РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Клей для мінеральної вати Вінниця

Ціна

грн.

Виробники:

Суміші за складом:

Область застосування:

Знижка
Клей для мінвати Церезіт СТ 190 (Ceresit СT 190) (25 кг) (армування)
Хочете купити за 222.83 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для мінеральної вати Церезіт СТ 190 (Ceresit СТ 190) призначений в основному для монтажу плит з мінеральної вати, а також для створення додаткового захисного шару в процесі утеплення фасадів.
Ціна 230.93 грн.
Кількість:
Клей для мінеральної вати Вінниця

Клей для мінвати – це спеціальна клеєва суміш на основі цементу, фракційного піску та спеціальних полімерних домішок, що слугує для ефективної фіксації утеплювача на певній поверхні, яку треба утеплити. Загалом мінеральна вата сьогодні є одним з найпопулярніших тепло- та звукоізоляційних матеріалів, які використовують для утеплення фасадних систем, одначе, щоб були повністю виконані поставленні перед нею задачі, необхідно замовити клей для мінвати найкращої якості.

Склад будівельних матеріалів та інструментів «КУБ» володіє величезними запасами товару найвищої якості, тому Ви зможете купити клей для мінеральної вати у Вінниці не лише швидко, а й вигідно.

Особливості та ціна клею для мінеральної вати

Від початку рішення купити клей для мінвати виникає, коли виникає потреба прикріпити в процесі монтування теплоізоляційні плити з базальтової чи мінеральної вати. Саме тоді виникає питання, якими характеристиками має володіти якісний клей для мінвати. Будбаза «КУБ» пропонує придбати клеєві суміші від кращих виробників, зокрема Будмайстер, Силтек, Ceresit, Kreisel, що слугують для прикріплення чи армування мінеральної вати. Зазначимо, що, за відгуками про клей для мінвати від спеціалістів, часто цей вид клею використовується для фіксації інших теплоізоляційних матеріалів з волокнистою основою. Очікуваний результат можна отримати в результаті наявності таких рис клею:

  1. Високий рівень адгезії, що забезпечує бездоганне зчеплення з бетоном.
  2. Стійкість до перепадів температур, та зберігання властивостей у, здавалося б, несприятливих умовах.
  3. Висока технологічність і стабільність.
  4. Можливість корегувати положення плити в процесі висихання.
  5. Економічність. Мова йде не тільки про вартість клею для мінвати, загалом, якщо слідувати інструкції та правильно використовувати речовину, можна добитися економної витрати клею.

Склад будівельних матеріалів «КУБ» проводить продаж клею для мінвати, який найкраще проявив себе у роботі. А наші менеджери допоможуть підібрати оптимальну кількість клею, у відповідності до потреб Вашого проекту та поставлених задач.

Технологія та сфера використання мінеральної вати

Коли Ви вирішили купити недорого клей для мінвати у Вінниці на будбазі «КУБ», неодмінно варто ознайомитися з технологією його нанесення. Вона доволі проста: на вирівняну за потребою та оброблену ґрунтовкою стіну приклеюють плити мінеральної вати додатково фіксуючи спеціальними дюбелями, які не шкодять поверхні плит. Важливо спершу на стіну нанести клей, а вже потім на нього кріпити армувальну склосітку. Після висихання можна проводити фінішні фасадні роботи.

Найбільше ціна клею для мінвати залежить від його різновиду, зокрема на нашому складі Ви знайдете два види клею:

  • суміш для приклеювання;
  • суміш для армування.

Перший варіант має дещо нижчу ціну, оскільки кількість домішок у ньому значно менший, ніж у другому варіанті. До складу суміші для армування входять різноманітні синтетичні домішки, які захищатимуть плити від агресивної дії довколишнього середовища. Кожен з варіантів клею для мінвати від виробника має свою специфіку роботи. Детальніше про секрети ремонту можна дізнатися, передивившись розділ «Школа ремонту», де розміщенні статті та відеоматеріали від професіоналів.

Є потреба придбати клей для мінвати у Вінниці на вигідних умовах? Будбаза «КУБ» допоможе!

З-поміж інших клеєвих сумішей, які є в каталозі будматеріалів «КУБ», Ви знайдете клей для мінвати за найкращою ціною відповідної якості. Пряма співпраця з виробниками дозволила нам сформувати ціни нижчі, ніж у роздрібних магазинах. Оптові замовлення клею та інших будматеріалів гарантують суттєву знижку, про яку повідомить менеджер. Не зайвим буде слідкувати за сайтом гуртівні «КУБ», щоб не пропустили чергову акцію чи умови програми лояльності.

Замовлення можна забрати самостійно, або ж оформити доставку клею для мінвати по Вінниці та області, зокрема у міста Тульчин, Немирів, Могилів-Подільський, Бар та інші.

Клей для мінеральної вати ціна у м. Вінниця - каталог із 1 товарів

Клей для мінеральної ватиЦінаНаявність
Клей для мінвати Церезіт СТ 190 (Ceresit СT 190) (25 кг) (армування) 230.93 грн. В наявності
Знайшли помилку?