РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Тепловата у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Тепловата у Вінниці

Фірма Промимпекс - головний виробник якісної теплоізоляції

Компанія Промимпекс виробляє утеплювальні матеріали, які випускаються під брендом - теплувато Вінниця. Завод розташований у Вінниці і характеризується поєднанням сучасного обладнання та інноваційних технологій виробництва утеплювачів. Популярність і затребуваність на будівельному ринку продукції принесло оптимальне поєднання ціни та якості утеплювача Тепловата.

У ролі головної сировини для виготовлення утеплювачів служить мінеральне волокно, або як ще його називають - кам'яна вата Тепловата. Вартість мінвати Тепловата як утеплювача вище, ніж інших матеріалів. Завдяки інноваційним технологіям виготовлення витрати на продуктивний процес знижуються, що впливає, на ціну Тепловати і робить її більш доступною.

Незважаючи на цінові категорії, асортимент продукції Тепловата має відмінні теплоізоляційні показники, що відповідають міжнародним стандартам якості.

Основні характеристики базальтового утеплювача Тепловата і область його застосування

Як уже згадувалося, продукція ТМ Тепловата має натуральне походження і є безпечною для людини і навколишнього середовища. Серед головних показників мінеральної вати варто виділити наступні: висока звуко- і теплоізоляція, водонепроникність, тривалий термін експлуатації і паропроникність. Остання властивість - головна відмітна якість Тепловати від пінопласту і пінополістиролу. Робота з цим матеріалом не вимагає особливих навичок і доведеться під силу навіть початківцю-будівельнику.

Що стосується сфери використання, то вона включає кілька напрямків:

  • Теплоізоляція і захист від шуму житлових і промислових будівель як нових, так і старих.
  • Захист конструкцій, які піддаються впливу низьких і високих температур (труби, технологічне обладнання).
  • Вогнезахист комунікаційних систем, повітропроводів та інших будівельних елементів.
  • Застосування в агротехнології.

Як показують відгуки покупців про продукцію "Тепловата" і практика професійних будівельників, базальтова вата ТМ Тепловата - ефективний і практичний теплоізоляційний матеріал. Термін експлуатації базальтового утеплювача Тепловата, дорівнює 25 рокам і весь цей час матеріал зберігає фізичні і технічні властивості.

Де у Вінниці недорого купити Тепловату з доставкою на будівельний об'єкт?

Недорого купити мінеральну вату Тепловата і замовити її доставку можна на базі будматеріалів КУБ. У нас ціна на базальтовий утеплювач не особливо відрізняється від вартості матеріалу виробника. У кубі є утеплювач Тепловата різної щільності і розмірів, а матеріал відпускається оптом і в роздріб. Вибирайте все необхідне для утеплення або інші утеплюючі матеріали на будівельній базі "КУБ". За додатковою консультацією звертайтеся до менеджерів магазину КУБ або заходьте на сайт будбази.

Знайшли помилку?