РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Синтерос у Вінниці

Знижка
Декоративна штукатурка «Камінцева» силікатна Церезіт СТ 72 (Ceresit CT 72) зерно 2,5 мм (25 кг)
Хочете купити за 1117.55 грн. Уточнюйте у менеджера!
Силікатна штукатурка «камінцева» Ceresit CT 72 наноситься на різні типи поверхонь, в тому числі бетонні, оштукатурені, гіпсові, цегляні; використовується при обробці фасадів будівель і інтер'єрів. Церезіт СТ 72 - «Камінцева» штукатурка, ціна якої адекватна відносно всіх переваг суміші.
Цена: 1212.43 грн.
Количество:
Купити продукцію Синтерос у Вінниці

Бренд Синтерос - один з найвідоміших виробників підлогових покриттів в країнах СНД. Компанія є дочірнім підприємством європейської корпорації Tarkett, тому вся продукція виробляється у відповідності зі строгими нормами якості, стандартами ISO, має сертифікати. Компанія Таркетт відкрила провадження під маркою Sinteros в 1995 році на базі підприємства Сінтелон, і з тих пір вже понад двадцять років лінолеум Синтерос користуються любов'ю і повагою покупців.

Різноманітність, параметри і вартість підлогових покриттів Синтерос

Щорічно розробники і дизайнери Таркетт Синтерос презентують нові дизайни підлогових покриттів, вносять доопрацювання і поліпшення в існуючу продукцію. Лінолеуми об'єднані в колекції. Колекція - це варіанти дизайну лінолеуму на будь-який смак, від класичного консервативного до сміливого і авангардного. Якщо Ви хочете більше дізнатися про лінолеум Синтерос, каталог товарів будбази «КУБ» допоможе Вам зорієнтуватися в розмаїтті товарів.

Сьогодні в асортименті компанії представлені наступні колекції побутових і напівкомерційних лінолеуму:

  • ACTIVA: напівкомерційний, клас використання 23/32, товщина лінолеуму 2,0 мм;
  • SMART: напівкомерційний, клас використання 23/32, товщина лінолеуму 2,2 мм;
  • OLYMPIC: побутовий, клас використання 21, товщина лінолеуму 2,7 мм;
  • START: побутовий, клас використання 21, товщина лінолеуму 2,0 мм;
  • DELTA: побутовий, клас використання 21, товщина лінолеуму 2,5 мм;
  • КОМФОРТ: побутовий, клас використання 22, товщина лінолеуму 3,0 мм.

У різних колекціях Синтерос характеристики лінолеуму розрізняються; при виборі слід в першу чергу звернути увагу на загальну товщину і товщину захисного шару. Також Синтерос виробляє комерційний гомогенний лінолеум HORIZON. Залежно від класу застосування, який має лінолеум Sinteros, вартість покриття може істотно варіювати.

Tarkett Sinteros: якість і ціна брендового лінолеуму

Що стосується якості, на лінолеум Синтерос відгуки від споживачів сприятливі - проте дуже важливо купувати його у перевіреного постачальника, оскільки сьогодні ринок затоплений підробками під популярний бренд. Головна відмінність оригіналу від підробки - запах; сертифікований якісний лінолеум не має вираженого запаху. Підроблений лінолеум має низьку якість і швидко рветься.

База будматеріалів «КУБ» поставляє лінолеум Синтерос (Вінниця) від виробника, тому тут Ви можете придбати гарантовано якісну продукцію.

Купити лінолеум Синтерос у Вінниці легко: будбаза «КУБ»

Щоб лінолеум Синтерос купити недорого, звертайтеся на базу будматеріалів «КУБ». Саме тут Ви можете замовити Синтерос (Tarkett Sinteros) за вигідною ціною: поставка товарів здійснюється безпосередньо від виробників на склади, минаючи ланцюжок посередників, а зі складу - покупцям, без магазинних націнок, тому на оригінальний лінолеум Синтерос ціна у Вінниці доступна навіть при невеликому бюджеті ремонту. Зробити замовлення на базі-складі «КУБ» можна через інтернет або зателефонувавши за будь-яким контактним номером, вказаним на даній сторінці.

Якщо Ви плануєте масштабний ремонт, візьміть до уваги, що лінолеум Синтерос оптом коштує істотно дешевше. А перш ніж стелити лінолеум, необхідно вирівняти площину стяжкою або наливною підлогою. Як для оптових, так і для пересічних роздрібних покупців ми проводимо акції, рекламні розпродажі, впроваджуємо програми лояльності.

Ви можете самі забрати зі складу своє замовлення; також передбачена доставка - Синтерос, а також продукція інших виробників товарів для будівництва і ремонту оперативно доставляється по Вінниці і області.

Знайшли помилку?