РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Івано-Франківський цементний завод у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Івано-Франківський цементний завод у Вінниці

Масштаби виробництва Івано-Франківського цементного заводу

На заході України головним підприємством в будівельній галузі є Івано-Франківський цементний завод. На його території виготовляється близько 300 найменувань матеріалів для будівництва, головними серед яких є гіпс, цемент івано-франківський, залізобетонні і азбестобетонні вироби, бинти з гіпсу для застосування в медицині і сухі будівельні суміші. Івано-Франківський завод за 40 років існування удосконалив роботу з азбестоцементу, поліпшив технологію випуску різних видів цементу, гіпсу і залізобетону. На світовому будівельному ринку він співпрацює з будівельними компаніями Західної Європи, на зустрічах з якими обговорюється втілення в наше виробництво сучасного обладнання та нових технологій.

Івано-Франківський цементний завод виробляє 8 видів цементу на основі портландцементного клінкеру, ніж забезпечує вимоги кожного споживача. На підприємстві використовується особлива технологія виробництва цементу, що дозволяє отримати його з максимальною відповідністю до призначення. Цемент Івано-Франківського заводу має сертифікати лабораторій Угорщини, Польщі, Білорусі та Росії. Це говорить про те, що поставки продукції можливі в країни Європейського союзу і країн СНД. Фірма виробляє цемент, який використовується в будівництві без обмежень.

Акредитовані лабораторії заводу здійснюють контроль над якістю цементу. У процесі запуску нового заводу лабораторію оновили на 95% і встановили сучасне комп'ютерне обладнання.

Характеристики та вартість цементу, який виробляється на Івано-Франківському заводі

Цемент цього виробника відрізняється якістю і тривалим терміном експлуатації. Головне призначення Івано-Франківського цементу - виготовлення будівельних конструкцій з бетону та залізобетону. Що стосується особливостей цього цементу, то тут варто відзначити підвищену водонепроникність і властивість швидко висихати за невеликий відрізок часу. Мінусом є те, що через віддаленого місця розташування завод платить великі залізничні тарифи на поставку сировини. Тому використовуються ті підприємства, які знаходяться трохи ближче. Відгуки про цемент Івано-Франківського заводу виключно позитивні, адже якість продукції відмінна, а ціна на іванофранковкій цемент залишається загальнодоступною.

Де у Вінниці купити івано-франківський цемент оптом і в роздріб?

З огляду на віддаленість Вінниці від місця виробництва, при транспортуванні ціна цементу збільшується. Причиною цього служить наявність посередників і поставка товару невеликими партіями. База будівельних матеріалів КУБ працює безпосередньо з заводом-виробником і пропонує ціну на Івано-Франківський цемент, доступну більшості покупців. При купівлі оптових партій в "КУБі" діє додаткова знижка і надається можливість замовити доставку в межах Вінницької області.

Знайшли помилку?