РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Стяжка для підлоги купити у Вінниці

Ціна

грн.

Суміші за складом:

Знижка
Стяжка цементна Ансерглоб ЛФС 70 (Anserglob LFS 70) 10-60 мм (25 кг)
Хочете купити за 59.88 грн. Уточнюйте у менеджера!
Anserglob LFS 70 - універсальна високоміцна цементна стяжка для вирівнювання недеформівних підлог, в першу чергу бетонних, в житлових будинках і комерційних установах.Суміш має підвищену тріщиностійкість, морозостійкість і може застосовуватися всередині і зовні будинків.
Ціна: 60.99 грн.
Кількість:
Стяжка для підлоги Полімін СЦ 5 - це суміш, яка використовується для грубого вирівнювання основи підлоги з подальшим влаштуванням наливної підлоги, укладання керамічної плитки та інших фінішних покриттів.
Ціна: 57.22 грн.
Кількість:
Знижка
Стяжка для підлоги Момент 30-50 мм (25 кг)
Хочете купити за 72.32 грн. Уточнюйте у менеджера!
Стяжка Момент призначена для влаштування стяжок підлоги по жорстких основах, товщиною шару від 30 мм.
Ціна: 77.01 грн.
Кількість:
Стяжка для підлоги купити у Вінниці

Стяжка для підлоги – це специфічний тип вирівнювання підлоги, для якого використовують спеціальні суміші, виготовлені на основі мінеральних заповнювачів, портландцементу та інших мікроелементів. Гуртівня «КУБ» займається продажем стяжки для підлоги з доставкою по Вінниці та області. Ми допоможемо придбати якісні будівельні матеріали та інструменти за найкращою ціною та на вигідних умовах.

Характеристика та ціна стяжки для підлоги

Щоб виконувати покладені на стяжку функції, вона має відповідати низці критеріїв. Цими властивостями володіє стяжка для підлоги від виробника, який має стовідсотково дотримуватись технології виготовлення сумішей. Саме тому ми співпрацюємо з кращими, а їх товар виставляємо на продаж, пропонуючи клієнтам. Ми пропонуємо купити недорого стяжку для підлоги, яку можна класифікувати за технологією монтажу:

  1. «Мокра». Розчин, що готується з сухої суміші, заливають на підготовану основу по спеціальним маякам, а потім вирівнюється спеціальним рівнилом. Синтетичні домішки, що є у складі суміші, дозволяють матеріалу застигати швидше, набуваючи додаткової міцності та запобігаючи появі тріщин у майбутньому.
  2. Напівсуха. Це одна з найбільш сучасних технологій німецького походження. В основі – суха суміш, до якої треба додати значно менше води, ніж у попередньому способі. Цей тип стяжок висихає значно швидше.
  3. Суха. Розчин у цьому випадку не використовують, на основу засипається сухий матеріал, а зверху закривається листами гіпсу, ОСБ чи фанери.

Якісна стяжка для підлоги має також три типи, якщо враховувати конструкцію в процесі монтажу. Серед них: зв’язана (заливається безпосередньо на основу), на роздільному шарі (монтується на ізоляційний шар), «плаваюча» (окрім стандартних матеріалів ще додається теплоізоляція, а по краям відбувається кріплення спеціальною стрічкою).

Вартість стяжки для підлоги залежить від виробника. На складі будматеріалів «КУБ» Ви знайдете стяжки від таких виробників: Церезіт, Момент, Мастер, Будмайстер, Сілтек та інші. Деякі з виробництв зосереджені в Україні, деякі – за її межами. Цей фактор також враховується в процесі ціноутворення так само, як і об’ємна вага матеріалу. Щоб купити стяжку для підлоги у Вінниці, Ви можете звернутись до каталогу та заповнити відповідну форму, або ж зв’яжіться з нашими менеджерами за телефоном, вони також допоможуть розрахувати кількість матеріалу.

Відгуки про стяжку для підлоги та секрети роботи з нею

Стяжка для підлоги у Вінниці відрізняється функціональністю, зокрема її використовують з такою метою:

  • Для вирівнювання поверхні.
  • Надає додаткової міцності конструкціям.
  • Надає додаткові захисні тепло- та гідроізоляційні властивості будинкам.
  • Дозволяє утворити спеціальний нахил підлоги.
  • Загалом піднімає рівень підлоги.
  • Замовити стяжку для підлоги можна й для розподілення навантаження по всій поверхні.

Якщо необхідно нанести широкий шар стяжки, рекомендовано використовувати армувальну сітку, для досягнення максимального ефекту. Проте важливо дотримуватись інструкцію та правильно працювати із цим матеріалом. Наприклад, спеціалісти стверджують, що всі роботи треба виконати за один день, важливо не допускати провітрювання приміщення. Поверх стяжки часто використовують наливну підлогу - вона створить ідеальну рывну поверхню. Поверх наливної підлоги для утеплення можна покласти OSB, або закласти утеплюючий матеріал нижче стяжки. Більшу кількість порад та секретів Ви знайдете на нашому сайті у спеціальному розділі «Школа ремонту». Там розміщені відеоролики та статті від професіоналів, які допоможуть підвищити майстерність у виконанні ремонту чи будівництві.

Хочете купити стяжку для підлоги за вигідною ціною? Будбаза «КУБ» допоможе Вам!

Ремонтний проект закономірно вимагає суттєвих витрат не тільки коштів, а й часу. Проте гуртівня «КУБ» готова допомогти Вам зберегти обидва цінних ресурси. Ми пропонуємо купити кращі будівельні матеріали у Вінниці, зокрема стяжку для підлоги від провідних європейських та українських виробників. Прямий продаж товару безпосередньо зі складу дозволяє провадити прийнятну цінову політику. А роблячи замовлення стяжок для підлоги оптом, Ви отримаєте знижку на замовлення.

Доставка стяжки для підлоги, запропонована нами, буде проведена максимально швидко по Вінниці та за її межі, зокрема у такі міста, як: Ямполь, Бар, Тульчин, Немирів, Могилів-Подільський та інші.

Знайшли помилку?