РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
(без вихідних)
м. Вінниця, 2 склади в місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію AquaMast у Вінниці

Праймер бітумний AquaMast (18 кг) являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і невеликою тривалістю висихання. Призначений для надійного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з основою.
Цена: 569.50 грн.
Количество:
Праймер бітумний AquaMast (2,4 кг) являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і невеликою тривалістю висихання. Призначений для надійного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з основою.
Цена: 125.44 грн.
Количество:
Знижка
Праймер бітумний AquaMast (Аквамаст) (10 л)
Хочете купити за 332.48 грн. Уточнюйте у менеджера!
Праймер бітумний AquaMast (10 кг) являє собою розчин нафтових бітумів у спеціально підібраних органічних розчинниках. Має високу проникаючу здатність і невеликою тривалістю висихання. Призначений для надійного зчеплення гідроізоляційних матеріалів з основою.
Цена: 347.59 грн.
Количество:
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (3 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Цена: 114.50 грн.
Количество:
Мастика бітумна для гідроізоляції фундаменту AquaMast (10 кг) являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних домішок, мінеральних наповнювачів та органічного розчинника.
Цена: 322.41 грн.
Количество:
Мастика бітумно-гумова AquaMast (3 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Цена: 137.44 грн.
Количество:
Мастика бітумно-гумова AquaMast (10 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Цена: 370.87 грн.
Количество:
Мастика бітумно-гумова AquaMast (18 кг) являє собою специфічний ізоляційний матеріал, за допомогою якого можна ефективно вирішувати різноманітні будівельні завдання.
Цена: 558.29 грн.
Количество:
Мастика для ремонту AquaMast 3 кг (холодна) для ремонту покрівель та гідроізоляції являє собою багатокомпонентну однорідну масу, що складається з бітуму, наповнювача, розчинника і технологічних домішок.Призначена для ремонтних робіт на рулонних і мастичних покрівлях.
Цена: 151.53 грн.
Количество:
Мастика для ремонту AquaMast 10 кг (холодна) для ремонту покрівель та гідроізоляції являє собою багатокомпонентну однорідну масу, що складається з бітуму, наповнювача, розчинника і технологічних домішок.
Цена: 443.94 грн.
Количество:
Мастика для ремонту AquaMast 18 кг (холодна) для ремонту покрівель та гідроізоляції являє собою багатокомпонентну однорідну масу, що складається з бітуму, наповнювача, розчинника і технологічних домішок.
Цена: 678.21 грн.
Количество:
Купити продукцію AquaMast у Вінниці

Мастики і праймери Аквамаст на бітумній основі

Сьогодні на ринку матеріалів для будівництва компанії представляють досить великий вибір продукції для гідроізоляційних робіт. Вона ділиться на:

  • Мінеральні матеріали.
  • Полімерні матеріали.
  • Бітумні гідроізоляційні матеріали.
  • Бітумнополімернаі матеріали.

Фірма-виробник Аквамаст представляє лінію мастик, в основі яких лежить бітум. Ключовим напрямком фірми є випуск продукції для гідроізоляційних робіт. Також активно розвивається лінія продукції, основним матеріалом якої є бітум для будівництва. Залежно від роботи і клімату, мастика буває двох видів використання: холодного чи гарячого. Якщо ви замовили герметик або мастику виробника Аквамаст, то можете бути впевнені в тому, що вартість товару виправдовує якість, про це свідчать відгуки наших покупців про мастику Аквамаст.

Суміші AquaMast, основою яких є каучук, використовуються для гідроізоляційної роботи внутрішнього і зовнішнього використання. Гідроізоляційні суміші з основою бітуму - це готова суміш, яка містить наповнювачі з мінералів, технологічні добавки і розчинник. Особливістю такої суміші є те, що вона робить гідроізоляційні функції на конструкції, які заглиблюють в землю (стовпи, фундамент, палі, дерев'яні конструкції), тим самим створюючи дуже міцне покриття і захист від вологи і води.

Характеристика і сфера застосування матеріалів AquaMast

Бітумний праймер включає в себе розчин нафтового бітуму в натуральних розчинниках, які спеціально для цього підібрані. Він досить глибоко проникає в поверхню і швидко висихає. Особливістю цього продукту є те, що праймер - незамінний елемент, який сприяє необхідній підготовці основи і готовий для роботи. Призначення суміші AquaMast полягає в тому, щоб надійно скріпити водонепроникний матеріал з основою. Його можна застосовувати з рулонними виробами на основі бітуму і з обмазувальними виробами з функцією водонепроникності.

Бітумно-гумова мастика для покрівлі AquaMast зі здатністю водонепроникності призначена для всіх покрівельних робіт та ремонту. Висохлий матеріал створює дуже міцне покриття з великим діапазоном експлуатаційної температури.

Де купити мастику Аквамаст у Вінниці?

Ціна у Вінниці на мастики AquaMast доступна для споживача. Купити недорого мастики або праймери для ремонту, за ціною від виробника, можна на базі будівельних матеріалів та інструменту КУБ. Крім мастики та праймерів для гідроізоляції можна використовувати рубероїд. Якщо ви задумали «капітальний» ремонт, то матеріали у Вінниці можна придбати оптом. Доставка товару відбувається практично відразу після обробки замовлення нашими представниками. Чекаємо ваші відгуки на сайті бази "КУБ" про мастики і праймери виробника Аквамаст.

Знайшли помилку?