РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 22.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Мова
Українська Russian
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Газоблок купити у Вінниці

Газоблок Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каменю, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі .
Ціна: 72.73 грн.
Кількість:
Газоблок  Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каменю, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі .
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок перегородковий Стоунлайт (100*200*600 мм)
Газоблок Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Під замовлення
Газоблок стіновий Стоунлайт (200*300*600 мм)
Газоблок Стоунлайт - штучний пористий камінь автоклавного виготовлення. Газобетонні блоки мають найвищі характеристики теплоізоляції серед будівельного каміння, перевершуючи за цим показником звичайну рядову цеглу втричі.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Газоблок купити у Вінниці

Газоблок (він же ж газобетон) – це складний будівельний матеріал з високим ступенем енергоємності, легкий та пористий, його використовують у процесі будівництва здебільшого для викладання внутрішніх, зовнішніх стін та перегородок будівель. Для їх виготовлення використовують низку компонентів, серед яких зокрема кварцовий пісок, вапно, цемент, алюмінієва пудра та вода.

Формування вартості газоблоку

Ціна на газоблоки формується з урахуванням різних факторів, і створення газобетону високої якості вимагає дотримання суворої технології та послідовності етапів: сухе та вологе подрібнення сировини, підготовка суміші, формування масивів для подальшого їх розрізання по заданим параметрам. Лише після цього відбувається автоклавна обробка заготовок. Це завершальний етап, після якого виробник отримує надзвичайно міцні газоблоки.

На складі будматеріалів «КУБ» розміщено різні газоблоки, купити які можна, не виходячи з дому, користуючись інтуїтивно доступною навігацією на сайті. Цей матеріал представлений двома видами:

  1. Стінові.
  2. Перегородкові.

Кожен з різновидів газобетону створений зі стовідсотковим дотриманням технологій. Ви можете обрати потрібний вид і розмір блоків в залежності від потреб проекту.

Особливості роботи з газобетоном та його переваги

Оскільки газоблоки структурно є пористим матеріалом (пористість близько 85%), то його достатньо просто оброблювати навіть новачку. З цією метою можна використовувати звичайні інструменти для свердлення, стругання та пиляння. Усіма майстрами цінується можливість вільного забивання гвіздків та скоб, чого вимагає технологічний процес. Рекомендується використовувати різноманітну зовнішню обробку, наприклад, фасадні суміші, облицювальний камінь, які також можна купити недорого, переглянувши каталог складу будівельних матеріалів «КУБ». Крім того, якщо Ви хочете повною мірою використати усі переваги газобетону, неодмінно користуйтесь особливою ґрунтовкою та спеціально розробленим для цієї мети клеєм.

Газобетон, ціна якого залишається помірною, не зважаючи навіть на його велику популярність, може зацікавити пересічну людину та професіонала. А все завдяки низці переваг, які не можна не враховувати:

  • Вражаюча теплоізоляція. Ідеально для житлових будинків, допомагає суттєво зекономити на опаленні приміщення. Ефект досягається завдяки особливій щільності матеріалу.
  • Мала вага та висока міцність. Наявність пор, заповнених повітрям, робить газоблоки значно легшими за матеріали, що використовуються у схожих випадках (наприклад, цеглу). Особливо варто звернути увагу, що завдяки цій властивості навантаження на фундамент буде значно меншим.
  • Вогнестійкість та безпечність. Цей матеріал не горить, більш того, для нього не актуальна проблема радіації, на відміну від звичного бетону. Причина цього криється у особливостях хімічного складу.
  • Екологічність. Це один з тих важливих факторів, які допомогли завоювати цьому матеріалу світову популярність.
  • Простота у роботі. Як вже говорилося, газоблоки напрочуд легко піддаються обробці. До речі, ви можете ознайомитись з додатковими матеріалами на нашому сайті, які містять різноманітні поради та допоможуть покращити навички роботи з різними будівельними матеріалами.
  • Економічність. Використовуючи газоблоки за ціною від виробника, Ви отримаєте товсті стіни будинку, які мають чудову теплопровідність. Витративши кошти на газобетон, Ви зможете зекономити на цеглі та додаткових утеплювачах.

Як свідчать відгуки про газобетон, матеріал поєднує в собі унікальні властивості дерева та цегли. Будбаза «КУБ» пропонує купити газоблоки у Вінниці недорого з упевненістю, що ви замовляєте дійсно якісний продукт.

Не знаєте, де газоблоки у Вінниці, за ціною виробника? Неодмінно звертайтесь до гуртівні «КУБ»!

Звертайтесь до складу будівельних матеріалів «КУБ» – і Ви зможете купити кращий газобетон за найкращою ціною та клей до нього. Ми напряму співпрацюємо з виробниками, тому цінова політика формується без зайвого посередництва. Ви можете замовити газобетон у потрібній кількості безпосередньо з оптового складу. Радимо звернути увагу на нашу програму лояльності, також у разі замовлення великої кількості матеріалу, ми можемо домовитись про оформлення знижки.

Ми організуємо швидку доставку у Вінниці та за її межами, зокрема по області – до Тульчина, Калинівки, Гайсина, Ямполя, Погребищ та в інші міста.

Знайшли помилку?