РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - неділя:
8.00 - 21.00
м. Вінниця, 2 склади у місті
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 533-43-99
(095) 260-47-75
(093) 170-14-17
(098) 234-98-45
(099) 49-175-29
Показати всі номери
Шановні клієнти! На нашому сайті представлені будівельні матеріали 2 складів Вінниці. Для уточнення наявності потрібного матеріалу обов'язково ТЕЛЕФОНУЙТЕ в контакт-центр і менеджер підбере необхідний матеріал на найближчому складі до Вас.

Купити продукцію Арсенал у Вінниці

Нет товаров этого производителя.
Купити продукцію Арсенал у Вінниці

Компанія Арсенал - представник надійних і якісних електроінструментів

У будівельній сфері, особливо в процесі ремонтних робіт ніяк не обійтися без електроінструментів. На сьогоднішній день асортимент товару досить великий, але зустріти якісний інструмент за доступною ціною непросто.

Компанія Арсенал з'явилася на будівельному ринку в 2005 році і зуміла добре зарекомендувати себе на ринку країн СНД. Товар цієї компанії належить до бюджетного, але якісного сегменту. На ринку України представлено близько сорока моделей електроінструментів торгової марки Арсенал. Конструкція інструментів має ергономічну форму, тому добре лежить в руці. Інженери Арсеналу постійно проводять модернізацію і підвищують якість продукції, а також розробляють нові моделі. Вся технологічна лінія компанії Арсенал має сертифікати, видані Держстандартом України.

Електроінструменти Арсенал, які можна купити на базі будівельних матеріалів КУБ

У Вінниці прямим представником компанії Арсенал, виступає будбаза "КУБ". Електроінструменти цієї фірми багатофункціональні, надійні і безпечні, що немаловажливо. Найбільшим попитом користуються циркулярні пилки виробника. Вони відрізняються достатньою потужністю глибиною розпилювання до 68 мм. Пили мають широку, стійку платформу з алюмінієвого сплаву, до якої можна приєднувати пилосос або іншу установку. Глибина і кут нахилу порізки легко регулюється.

Електроінструмент Арсенал створений в більшій мірі для використання в побуті. На ринку компанія займає нішу недорогого, але якісного електроінструменту. І не дивлячись на все сказане, професіонали в сфері будівництва залишають позитивні відгуки про інструмент фірми Арсенал.

Якщо ви відвідали нашу базу будівельних матеріалів КУБ і захотіли придбати інструмент, то ви легко зможете вивчити каталог продукції і скористатися послугами КУБу. Асортимент фірми Арсенал включає в себе такі позиції:

  • круглі і ланцюгові пили;
  • мережеві шурупокрути;
  • дрилі акумуляторні і електричні;
  • перфоратори;
  • шліфмашинки;
  • фени мережеві;
  • бензокоси і інше.

Всі ці інструменти дають можливість виконувати різні роботи з будівництва та ремонту. Наприклад, зробити рештування з брусів, кріпити профілі для гіпсокартону тощо.

Як недорого купити інструмент Арсенал у Вінниці?

Вартість електроінструментів Арсенал залежить від кількості посередників і цінової політики магазину. Будбаза КУБ працює безпосередньо з виробником, тому пропонує продукцію марки Арсенал за найнижчими цінами в місті. Купити інструменти можна оптом і в роздріб з доставкою в межах Вінницької області. Якщо ви вже визначилися з покупкою, заходите в інтернет-магазин КУБ і просто натисніть кнопку «Купити». Все інше зроблять наші менеджери, і вже через два-три дні ви отримаєте свій електроінструмент.

Знайшли помилку?