РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Монтажна піна купити у Вінниці

Знижка
Піна монтажна Церезіт ТС-51 Зима (Ceresit TS-51 Winter) побутова (750 мл)
Хочете купити за 197.42 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна монтажна Церезіт ТС-51 Зима – це спеціальна піна, яка призначена для герметизації отворів, щілин, стиків, місць з'єднань покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів, проходів труб.
Ціна: 206.40 грн.
Кількість:
Знижка
Піна монтажна Церезіт ТС-62 ПРО (Ceresit TS-62 PRO) професійна (750 мл)
Хочете купити за 186.26 грн. Уточнюйте у менеджера!
Піна монтажна Церезіт ТС-62 ПРО – це професійна монтажна піна, призначена для герметизації отворів, щілин, стиків, місць з'єднань покрівельних конструкцій та ізоляційних матеріалів, проходів труб.
Ціна: 194.73 грн.
Кількість:
Піна монтажна Момент побутова (500 мл) – це поліуретанова піна, призначена для монтажу і герметизації віконних і дверних блоків та інших будівельних конструкцій, термоізоляції трубопроводів і сантехнічного обладнання, ущільнення швів, заповнення тріщин, пустот, щілин.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Піна монтажна Момент професійна – це поліуретанова піна, яка застосовується для монтажу віконних і дверних прорізів, герметизації щілин, місць з'єднання покрівельних конструкцій та ізолюючих матеріалів, створення звукоізолюючих матеріалів, герметизації швів навколо труб.
Ціна: 181.38 грн.
Кількість:
Піна монтажна Церезіт ТС-65 ПРО – це однокомпонентна монтажна піна зі збільшеним виходом під пістолет. Ми пропонуємо купити недорого піну монтажну Ceresit TS-65 PRO на базі будівельних матеріалів КУБ у Вінниці.
Ціна: 215.12 грн.
Кількість:
Універсальна монтажна піна Ceresit TS 61 використовується для заповнення отворів, щілин стиків, покрівельних з'єднань. Масово використовується при монтажі пластикових вікон, вхідних і міжкімнатних дверей.
Ціна: 184.71 грн.
Кількість:
Під замовлення
Піна монтажна Момент всесезонна побутова (750 мл)
Піна монтажна Момент всесезонна побутова – це піна, яка застосовується в процесі монтажу вікон і дверей, ефективна при з'єднанні будівельних конструкцій, термо- і звукоізоляції, заповненні та герметизації щілин, а також пустот в різноманітних будівельних матеріалах.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Очищувач монтажної піни Грин ВИК (Green VIK) (500 мл)
Очищувач монтажної піни Green Vik - професійний розчинник високої ефективності, який застосовується для очищення монтажного пістолета, поверхонь від неотверділої піни, а також в якості знежирювачах поверхні при нанесенні монтажної піни.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Монтажна піна купити у Вінниці

Монтажна піна – це один із видів поліуретанових герметиків, що використовуються для склеювання, ущільнення, герметизації та звукоізоляції. Цей матеріал з’явився на нашому ринку відносно недавно, проте стрімко завоював популярність серед спеціалістів. Тому сьогодні фактично неможливо уявити собі виконання ремонтних чи будівельних робіт без потреби купити монтажну піну.

Гуртівня «КУБ» має значний досвід у реалізації будівельних матеріалів, тому продаж монтажної піни є невід’ємною складовою нашої діяльності. Формат продажу – балони, що містить рідкий передполімер та пропелент (спеціальний газ-витіснювач). При натисканні, через спеціальний отвір з балона під тиском виходить готова до використання монтажна піна. На нашому сайті ми пропонуємо обрати монтажну піну від виробників, що мають чудову репутацію на будівельному ринку, зокрема: Титан, Церезіт, Білайф, Green Vik, Knaufmann.

Переваги використання та ціна монтажної піни

Дійсно якісна монтажна піна повністю виконує усі поставленні перед нею задачі, і неодмінно має такі характеристики:

 • Здатність заповнювати важкодоступні стики та отвори.
 • Застигає самостійно і швидко, що набагато краще, ніж цемент та пакля, які використовувались раніше.
 • Універсальність матеріалу дозволяє виконувати безліч задач. Це також впливає на вартість монтажної піни.
 • Не є провідником електричного струму.
 • Монтажна піна може чудово проявляти свої властивості у роботі з усіма традиційними будівельними матеріалами (дерево, камінь, бетон, штукатурка, метал, скло та інші), за винятком поліпропілену, тефлону, тощо.

Монтажна піна у Вінниці, придбати яку можна на складі будівельних матеріалів «КУБ», виконує такі ключові задачі:

 1. Ізоляція. Чудовий варіант для заповнення тріщин в холодних приміщеннях для утеплення, отворів у покрівлі для гідроізоляції. Також це оптимальний варіант для заповнення пустот навколо вікон та дверних коробів.
 2. Склеювання. Замовити монтажну піну варто для фіксації тих самих дверних та віконних коробів, а також з метою закріплення ізоляційних та утеплювальних матеріалів на стінах. Подібну функцію виконують також спеціальні клеї.
 3. Звукоізоляція. Потреба купити монтажну піну у Вінниці виникає у випадку надмірних шумів, яких бажано позбутися. Знову ж таки, ця функція актуальна при монтуванні вікон та дверей. Але ця функція більш актуальна для поглинання шуму від роботи трубопроводу, кондиціонерів, систем обігріву приміщень та іншого.

Рекомендації для роботи з монтажною піною

Найперше, на що варто звертати увагу, працюючи з цим матеріалом, так це здатність піни збільшуватись у розмірах. Монтуючи віконні та дверні блоки, варто облаштовувати страхувальні кріплення, які збережуть конструкцію від деформації. Більше секретів ремонту та будівництва Ви знайдете на нашому сайті у розділі «Школа ремонту». Загалом, відповідно до відгуків про монтажну піну від спеціалістів, варто дотримуватись низки правил під час роботи з герметиком.

Рекомендуємо також, перш ніж купити недорого монтажну піну на складі «КУБ», ознайомитися з основними правилами роботи з герметиком:

 • Монтажні роботи мають виконуватися у теплий період.
 • Дотримуйтесь техніки безпеки.
 • Ознайомтесь з інструкцією, яку надав виробник.
 • Необхідно зволожити місце нанесення піни.
 • Перед використанням збовтайте балон, для досягнення однорідності маси.
 • «Заливайте» отвори з урахуванням того, що об’єм піни збільшиться.
 • Окропіть водою нанесену піну.
 • Прослідкуйте, чи не треба додати піни після її висихання.
 • Затвердіння піни має відбутися щонайменше через вісім годин.

Ціна на монтажну піну лишається прийнятною при чудовій її якості, проте варто не забувати, що під впливом прямих ультрафіолетових променів матеріал руйнується, тому його варто обробити додатково після застигання.

Витрачаєте час на пошуки де купити монтажну піну у Вінниці? Звертайтесь до бази «КУБ»!

Ми знаємо скільки можуть забирати часу пошуки будівельні матеріали по різним роздрібним магазинам, тому ми постарались зібрати усе необхідне для ремонту та будівництва на одному складі. Гуртівня «КУБ» допоможе зекономити Ваш час та гроші! Пряма співпраця з виробниками дозволяє запропонувати ціну на монтажну піну суттєво нижчу, ніж у інших магазинів. Обирайте в нас й інші необхідні матеріали для ремонту: пінополістірол, фанеру, ДВП, гіпсокартой й профілі для нього та багато іншого.

Ви можете самостійно забрати замовлення, або ж оформити доставку монтажної піни по Вінниці та містам області, зокрема у Немирів, Козятин, Тульчин, Бар та інші.

Знайшли помилку?