею мінімальне.
  • Вартість клей-піни для пінопласту трохи вище, ніж стандартних матеріалів, але з огляду на її ефективність, ціна цілком демократична.

Як вибрати піну-клей для монтажу пінопласту

Практично всі матеріали цього типу мають схожі властивості і забезпечують потрібний результат. Якщо прислухатися до відгуків покупців про пеню для пінопласту, то в пріоритеті залишаються наступні варіанти:

  • Клей-піна Церезіт - високоякісний матеріал, підходить для зовнішнього і внутрішнього застосування;
  • Піна клей Tytan Styro - забезпечує міцну фіксацію пінопластових листів на тривалий термін;
  • Піна клей Knaufmann - дозволяє утеплювати підстави з низькою адгезією, наноситься за допомогою монтажного пістолета.

Ці матеріали неодноразово перевірені на практиці і займають перші позиції на будівельному ринку. в Вінниці недорого купити високоякісну піну клей можна на будбазі КУБ. Наші покупці користуються рекомендаціями менеджерів, і мають можливість замовити доставку клей-піни по території Вінницької області.

Яка середня ціна на піну клей у Вінниці?

Вартість цього матеріалу багато в чому залежить від виробника і технічних показників клею. Вигідно купити піну для пінопласту оптом і в роздріб ви можете на базі будматеріалів КУБ. Також у нас можна придбати якісний пінопласт Століт і отримати знижку на оптову партію товару. За детальною інформацією звертайтеся за телефонами вказаними на головній сторінці інтернет-магазину КУБ.