РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Мастер у Вінниці

Знижка
Самовирівнювальна суміш для підлоги Майстер Горизонт (Master Horizont) 3-15 мм (25 кг)
Хочете купити за 135.97 грн. Уточнюйте у менеджера!
Самовирівнювальна суміш для підлоги Master Horizont призначена для покриття підлог з цементно-піщаних розчинів всередині приміщення з подальшим покриттям підлоги ламінатом, паркетом, керамічною плиткою та іншими матеріалами.
Цена: 140.00 грн.
Количество:
Знижка
ЦПС Мастер Классік 1:3 (Цементно-піщана суміш Master) (25 кг)
Хочете купити за 73.87 грн. Уточнюйте у менеджера!
Цементно-піщана суміш ЦПС master - універсальна будівельна дрібнодисперсна суміш піску і цементного сполучного агента у співвідношенні 3 до 1 широкого спектру застосування. Призначена для вирівнювання поверхонь, як скріплюючий розчин для кладки цегли, газобетону, бетону, виконання стяжок.
Цена: 74.00 грн.
Количество:
Клей для гіпсокартону Master Unifix (15 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, що сповільнюють тужавлення, призначена для бескаркасного монтажу ГКЛ.
Цена: 67.00 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) (25 кг)
Хочете купити за 71.92 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Майстер Нормал (Master Normal) - клейова суміш для кріплення керамічної плитки по цементним, цементно-вапняним основам всередині, зовні будівель.
Цена: 74.00 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки Майстер Стандарт (Master Standart) (25 кг)
Хочете купити за 82.22 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для закріплення плитки Master Standart - це цементна суміш для облицювання керамічною плиткою будівель як всередині, так і зовні. Клеїти плитку можна на бетонні, цегляні та цементно-піщані конструкції, але поверхня при цьому повинна бути дуже рівною, а розмір плитки не більше ніж 350*350 мм.
Цена: 84.00 грн.
Количество:
Знижка
Кладочна суміш Мастер Каркас (Master Каркас) (25 кг)
Хочете купити за 81.65 грн. Уточнюйте у менеджера!
Кладочна суміш Master Каркас призначена для кладки стіновими блоками з пористого бетону, легкого бетону, силікату, вапняку товщиною шва від 1 мм, рекомендується для штукатурення поверхні блоків. Суміш також використовується для цегляної кладки.
Цена: 83.00 грн.
Количество:
Знижка
Клей для гіпсокартону Мастер Уніфікс (Master Unifix) (30 кг)
Хочете купити за 112.67 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для гіпсокартону Master Unifix (30 кг) - суха гіпсова суміш з полімерними присадками, що сповільнюють тужавлення, призначена для бескаркасного монтажу ГКЛ.
Цена: 127.00 грн.
Количество:
Знижка
Клей для плитки і керамограніту Мастер Флекс (Master Flex) (25 кг)
Хочете купити за 227.77 грн. Уточнюйте у менеджера!
Клей для плитки Master Flex використовується для облицювання керамічною плиткою плиткою з природного штучного каменю деформуємих основ на стінах, підлогах всередині й зовні будівель. Також може використовуватися для влаштування "теплих підлог", сходів, облицювання камінів.
Цена: 239.00 грн.
Количество:
Знижка
Клей для каменя эластичний Мастер Стоунфикс (Master Stonefix) (25 кг)
Хочете купити за 159.12 грн. Уточнюйте у менеджера!
Еластичний клей Master Stonefix спеціально розроблений для облицювання керамічною плиткою, плиткою з природного штучного каменю, пресованих плит, мозаїчних покриттів по недеформованих основах всередині зовні будівель.
Цена: 167.00 грн.
Количество:
Знижка
Гідроізоляційна суміш Master Barrier (25 кг)
Хочете купити за 265.20 грн. Уточнюйте у менеджера!
Гідроізоляційна суміш Master Barrier (Майстер Бар'єр) - це будівельна суміш, в основі якої лежить цемент і модифіковані водостійкі полімери. Використовується вона для гідроізоляції різних конструкцій: лоджій, фундаментів, фасадів, підвалів і басейнів.
Цена: 274.00 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова шпаклівка фінішна Мастер Сатенпро (Master Satenpro) (25 кг)
Хочете купити за 114.10 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Master SatenPro (Майстер Сатен Про) - фінішна гіпсова суміш, застосовується для підготовки стель і стін в приміщеннях з нормальною вологістю перед фарбувальними роботами або поклейкой шпалер.Основні характеристики шпаклівки Master SatenPro:витрата шпаклівки: 1 кг суміші/1кв.
Цена: 117.00 грн.
Количество:
Гіпсова штукатурка Майстер Старт (Master G-Start) (30 кг).
Цена: 110.00 грн.
Количество:
Знижка
Гіпсова штукатурка Мастер Ізопро (Master Isopro) (30 кг)
Хочете купити за 133.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Штукатурка "Майстер Ізопром" - універсальна гіпсова суміш з мінеральними наповнювачами, трансформована полімерними добавками.
Цена: 127.00 грн.
Количество:
Клей для теплоізоляції Майстер Супер - еластичний клей для систем теплоізоляції, призначений для формування теплоізоляції із застосуванням пінополістирольних мінеральних плит, армуючого гідрозахисного шару зовні будівель, а також облицювання керамічною плиткою по поверхнях, що деформуються, як всередині так зовні будівель.
Цена: 159.00 грн.
Количество:
Еластичний клей Master Termol спеціально розроблений для закріплення пінополістирольних плит, мінеральної вати, пінопласту при влаштуванні систем зовнішньої теплоізоляції.Технічні характеристики:Склад: цементно-піщана суміш, модифікована полімерними добавками.Зернистість: не більше 0,8 мм.
Цена: 122.00 грн.
Количество:
Майстер Техногіпс - це штукатурна суміш на гіпсовій основі, призначена для нанесення машинним способом всередині приміщень.
Цена: 131.00 грн.
Количество:
Мінеральна декоративна штукатурка Master Dekor "Короїд" застосовується для декоративної тонкошарової обробки поверхонь зовні будівлі по бетонних, цегляних, оштукатурених поверхнях, гіпсокартонних плит, також у системі утеплення будинків з метою отримання різних фактур.
Цена: 265.00 грн.
Количество:
Знижка
Шпаклівка фінішна Мастер Фронт (Master Front) біла (20 кг)
Хочете купити за 208.82 грн. Уточнюйте у менеджера!
Шпаклівка Master Front використовується для підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних оштукатурених основ усередині зовні будівель для облаштування віконних відкосів, підготовки основи під нанесення фінішних оздоблювальних матеріалів.
Цена: 241.00 грн.
Количество:
Штукатурка цементно-вапняна Master Contour призначена для вирівнювання та підготовки будь-яких поверхонь під подальше оздоблення декоративними матеріалами.
Цена: 80.00 грн.
Количество:
Купити продукцію Мастер у Вінниці

ТМ Мастер як представник сухих будівельних сумішей в Україні

На початку 2000-х років фірма Мастер розпочала роботу і створила перший будівельний матеріал - клей для плитки і кераміки під назвою «Мастер». З моменту заснування компанія стала одним з великих вітчизняних виробників сухих будівельних сумішей. Головною філія фірми Мастер розташований в Одесі.

На сьогоднішній день асортимент компанії Мастер включає наступні будівельні суміші:

Матеріали для будівництва Мастер мають високу якість і є досить затребуваними серед професійних будівельників.

Основні характеристики і головні аспекти застосування будівельних сумішей Мастер

Сухі суміші торгової марки належать до сучасних матеріалів для будівництва, які характеризуються оптимальною вартістю і якістю. В процесі їх виробництва використовуються імпортні добавки провідних інноваційних компаній Bayer і Wacker. Ці компоненти забезпечують суміши Мастер необхідніми перевагами:

  • Зручні у використанні - добре розчиняються без грудок і легко наносяться.
  • Хороша якість остаточного результату - стійкість до вологи, низьких і високих температур, міцність і витримка механічних навантажень.
  • Нетоксичні, безпечні для людей і навколишнього середовища - мають високу повітропроникністю і не мають в своєму складі шкідливих хімічних речовин.
  • Великий асортимент і оптимальна ціна на суміші Мастер забезпечила їм широке використання в будівництві приватних будинків і в більш масштабних будівельних галузях. Як показують відгуки покупців, сухі суміші Мастер оптимізують робочий процес, роблять його комфортним і швидким.

Де у Вінниці недорого купити суміші Мастер в асортименті?

У Вінниці купити клейові суміші Мастер за доступною ціною можна на базі будматеріалів КУБ. Ми надаємо оптом і в роздріб штукатурку і клей Мастер різного призначення:

  • Самовирівнювальні суміші для підлоги Мастер Горизонт.
  • Стяжки для підлоги Мастер Базис.
  • Клей для плитки, натурального і штучного каменю Мастер Стандарт, Мастер Нормал, Мастер Стаунфікс.
  • Клей для гіпсокартону та штукатурка для гіпсових листів Мастер Старт, Мастер Сатенпро, Мастер Унификс.
  • Клейові суміші для теплоізоляції і гідроізоляційна суміш Мастер Термол.
  • Декоративна штукатурка Короїд та інші Майстер Фронт та Майстер Декор.

На сайті магазина КУБ є детальна інформація про кожний продукт Master і можливість самостійно замовити доставку сумішей Майстер. Відгуки про обслуговування та якість будівельних матеріалів ви можете залишити на сайті КУБу, за що ми будемо вам дуже вдячні.

Купити продукцію Мастер у Вінниці - полезные статьи:

В процесі проведення ремонтно-будівельних робіт, невід'ємною частиною є будівельні суміші різного призначення. Розглянемо кілька варіантів застосування сухих будівельних сумішей "МАЙСТЕР".

Стан чорнової підлоги може бути різним, тому і витрата суміші для наливних підлог, і прийоми, якими буде влаштовуватися наливна підлога, можуть дещо відрізнятися.

На ринку будівельних матеріалів широко відомі суміші ТМ Майстер, виробництва м.Одеса. Це суміші виготовлені з високоякісних складів із застосуванням імпортних добавок.

Перед тим як купити клей для гіпсокартону, слід оцінити ступінь нерівності поверхні і, відповідно, потрібних матеріалів. У цьому допоможе Школа ремонту будбази КУБ Вінниця

Гідроізоляція ванної кімнати. Матеріали для гідроізоляції. Етапи гідроізоляції ванної кімнати. Гідроізоляція з використанням сухих сумішей.

Знайшли помилку?