РЕЖИМ РОБОТИ:
понеділок - п'ятниця: 8.00 - 19.00 субота: 8.00 - 14.00
м. Вінниця
м. Вінниця
(043) 26-99-715
(067) 634-64-60
(050) 402-78-65
(093) 170-23-78
Шановні клієнти, напередодні новорічних свят, хотіли б щиро подякувати Вам за довіру до нашої організації. Від щирого серця вітаємо Вас з Різдвом Христовим та наступаючим Новим роком!

Штукатурні суміші

Гіпсова штукатурна суміш Knauf HP Start призначена для стартового вирівнювання поверхонь всередині приміщень будь-якого призначення перед подальшої фінішною обробкою.
Ціна: 109.73 грн.
Кількість:
Штукатурна суміш Anserglob ВСТ 20 є стартовою. Вона зроблена на цементно-вапняній основі. Її використовують при проведенні вирівнюють робіт на поверхнях, які не схильні до деформації з наступним нанесенням фінішних покриттів гіпсового, акрилового або цементного типу.
Ціна: 64.24 грн.
Кількість:
Шпаклівка ABS старт призначена для внутрішніх робіт. З її допомогою вирівнюють нерівності на різних поверхнях, зокрема, на цегляних, гіпсових, пінобетонних, бетонних, оштукатурених та інших, а також закладають тріщини, затирають шви та різного роду отвори.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Фінішна шпаклівка "ABC" призначена для остаточних оздоблювальних робіт практично на будь-яких типах поверхонь. Її використовують для усунення незначних нерівностей на фінішному етапі робіт. Після її нанесення поверхня готова до фарбування або обклеювання шпалерами.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гіпсова машинна штукатурка Knauf MP-75 - суха полегшена гіпсова суміш з поліорганічними пластифікаторами, що сповільнюють схоплювання. Для машинних робіт всередині приміщень. Високотехнологічний матеріал, розрахований на мінімальні відходи.
Ціна: 116.13 грн.
Кількість:
Суміш штукатурна Anserglob ВСТ-22 призначена для виконання остаточної тонкошарової високоякісної обробки на всіх видах мінеральних недеформуючих поверхнях. Ця штукатурка ефективна при ремонті тріщин, раковин, виїмок та інших дефектів глибиною до 5 мм на поверхнях.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Теплоізоляційна штукатурка Ізолтеко являє собою готову суміш, яка використовується для вирівнювання і утеплення стін фасадів. Вона не вбирає вологу і має високу паропроникнисть.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Ceresit CT-77 - вид декоративної тонкошарової штукатурки, яку використовують для нанесення фінішного оздоблювального шару при проведенні робіт усередині приміщень або при здійсненні зовнішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Гіпсова штукатурка Майстер Старт (Master G-Start) (30 кг).
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Штукатурка "Майстер Ізопром" - універсальна гіпсова суміш з мінеральними наповнювачами, трансформована полімерними добавками.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Майстер Техногіпс - це штукатурна суміш на гіпсовій основі, призначена для нанесення машинним способом всередині приміщень.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Церезіт СТ 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш сірого кольору, з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 284.04 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ceresit CT 35 2,5 мм (25 кг) - цементна суха модифікована суміш з мінеральними домішками, що додають структурний ефект поверхні.
Ціна: 320.76 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-110 2,5 мм (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 165.89 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Короїд" Ансерглоб ТМК-112 2,5 мм сіра (25 кг) використовується для створення тонкого декоративного шару фактури "короїд". Застосовується на зовнішніх фасадах або внутрішніх стінах будівель.
Ціна: 115.88 грн.
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 406.08 грн.
Кількість:
Суміш декоративна мінеральна "Камінцева" Anserglob TMВ-120 застосовується для декоративного, тонкошарового штукатурення цементних, цементно-вапняних, гіпсових поверхонь. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова біла штукатурка Coral CP 22 дозволяє оформити фасад або інтер'єр приміщення оригінальною фактурою «Короїд» з подальшим фарбуванням в яскраві, світлі кольори.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова штукатурка Coral CP 22 дозволяє оформити фасад або інтер'єр приміщення оригінальною фактурою «Короїд» з подальшим фарбуванням; застосовується для обробки систем теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова біла штукатурка Coral CP 23 «камінцева» дозволяє облицьовувати фасад або інтер'єр з подальшим фарбуванням в світлі і яскраві відтінки; застосовується для обробки систем теплоізоляції.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Тонкошарова обробна суміш Anserglob TMK 110 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель з нанесенням популярної фактури «Короїд». Завдяки білому кольору Ви можете пофарбувати оштукатурені стіни в світлі, яскраві відтінки - фарба не поміняє свій колір.
Ціна: 157.41 грн.
Кількість:
Тонкошарова фінішна суміш Anserglob TMK 112 дозволяє оштукатурити стіни зовні і всередині будівель з нанесенням популярної фактури «Короїд». Зерно 3,5 мм формує більш глибокі і широкі борозни в порівнянні з меншим зерном.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Декоративна штукатурка "Камінцева" Ceresit СТ 137 з розміром зерна 1,5 мм використовується для тонкошарового декоративного оздоблення з подальшим фарбуванням і може застосовуватися як всередині будівлі, так і зовні. Добре взаємодіє з бетонними, цегляними і оштукатуреними основами.
Ціна: 470.88 грн.
Кількість:
Штукатурна суміш «Короїд» Полімін ШФ 1 використовується на фінішному етапі обробки фасаду або при здійсненні фактурної обробки при проведенні внутрішніх робіт. Це суха суміш на мінеральній основі, яку перед роботою необхідно приготувати, попередньо змішавши з водою.
Ціна: 147.20 грн.
Кількість:
"Полімін М 100" - суха суміш для приготування високоміцних штукатурних і мурувальних розчинів, призначених для зовнішніх і внутрішніх ремонтних робіт. Крім того, суміш підходить для виконання ремонтних робітщодо усунення тріщин. До складу продукту входить високоякісний цемент, пісок та інші домішки.
Ціна: Уточняйте
Кількість:
Штукатурні суміші

Штукатурні суміші – це поширений будівельний матеріал, головне призначення якого полягає у вирівнюванні стан та стелі житлових та нежитлових приміщень. Хороший ремонт неможливий без якісної обробки стін, як і, власне, будівництво нових споруд. Нанесення штукатурки на поверхню – хороша основа для майбутніх робіт по створенню довершеного інтер’єру чи іншого задуму.

Гуртівня будівельних матеріалів «КУБ» з легкістю надасть індивідуальним покупцям та професійним бригадам якісні штукатурні суміші, вартість яких повністю відповідає якості продукту.

Види штукатурних сумішей

  1. Для зовнішніх робіт.
  2. Для внутрішніх робіт.

У свою чергу з цією метою можуть використовуватися готова штукатурка та суха штукатурна суміш, вибір якої Ви можете зробити, переглянувши наш каталог. Велика кількість декоративних сумішей та інших варіацій цього будівельного матеріалу, кожен з яких підходить під специфічні умови експлуатації приміщення. На нашому складі будівельних матеріалів «КУБ» Ви зможете купити недорого штукатурні суміші у Вінниці від найвідоміших виробників, зокрема: Ceresit, Anserglob, Knauf, Kreisel, Мастер, Будмайстер та інших.

В основі штукатурки, як правило, лежать цементні, гіпсові або вапняні суміші з різноманітними домішками. Цементна штукатурка з легкістю забезпечує відмінне згладжування недоліки на поверхні покриття. Гіпсова штукатурка має інші суттєві переваги, зокрема – їй необхідно мало часу для висихання, що дуже актуально, коли ремонтні роботи виконуються у швидкому темпі. Вапняна штукатурка має довершений зовнішній вигляд та часто використовується з декоративною метою. Варто підкреслити, що цей досить делікатний матеріал має свою специфіку зберігання, зокрема, варто не допускати потрапляння вологи до місця зберігання сумішей, аби ті не втратили своїх властивостей.

Також варто виділити цей будматеріал за способом нанесення, у зв’язку з цим буває ручна та машинна штукатурка. Існують і варіанти, які об’єднують ці два види. Так, машинна штукатурка потребує використання специфічних інструментів. Проте відгуки про штукатурні суміші такого типу говорять самі за себе. Професіонали віддають перевагу цьому випадку, коли необхідно швидко та якісно обробити великі площі стіни чи стелі.

Як підготувати поверхню під штукатурку. Поради спеціалістів

  • Неодмінно спершу треба очистити поверхню від різноманітних старих слідів попередньої роботи, пилу, масляних плям. Всі необхідні інструменти ви можете купити на нашому складі будматеріалів «КУБ».
  • Якщо виконуються ремонтні роботи, то важливо позбутися фарби, старих шпалер максимально обережно, аби не порушити шар під ними.
  • У разі, коли стіна нерівна, необхідно тріщини та нерівності нівелювати, використовуючи цементно-піщані суміші чи бетон.
  • Слідкуйте, щоб поверхня не була надто вологою. Вологість має бути не вище 5%.
  • Використовуйте якісні ґрунтовки для обробки поверхні, адже мають забезпечитися надійні зв’язки між поверхнею і штукатуркою. Особливо це актуально під час роботи зі стелею.

Також спеціалісти рекомендують використовувати антисептики для обробки стін в старих будівлях. Але головне правило – обирайте якісні суміші для штукатурки. Склад будівельних матеріалів «КУБ» пропонує скористатися можливістю і купити у Вінниці штукатурні суміші недорого.

Шукаєте штукатурні суміші за вигідною ціною у Вінниці? Будбаза «КУБ» – ідеальний варіант для Вас!

Роки досвіду дозволили виокремити найкращих виробників будматеріалів, які ставлять якість продукції понад усе, і налаштували з ними пряму співпрацю. Саме тому наші клієнти можуть купити найкращі штукатурні суміші, ціна яких лишається найкращою, адже ми працюємо з виробниками на пряму. Якщо у Вас в планах провести масштабний ремонт, ми допоможемо вирахувати необхідну кількість будівельних матеріалів безпосередньо для вашого проекту. У разі оптового замовлення наші клієнти можуть розраховувати на гарні знижки.

Увесь замовлений матеріал Ви можете самостійно забрати зі складу «КУБ», проте у разі необхідності просто надайте адресу доставки – і ми привеземо замовлення прямо туди якомога швидше. Доставка відбувається у Вінниці та інших містах області, зокрема: Тульчин, Ямполь, Шаргород, Могилів-Подільський та інші.

Штукатурні суміші - полезные статьи:

В процесі проведення ремонтно-будівельних робіт, невід'ємною частиною є будівельні суміші різного призначення. Розглянемо кілька варіантів застосування сухих будівельних сумішей "МАЙСТЕР".

Продукція фірми КНАУФ не обмежується матеріалами, які використовуються для проведення внутрішніх робіт. В асортименті товарів також є суміші на цементній основі, для використання всередині і зовні будинків.

Где выгоднее купить стройматериалы?

На ринку будівельних матеріалів широко відомі суміші ТМ Майстер, виробництва м.Одеса. Це суміші виготовлені з високоякісних складів із застосуванням імпортних добавок.

Вирівнювання нанесеної штукатурки відбувається за допомогою спеціального правила h-подібної форми. Проводити по розчинної суміші від низу до верху потрібно кілька разів, поки вона не стане рівною. Десь через 1 годину суміш на стіні почне засихати.