РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Шифер

Шифер 8-хвильовий сірий - профільований самонесучий покрівельний композитний матеріал з азбесту і портландцементу. Вже традиційна покрівля з азбестоцементу відрізняється дешевизною, практичністю і відмінними механічними властивостями.Технічні характеристики:розміри: 1130х1750х5.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Шифер плоский сірий
Азбестоцементний лист, або плоский шифер - незамінний матеріал в будівництві, оскільки він міцний, виключно довговічний і дуже простий в монтажі. Застосовується в покрівельних роботах, для зведення огорож, парканів, будівництва технічних споруд, наприклад, ангарів, і в інших видах робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Шифер

Шифер – це різновид будівельного матеріалу, який використовується для покрівлі дахів та будівництва парканів. Класичний варіант шиферу виготовляється з цементного розчину з додаванням різноманітних домішок, здебільшого азбесту. Завдяки сучасним технологіям виробництва, шифер відрізняється своєю міцністю, має багато різновидів та є найбільш популярним покрівельним матеріалом.

Типи шиферу та його функціональні особливості

Класичний шифер сірого кольору буває двох типів – плоский та хвильовий. Плоский шифер, що представлений у каталозі нашої бази, найчастіше використовується для будівництва парканів, балконних огорож, підсобних приміщень, обшивки будівель. Також часто такий матеріал є основою для виготовлення кабінок та перегородок. На цей тип шиферу ціна у Вінниці лишається конкурентною та більш ніж привабливою. Яскравими рисами такого матеріалу є:

 • висока стійкість до негативного впливу навколишнього середовища;
 • здатність до поглинання шумів;
 • простота монтажу;
 • можливість декорування;
 • доступна ціна.

Хвильовий шифер виготовляється з тієї ж сировини, що і плоский, проте за особливою технологію. Для підвищення міцності його гофрують у 6-8 хвиль, що підвищує жорсткість, покращує контакт листів між собою та полегшує монтаж покриття. Великий відсоток приватних будинків перекрито саме хвильовим шифером, за відгуками на шифер від фахівців можна зробити висновок, що цей матеріал оптимально поєднує ціну та якість. Крім житлових будинків, його часто використовують для покрівлі дач, лазень, господарських будівель, а також в якості навісів для автобусних зупинок та автостоянок, альтанок, покрівлі промислових приміщень, цехів та складів.

Хвильовий шифер має багато унікальних рис, що впливають на популярність цього матеріалу:

 • нечутливий до коливань температури й вологості;
 • вогнестійкий;
 • не ржавіє та не гниє;
 • має низьку теплопровідність, що не дає збиратися конденсату на його поверхні;
 • має високу електроізоляцію;
 • має довгий термін експлуатації.

Скориставшись послугами бази будматеріалів «КУБ», ви зможете купити шифер у Вінниці від виробника за найкращою вартістю. Шифер, ціна якого відповідає якості, за своїми властивостями перевершує багато інших матеріалів.

Різновиди шиферу на складі «КУБ»

Ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками шиферу, продукція яких відповідає високим стандартам якості. Саме тому нашим покупцям ми пропонуємо матеріал Балаклійського шиферного заводу. Завдяки прямій співпраці, ми можемо обіцяти нашим клієнтам низьку ціну шиферу. Можливість замовити шифер недорого робить пропозицію ще більш привабливою.

У нас ви можете придбати:

 1. Шифер 8-хвилеви сірий з масою більше 20 кг. Спеціальна технологія виготовлення гарантує відміну експлуатацію протягом 25 років.
 2. Плоский шифер з такими параметрами: сірий колір, вага близько 30 кг.

Купуйте найкращий шифер у Вінниці на базі будматеріалів «КУБ»!

Процес роботи з шифером, особливо у якості покрівельного матеріалу, є досить важкою працею й вимагає певних специфічних навичок. Гуртівня «КУБ» пропонує не лише купити шифер високої якості, але й ознайомитися з корисними статтями на сайті та розділом «Школа ремонту» допоможе знайти відповіді на різноманітні питання, пов’язані з монтажем шиферу. Менеджери-консультанти сайту завжди допоможуть вам з вибором шиферу та необхідних комплектуючих для роботи (шиферні цвяхи, гідроізоляція).

Залежно від об’ємів замовлення, діють оптові ціни, які допомагають значно зекономити на матеріалах. Зекономити допоможуть ще різноманітні акційні пропозиції, тому уважно слідкуйте за сайтом.

Якщо ви володієте достатньою технічною базою для перевезення замовлених шиферних листів, то ви маєте змогу самостійно забрати шифер зі складу. Але будбаза «КУБ» без проблем організує швидку доставку по Вінниці, а також за її межі, зокрема у міста Бершадь, Гайсин, Ільїнці, Бар, Калинівку та інші населені пункти області.

Шифер - полезные статьи:

Детальна інструкція по перекриттю даху шифером. Основні помилки та рекомендації фахівців.