РЕЖИМ РАБОТЫ:
понеділок - п'ятниця: 9.00 - 18.00 субота: 9.00 - 15.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Вітаемо всіх з Днем незалежності України! Бажаемо сонячних вихідних і гарного відпочинку. Наш колектив докладає всі зусилля, щоб радувати Вас низькими цінами і якісними будівельними матеріалами.

Гіпсокартон стельовий

Фильтр
Сбросить
Фильтр по цене:
Производители:
Тип гипсокартона
Длина гипсокартона
Гіпсокартон стельовий застосовується безпосередньо для монтажу стель, оскільки його товщина становить всього лише 9,5 мм. Гіпсокартон (Вінниця) дуже практичний і відносно недорогий, тому користується великим попитом серед комерційних і приватних будівель.
Цена: 77.20 грн.
Количество:
Гіпсокартон стельовий

Стельовий гіпсокартон – це універсальний матеріал для формування та декорування стелі, що відрізняється невисокою ціною та простотою монтажу. Якщо у Вас виникла потреба купити стельовий гіпсокартон у Вінниці, звертайтесь до професіоналів своєї справи – бази будівельних матеріалів «КУБ».

Наші менеджери-консультанти допоможуть Вам розібратися з основними характеристиками різних видів гіпсокартону, а попередня заявка на розрахунок кількості матеріалу стане у пригоді, коли цей параметр достеменно не відомий, відповідно, досить швидко Ви знатимете, у якій кількості варто замовити стельовий гіпсокартон для втілення ремонтного чи будівельного проекту у життя.

Специфіка і вартість гіпсокартону для стелі

Ціна стельового гіпсокартону формується з огляду на низку параметрів, але основний показник, окрім виробника, – розмір листа. У каталозі сайту нашого складу Ви знайдете якісний стельовий гіпсокартон виробництва Knauf, представлений листами довжиною 2 та 2,5 м. Вибір виробника не випадковий, оскільки основне виробництво для українського ринку зосереджено на Київщині, це також впливає на вартість стельового гіпсокартону та швидкість його доставки.

Власне, гіпсокартон як будівельний матеріал широко відомий та експлуатується більшістю спеціалістами, одначе для стелі створена його специфічна модифікація, особливість якої полягає у зменшеній товщині (9,5 мм) для зручності роботи та повноцінного виконання поставлених задач.

Властивості стельового гіпсокартону

  • Екологічність. Це дозволяє використовувати гіпсокартон у всіх типах нежитлових і житлових приміщень, навіть у спальні чи дитячій кімнаті.
  • Швидкий монтаж.
  • Потреба у розчинах для кріплення зведена до мінімуму.
  • Доступне утеплення стелі.
  • Можливість заховати численні проводи електромережі.
  • Прекрасний варіант для втілення низки дизайнерських задумів.

Відгуки на стельовий гіпсокартон підтверджують його універсальні і напрочуд привабливі особливості. Це викликає цілком виправдане бажання купити недорого стельовий гіпсокартон. Саме завдяки його використанню стали можливими втілення різноманітних дизайнерських рішень, зокрема для створення вигнутих ліній та різнорівневого освітлення.

Але найчастіше гіпсокартон стельовий від виробника використовують для швидкого формування рівної стелі. Не зайвим буде сказати, що цей матеріал використовуються і для створення арок чи їх окремих елементів.

Секрети роботи зі стельовим гіпсокартоном

Для монтажу стельового гіпсокартону використовують спеціальний металевий профіль та інші інструменти, купити які також можна на складі будівельних матеріалів «КУБ». Ми здійснюємо не лише продаж стельового гіпсокартону, а й допоможемо Вам освоїти основні правила по роботі з ним у спеціальній рубриці «Школа ремонту», де розміщуються навчальні статті та відеоматеріали від спеціалістів.

Загалом гіпсокартон прикріпляють до попередньо встановленого каркасу за допомогою спеціальних саморізів, наступний крок – ґрунтування та шпаклювання для обробки швів на стику листів та досягнення ідеально рівної поверхні, підготовленої для декоративної обробки.

Також рекомендується купити стельовий гіпсокартон лише для приміщень певного типу. Гіпсокартон досить уразливий до дії вологи. В принципі, цей матеріал можна використовувати для приміщень з періодичною вологістю (кухня, ванна кімната, санвузол), одначе для цього має бути вологостійка обробка листів. Взагалі не рекомендується використання у неопалювальних приміщеннях, бо через стабільну вологість у кімнаті гіпсокартон втрачає свої властивості. Недоцільним є використання цього матеріалу і в кімнатах з низькою стелею, бо висота буде ще більш зменшена.

Склад будівельних матеріалів «КУБ» – місце де можна купити стельовий гіпсокартон у Вінниці

Гуртівня «КУБ» допоможе якнайшвидше придбати якісний гіпсокартон для стелі, а також усі допоміжні елементи, інструменти, суміші для монтажу та подальшої обробки матеріалу. Разом з тим рекомендуємо слідкувати за регулярними акціями на сайті, а за умови оптового замовлення Ви отримаєте суттєву знижку.

Пакування замовлення, а також доставка стельового гіпсокартону буде організована за вказаною адресою у Вінниці, а також по області. Зокрема ми швидко привеземо замовлення у такі міста: Могилів-Подільський, Тульчин. Бар, Немирів та інші.

Гіпсокартон стельовий - полезные статьи:

Монтаж стелі з гіпсокартону, Відео.

Існує кілька способів вирівнювання поверхонь (стін і стель) в приміщенні, одним з яких - застосування гіпсокартонних плит (ГКП).